дом в промышленном стиле6

Таунхаус у промисловому стилі – будиночок у будиночку

Цей цікавий будинок розташований на штучному острові в Амстердамі, усередині нього кілька будиночків у промисловому стилі.

Такий будинок підійде тим людям, які легко сприймають нові, незвичайні рішення в житловому просторі.

Приваблива книжкова шафа-сходи веде на другий рівень, що дозволяє використовувати цей елемент інтер’єру без втрати простору.

Працюючи зі старою будівлею, яка потребувала серйозної реконструкції, архітекторам прийшла ідея будинку, який міститиме в собі групу окремих будиночків. У результаті вийшов простір, яким насолоджуються його нові господарі.

Ми бачили багато різних будівель, елінгів, заводів, які були переплановані в житлові приміщення, тепер показуємо буфет з Амстердаму, який став групою будинків у промисловому стилі.

будинок у промисловому стилі

Простір із дуже високими стелями було вирішено обіграти дуже своєрідно. Архітектори відмовилися від традиційного горища та залишили простір відкритим. 

будинок у промисловому стилі7
будинок у промисловому стилі8
будинок у промисловому стилі9
будинок у промисловому стилі10
будинок у промисловому стилі11
будинок у промисловому стилі12

Верхній рівень був відведений під приготування та зберігання їжі, а також під робочу зону. За величезними вікнами, які забезпечують весь будинок денним світлом, чудовий вид на місто.

Внутрішній простір цього будинку в промисловому стилі має на увазі будівництво нових елементів та об’єктів усередині при необхідності або зростання сім’ї. 

будинок у промисловому стилі1
будинок у промисловому стилі2
будинок у промисловому стилі3
будинок у промисловому стилі4
будинок у промисловому стилі5
будинок у промисловому стилі14
будинок у промисловому стилі15
будинок у промисловому стилі16
будинок у промисловому стилі17
Прокрутити вгору