дом с башней

Унікальний будинок з вежею та чудовим видом на затоку

Цей чудовий будинок з вежею та видом на затоку Сан-Франциско був спроектований польським архітектором і націлений на максимальний доступ до огляду навколишньої неймовірної природи.

Будинок складається з двох рівнів і з кожного відкривається дивовижний вид на природні чудеса. Замовники цього проекту мріяли про будинок з вежею, тому було вирішено зробити центром та входом будинку саме вежу, в ній же розмістилися стильні сходи, які з’єднують два рівні.

Захоплюючі особливості конструкції будинку з вежею були вбудовані у всі елементи дизайну. 

будинок з вежею3
будинок з вежею4
будинок з вежею5
будинок з вежею6
будинок з вежею7
будинок з вежею8

Чудова величезна вітальня поруч із кухнею, понорамні вікна проносять світло крізь будинок. На першому поверсі також розмістилися робочі кабінети господарів, кожен з яких зі своєю ванною кімнатою. Винна зала за склом є незвичайною прикрасою простору.

будинок з вежею1

Ліворуч від входу в будинок, прибудований гараж на 4 авто з витягами. З боку кухні за скляними розсувними дверима вихід на спа-терасу.

будинок з вежею10
будинок з вежею9

Другий рівень виділено під спальні з ванними кімнатами. Ванна у хазяйській кімнаті вирізана з цільного шматка травертину

будинок з вежею11
будинок з вежею12

У цьому будинку продумано все до дрібниць і можна довго вдивлятися у фото та постійно знаходити та насолоджуватися новими деталями.

Прокрутити вгору