как оформить дачный участок_7

7 порад як красиво оформити дачну ділянку

Навіть невелике планування проходить довгий шлях. Будь-який сад може виглядати розкішно, навіть якщо він маленький. Сад багато в чому нагадує інтер’єр – невиразний ніколи не працює.

Пропонуємо вам ознайомитися з порадами як оформити дачну ділянку, щоб вона стала зіркою серед сусідів.

1.Дотримуйтесь тематики 

як оформити дачну ділянку_1

Будь то один конкретний колір або вид рослини завжди добре читається. Для клієнта, який дійсно любить троянди, посадили близько 250 троянд English grandifloras, щоб створити цю багатість цвітіння. Обмеження себе до одного типу троянди дозволить легше доглядати їх. Подумайте, яку підібрати рослину краще для вашого саду.

2. Виростити стіну

як оформити дачну ділянку_2

Захист стіни створює відчуття місця. Тут стіни викладені гортензіями і білими квітами salvias для формування буфера шуму і для того, щоб виділити фокус, що зачаровує: булькаючий фонтан.

3. Зробіть пішохідну доріжку

як оформити дачну ділянку_3

Розглянемо доріжку, яка пролягає через сад. Це пряма доріжка з бетонних плит, викладених у три ряди, розділені між собою зеленим газоном, і для завершення картини виставлені межі у вигляді кущів лаванди. На мою відмінне рішення! Виглядає бездоганно!

4. Ділянка критий перехід

як оформити дачну ділянку_4

Ще один дуже цікавий варіант, як оформити дачну ділянку, це створити критий перехід.

Створити на алеї довгу дорогу, обсаджену деревами одного виду. У міру того, як дерева дозрівають, вони вигинають один до одного, створюючи тунель – ефект кохання. Для широкого переходу, ми могли б використовувати дуби, в той час як креп мирт добре працюють для вузької ходьби.

5. Тінь для патіо

як оформити дачну ділянку_5

Відкриті житлові приміщення повинні нести почуття комфорту та затишку. Шість платанів задають структуру цієї «обідньої зони» зі своїми прямими стовбурами та навісів, що розширюють. Вони створюють тінь протягом дня, а також у нічний час, вони нанизані вогнями.

6 Створення сітки

як оформити дачну ділянку_6

Подумайте про свій сад як про організовану процесію. Кам’яні сходи у поєднанні з низькими стінами та зміщеною бруківкою забезпечують структуру та дозволяють сад розкрити для себе цікавим способом. Можете також розглянути варіант з вертикальною клумбою .

7 Крім того, більше порад!

як оформити дачну ділянку_8

• Уявіть, що ваш сад як гобелен. Існує сила у простих кольорах та текстурах.
• Рослини створюють архітектуру. Граб, бірючина або самшит можуть виступати як стіни, але ряд з креп мирт, берези або платанів може також визначити простір.
• Гравій ідеально підходить для пішохідної доріжки. Дрібний гравій має тенденцію поширюватися, так що я віддаю перевагу щебіню. Він має прекрасний хрускіт, як ви пройдетеся.

Прокрутити вгору