9 актуальних ідей для ванної кімнати в бежевому кольорі, які створять м’який і заспокійливий простір

Бежевий — такий універсальний відтінок, і так, ми знаємо, що він має репутацію не цікавого, дехто навіть назвав його нудним, але цей нейтральний хамелеон може виглядати так само шикарно та цікаво, як і більш смілива колірна палітра. І ми також хотіли б підкреслити, що безпечні дії насправді не є поганою річчю, особливо коли мова йде про кімнати, які мають багато користі, як-от ванні кімнати. Ви хочете вибрати кольори, які витримають випробування часом і не застаріють лише через кілька років після встановлення нової ванної кімнати.

Я вважаю, що нейтральні кольори, особливо бежеві, і ця естетика повної кави та вершків були надмірно використані на початку нуля і зараз асоціюються з тією епохою розвитку елітної нерухомості. Проте я відчуваю щось позачасове в багатошаровому брудно-білому або бежевому інтер’єрі, особливо у ванній кімнаті, де ми шукаємо відтінки, які нам не набриднуть.

І що чудово в оформленні ванної кімнати, так це те, що фарба — не єдиний спосіб додати колір. У вас є багато можливостей використовувати різні текстури, оздоблення та матеріали у вигляді плитки, фурнітури та аксесуарів. Саме ця глибина дасть вам найцікавіший бежевий колір. Але про це далі. 

Тут ми збираємося зробити солідний аргумент для бежевих ідей ванної кімнати. Ми попросили деяких наших улюблених дизайнерів поради щодо декорування бежевим кольором, щоб створити заспокійливий і безтурботний простір, який буде одночасно класичним і модним.

1. Оберіть правильний бежевий колір

Бежевий колір, як і будь-який нейтральний, має багато форм. Є більш темні бежеві кольори, які межують із блідо-коричневими (звучить неприємно, але зараз це найбільш модний спосіб зробити бежевий), а потім є жовтуваті бежеві та супербліді бежеві кольори, які межують з білим. Також є багато відтінків між ними. Крім того, є додаткова складність, оскільки всі вони можуть виглядати по-різному в різних приміщеннях залежно від освітлення, аспекту та розміру. Отже, ключ до отримання правильного бежевого кольору – замовити зразки – чи то фарби, плитки чи шпалер.

Бежеві та інші світлі тони краще адаптуються до світла, тому вибірка на місці є надзвичайно важливою. Зразки фарбуйте в різних частинах кімнати та перевіряйте їх у різний час доби, переконавшись, що малюєте на правильній основі.

Завжди звіряйтеся зі стелею та кольорами деревини; Поєднання бежевої стіни з блискучою білою стелею може бути неприємним, якщо відтінки збігаються – бежеві або нейтральні кольори зазвичай мають сині, жовті, червоні або бузкові відтінки, і їх можна добре поєднувати з брудно-білими з подібними відтінками. Дослідження віку майна, яке фарбується, також підштовхне вас у правильному напрямку, бежеві кольори, які ми нещодавно ефективно використовували в лондонських об’єктах, мали теплі червоні відтінки, які чудово врівноважували холодне світло.

2. Поєднуйте білий і бежевий для свіжої кольорової гами

Таке класичне поєднання – бежевий і білий. Фактично, ми зайшли б так далеко, щоб сказати, що якщо ви використовуєте бежевий колір у будь-якому просторі, вам потрібно додати дозу білого. Білий дуже делікатно контрастує з бежевим, він підкреслює ті трохи мутніші тони та надає палітрі кольорів свіжості, якої точно не вистачало б, якби ви вибрали повністю бежеву схему. 

