Як легко зняти приклеєне дзеркало зі стіни у ванній

Встановлення абсолютно нового дзеркала — це фантастичний простий спосіб радикально змінити зовнішній вигляд будь-якої ванної кімнати, і цей проект відносно легко зробити своїми руками. Але, звісно, ​​щоб встановити нові дзеркала, вам потрібно спочатку зняти старі дзеркала.

На щастя, це не так складно, як ви можете подумати, оскільки більшість дзеркал у ванній кімнаті не пригвинчуються або не прикручуються безпосередньо до стін, а просто приклеюються до їхніх поверхонь за допомогою клею промислової міцності. Доклавши трохи знань, терпіння та зусиль, ви зможете зняти ці старі дзеркала самостійно.

Перш ніж почати, пам’ятайте, що особиста безпека має першочергове значення, як і у всіх проектах з покращення дому , особливо коли є шанс випадково розбити скло дзеркала. Захистіть себе, одягнувши сорочку з довгими рукавами та захисні окуляри, а також тримайте поруч пару товстих важких рукавичок, щоб захистити руки та краще зчепити.

Незважаючи на те, що справді це можна зробити самостійно, видалення приклеєного дзеркала у ванній справді — це робота двох осіб, тому зверніться за допомогою друга чи партнера, щоб виконати цю роботу. 

Коли ви вжили заходів безпеки, настав час збирати запаси. Можливо, ви не використаєте всі ці матеріали, але добре мати їх під рукою, перш ніж почати врятувати себе від екстреної поїздки до будівельного магазину в середині проекту.

Матеріали:

 • Теплова гармата або фен
 • Товста, міцна стрічка (маскуюча, клейка або пакувальна стрічки підходять добре)
 • Теплова гармата або фен
 • Молоток
 • Дерев’яні прокладки
 • Лом
 • Дріт для піаніно або гітари
 • Крапля тканина

Інструкції:

Заклейте дзеркало стрічкою

Почніть із накладання кількох довгих смужок стрічки на дзеркало хрест-навхрест. Це не дасть йому розбитися під час відривання від стіни. Навіть якщо скло зрештою розіб’ється, стрічка утримає його, не даючи йому потенційно пошкодити вашу раковину, підлогу чи світильники, а також забезпечить вам безпеку. 

Використовуйте свій тепловий інструмент

Потім почніть міцно тягнути дзеркало з одного кута, щоб визначити міцність клею за ним, а потім витягніть термопістолет або фен. Використовуючи найвищий рівень, почніть обдувати дзеркало гарячим повітрям невеликими частинами, починаючи з кута, обережно потягуючи. Сподіваюся, це розм’якшить клей за хвилину-дві — можливо, достатньо, щоб ви змогли від’єднати дзеркало, використовуючи лише тепло. 

Якщо під час смикання ви відчуєте, що клей починає розтікатися, але він все одно не зрушується, скористайтеся тепловим пістолетом, щоб нагріти все дзеркало, а потім візьміть дріт гітари/фортепіано. Просуньте дріт за дзеркало і почніть рухати його вперед-назад, пиляючи.

Якщо у вас є помічник, попросіть його продовжувати тягнути дзеркало зверху, поки ви це робите, оскільки легкий натиск допоможе дроту перерізати клей.

Якщо цього все ще недостатньо, щоб зняти дзеркало, настав час виламати велику зброю: лом.

У крайньому випадку спробуйте лом

Ломи можуть легко пошкодити гіпсокартон, тому їх слід використовувати в останню чергу, а також тому ви повинні використовувати їх повільно та свідомо.

 1. По-перше, заклиніть кілька дерев’яних прокладок між стіною та дзеркалом, використовуючи молоток, щоб допомогти, якщо потрібно, розмістивши їх у будь-якому місці по всьому периметру.
 2. Потім обережно просуньте кінчик лома між стіною та однією з прокладок і, поки ваш помічник тримає дзеркало, почніть натискати, поки не відчуєте легкий рух.
 3. Потім перемістіть лом на сусідню прокладку та повторіть.
 4. Після того, як ви обійшли все дзеркало, ви можете почати дивитися з трохи більшою силою, знову рухаючись навколо сторін, доки дзеркало не вискочить прямо зі стіни. 

Утилізуйте дзеркало

Якщо дзеркало не підлягає повторному використанню або переробці, утилізуйте його, помістивши його в центр тканини, добре загорнувши та розбивши молотком на дрібні фрагменти. Помістіть тканину прямо в картонну коробку або товстий мішок для підрядників (можливо, ви захочете подвоїти її) і обережно витрусіть розбите скло.

Пам’ятайте, що під час утилізації дзеркала необхідно одягнути засоби безпеки, особливо засоби захисту очей. 

Приберіть свою ванну кімнату

Знявши дзеркало, підмітайте та пропилососіть ванну кімнату, а потім перевірте стіну на наявність пошкоджень. Якщо на стіні залишився клей, знову вийміть теплову пістолет, щоб розм’якшити його, а потім зіскребіть його гіпсокартоном або шпателем. Використовуйте наждачний папір середньої зернистості, щоб видалити будь-які сліди, які шпатель не може видалити, а потім очистіть ділянку мокрою тканиною. 

Прокрутити вгору