интересный декор_4

Цікавий декор кімнат з елементами зигзагу

Зигзаг може стати блискучою ідеєю для акценту у вашій кімнаті. Ви можете спробувати зробити зигзагоподібний шаблон у будь-якому просторі у вашому домі. Маючи такий візерунок, ви отримаєте дійсно цікавий декор, який додасть вашій кімнаті індивідуальності та стилю.

цікавий декор_2

Існують різні види зигзагоподібних візерунків у різних кольорах. Є багато варіантів, які ви можете вибрати, щоб зробити дизайн приміщення ще дивовижнішим з ідеєю зигзагоподібної прикраси.

Давайте розглянемо акценти у вигляді зигзагу у різних кімнатах.

Як хорошого прикладу цікавого декору з елементом зигзага, візьмемо цей кабінет.

цікавий декор_9

Він має білу стіну з великим чорним корпусом з іншого боку, який робить це приміщення розкішним. Люстра на стелі чудово гармоніює з іншим дизайном. Також є дерев’яний офісний стіл із білим офісним кріслом, який виглядає дуже здорово. Дерев’яна підлога має форму зигзагу та стає гарним акцентом для цього кабінету. Це є особливістю дизайну інтер’єру кімнати.

Наступний приклад,  білий дизайн кухні , яка виглядає напрочуд неповторно. Кухня виконана у сучасному стилі. Біла гама, у цій кухні, робить її більш просторою. Тим не менш, у стіні є синій зигзаг візерунок, який є акцентом для цієї білої кухні.

цікавий декор_8

Цей зигзаг стає цікавим декором і надає кухні певного настрою, розбавляючи білий колір, який переважає в ній.

У вітальні, ви можете також зробити зигзагоподібний акцент. Зигзагоподібний візерунок може бути і на меблях. У цій вітальні такі меблі представлені у вигляді чорно-білих м’яких крісел в зигзаг. Дерев’яна рама в цьому кріслі робить його ще привабливішим. Розташований у сучасному дизайні вітальні , ці крісла освіжають його. Неймовірно, як тільки за допомогою візерунка зигзаг можна надати такого ефекту кімнаті. Здорово!

цікавий декор_6

Звичайно, є багато кольорів, за допомогою яких ви можете спробувати створити зигзагоподібний акцент у будь-якому житловому приміщенні. Ідей для прикраси з елементами дизайну дуже багато. Ви можете використовувати їх у меблях, наприклад, як ці полиці під вино на стіні, які створюють неповторний веселий свіжий дизайн кімнати.

цікавий декор

Зигзаг на килимах, шпалерах, подушках, малюнок на стінах, використовуйте візерунок, як вам дозволяє фантазія, дотримуючись стилю свого дизайну.

цікавий декор_3
цікавий декор_1
цікавий декор_7
цікавий декор_5

Як ви можете переконатись на прикладах, це виглядає дуже здорово, безпосередньо, ви робите акцент і прикрашаєте кімнату. При чому цього можна досягти, використовуючи прості предмети та матеріали.

Прокрутити вгору