Так само бежевий зігріває білий. Тож ви отримаєте нейтральний, світлий, але теплий, свіжий, але гостинний простір. І це може добре працювати як колірна схема ванної кімнати, тому що у вас є багато можливостей додати обидва ці відтінки в плитку, фарбу, меблі та оздоблення. Нам подобається поєднання білого та бежевого в плитці в шаховому порядку, використаній у цій ванній кімнаті. Це деталі роблять дизайн цього простору. Підлога в шаховому стилі містить теплі бежеві акценти, які чудово поєднуються з акцентами білого дуба та світлою фарбою.

3. Вибирайте більше темний відтінок бежевого, щоб додати драматичності

Коли ми раніше говорили про колірну тенденцію для темних, майже коричневих, бежевих тонів, ми мали на увазі саме цей відтінок. Він все ще бежевий, він все ще світлий і все ще нейтральний, але тут є нотка драматизму. Це чудовий відтінок для заземлення нейтральної схеми, додаючи щось глибше. 

Він так добре працює як акцентний колір у цій ванній кімнаті. Це ідеальний колір кімнати для тьмяної текстури завіси для душу, а також підкреслює плитку на підлозі. Ця ванна кімната дуже світла та простора, а в брифі було делікатне посилання на 1950-ті роки, коли було побудовано багатоквартирний будинок, тому біло-бежева плитка на підлозі. 

Їх поєднали з білою плиткою на стінах, а щоб завершити всю нейтральну схему, стіни також пофарбували у більш світлий молочно-бежевий колір. Мені здається, саме так бежевий найкраще працює у ванній кімнаті, коли поєднується з різними відтінками білого на кераміці, зігріваючи кімнату та добре відбиваючи світло.

4. Виберіть теплий бежевий колір у ванній, щоб пом’якшити простір

Є один бежевий колір, якого ми завжди повинні уникати, і це холодний бежевий колір, особливо у ванній кімнаті, яка, ймовірно, буде наповнена твердими поверхнями та блискучим покриттям. Бежевий колір із сірими тонами не тільки виглядатиме холодним і непривітним, але й справді неприємний колір, який створює неприємне світло. Те, чого ви точно не хочете мати у ванній кімнаті. 

Ця приваблива ванна кімната, чудово демонструє, чому теплий бежевий колір завжди доречний. Ця ванна кімната виглядає затишною та гостинною, а також гладкою та вишуканою. Дизайнер вибрала більш теплий відтінок, оскільки завжди думаю про те, які кольори будуть найбільш приємними. Будь-яка поверхня, яка відбиває світло, впливатиме на те, що ви бачите в дзеркалі. Ось чому теплий бежевий колір кращий у ванній кімнаті, ніж сірий бежевий, незалежно від кольору обличчя».

Та балка була опорною, і її неможливо було зняти, тому я вирішив побудувати мармурову раковину та стійку навколо неї. Я вдячний за обмеження, тому що, зрештою, це зробило мене більш креативним і додало чудової текстури». додає вона.

5. Накладіть шари текстур у бежевій ванній

Вибираючи нейтральну колірну гамму в будь-якій кімнаті, текстури є ключовими. Тепер у ванній кімнаті у вас немає аксесуарів, які спрощують це – подушок, пледів, постільної білизни, але ви можете привнести цю текстуру у свої світильники, фурнітуру та, звичайно, вибір плитки.

Ця ванна кімната наповнена тактильними елементами обробки – мармуровою стільницею, кам’яною раковиною, фактурною плиткою та скошеним дзеркалом. Для крихітної туалетної кімнати це сповнено інтересу. Цей колір був обраний, щоб зробити ванну з пудрою схожою на скриньку з коштовностями. Бежеві відтінки відрізняються від решти дому та доповнюють раковину з кам’яної плити та плиткову обшивку.

У бежевій ванній кімнаті я завжди пропоную попрацювати з текстурою та різними оздобленнями, щоб створити більш насичену схему, яка добре звучить тонально, але не буде нудною. Я обожнюю деякі з нейтральних каменів, таких як вапняк, для створення чіткого та практичного фону каменю, на якому можуть виступати інші види обробки, такі як бежевий таделакт або весела мармурова мозаїчна плитка. Більш утилітарні елементи ванної кімнати, такі як білі унітази та кошмар дизайнера інтер’єру – рушники – часто виглядають краще на тлі більш нейтральної обробки.

