садовые горшки_10

Унікальні ідеї садових горщиків для квітів

Мрія мати чудовий сад, є у кожного, хто його має. Але хочеться зробити щось цікаве, безпосереднє, унікальне, що приверне увагу будь-якого гостя. Звичайно можна створити чудовий ландшафтний дизайн , але це, на жаль, далеко не кожному по кишені. Але є ідеї, які не вимагають великих витрат та коштів.

Пропонуємо подивитися на унікальні ідеї садових горщиків для квітів, які точно вас зацікавлять та вражають.

Дитячий триколісний велосипед

садові горщики_9

Після того, як ваші діти переростають свою іграшку, можна перетворити її на щось нове для вас. Щоб надати ще більш унікального вигляду, як садового декору, пофарбуйте його повністю в один колір, який вам більше до душі. Бажано, щоб це був яскравий колір, що ще більше підкреслюватиме красу кольорів.

Точка

садові горщики_8

Дуже гарний варіант садового горщика. Ви можете переміщати його навколо вашого двору, як вам завгодно, в залежності від того, як ваші рослини прагнуть більше сонячного світла або даху над головою.

Старі гумові чоботи

садові горщики_7

Не викидайте старі дитячі гумові чоботи після того, як вони з них виросли. Зробіть лінію з кількох кольорових чобіт, це додасть веселого настрою вашому саду. Можете залучити дітей до поливання таких веселеньких горщиків.

Старі речові ящики

садові горщики_6

Тут все просто, використовуйте замість речей квіти для цих ящиків. Покладіть дві або більше ящиків, як на картинці, і ви отримаєте вертикальну клумбу . Так просто ви отримуєте дизайнерський унікальний декор для саду.

Кольорові шини

садові горщики_5

Використані шини підійдуть як чудові садові горщики, тому що вони мають міцний матеріал, який допомагає захистити рослини від суворих вітрів та заморозку. А як вони створюють настрій? Чудово!

Стара ванна

садові горщики_4

Замість того, щоб поливати себе водою із цієї зношеної ванни, чому б не прийняти в ній душ яскравим та барвистим кольорам? Площа ванни досить велика, тому вам не доведеться вибирати, які рослини ви хочете помістити в неї.

Романтична клітка для птахів

садові горщики_3

Повісьте цей античний садовий горщик на низькій гілці дерева у вашому дворі, а потім поставте свої шезлонги під ним, наче під «люстрою». Це створить неперевершений ефект.

Вежа із чайників

садові горщики_2

Для всіх любителів чаю. Ця серія з невеликих садових горщиків, із старих чайників, на сільських сходах. Тепер все, що вам потрібно, це організувати відкритий внутрішній дворик, розташований поряд з цією квітковою вежею, для чаювання.

Милий ліхтар

садові горщики_1

Цей ліхтар забезпечує укриття для декількох рослин і може бути переміщений і використаний як акцент декору як усередині так і зовні.

Старі лійки

садові горщики

Це розумне використання садових інструментів мрія садівника. Але є одна проблема. Необхідно витратитися на нові лійки, щоб поливати лійка садові горщики для квітів.

Ну ось, все, що вам залишається, це не викидати старі речі, а створювати, за їх допомогою, чудовий декор для саду. Творчих Вам успіхів!

Прокрутити вгору