6. Контраст бежевого з ніжно-зеленим

Якщо ви шукаєте найкращий акцентний колір для бежевого, м’який шавлієво-зелений ідеально підійде. Як можна побачити в цій ванній кімнаті, вона створює контраст, але не зовсім різкий контраст. Схема все ще дуже м’яка та заспокійлива. Як і білий, він додає свіжості бежевому і створює дуже природну колірну палітру, яка ідеально підходить для ванної кімнати. 

Бежевий колір чудово підходить для багатьох приміщень завдяки його заспокійливому нейтральному кольору. Це також забезпечує простий спосіб змінити акцентні кольори у вашому просторі, коли ви хочете освіжити кімнату! У бежевій ванній кімнаті ви можете додати рушники для рук, килимки для ванної кімнати та навіть завісу для душу, якщо вона є. Щоб модернізувати бежевий простір, ви можете додати зелений, щоб зберегти нейтральне та природне відчуття спокійного простору.

7. Поєднуйте бежевий колір із темнішими відтінками для більшого настрою

І якщо ви хочете зберегти схему абсолютно нейтральною, але створити деякий контраст, латунь і бежевий – це поєднання, створене в небесах для дизайну інтер’єру. Теплі тони обох чудово поєднуються. Виберіть його для освітлювальних приладів, арматури та фурнітури для вашої ванної кімнати, щоб додати примхливої ​​нотки бежевій ванній кімнаті. 

У цій ванній кімнаті чудове полуденне сонце, і ми хотіли скористатися цим завдяки тихому туалетному столику з білого дуба, спеціально розробленому та пофарбованому для цього клієнта. Ми обрали нейтральну фарбу на стінах і стелі і зберегли загальний вигляд досить похмурим за допомогою цих бронзових бра. Любов власника дому до жіночого проявилася, коли ми показали їй це, і вона просто знала, що вони підходять для кімнати!

8. Відчуйте тепло бежевого кольору з натуральними матеріалами

Дерев’яні відтінки та бежевий – ще одне чудове поєднання, яке чудово підходить для ванних кімнат. Нам подобається те, як дерев’яні меблі миттєво пом’якшують ванну кімнату, роблячи її не такою… схожою на ванну кімнату, і є чудовим контрастом до всіх наявних твердих поверхонь. 

Однак ви хочете переконатися, що ви вибрали деревину, яка відповідає відтінкам обраного вами бежевого кольору (або навпаки). Подивіться, як у цьому просторі, дерево має теплий сірий відтінок, а бежевий колір, використаний для стін, відображає ці відтінки. Більш темні сірі тони, використані в цьому просторі, роблять те саме, сірий колір на мармуровій плитці поєднується з теплими деревними та бежевими кольорами, оскільки він також має такі ж тепліші відтінки. По суті, під час створення такого тонального нейтрального ефекту успіх полягає в правильних відтінках – замовте зразки, об’єднайте їх і перевірте, чи працює. 

9. Контрастні форми та оздоблення

Тераццо, безумовно, позбувся ретро-шкіри і стає справді шикарною альтернативою плитці на кухні чи у ванній кімнаті. Це додає стільки глибини та інтересу, тому може стати чудовим доповненням до бежевої ванної кімнати, де колірна схема буде відносно простою, але ви все одно хочете, щоб простір мав характер. 

Його красивий насичений дизайн є ідеальним способом додати тонкий візерунок у простір, де шпалери можуть бути не варіантом, і ідеально підходить для розбивання блоків плитки, як це видно в цій тераццо ванній. У поєднанні з масштабним настінним кахлем ванної кімнати та акцентами дерева та пробки ця ванна кімната наповнена прекрасними контрастами.

Прокрутка до верху