Декоративные кустарники для дачи_4

3 види прекрасних декоративних чагарників для дачі

Декоративні чагарники для надання ніякого практичного призначення не мають. Вони призначені, перш за все, для надання саду певного обсягу.

Крім того, красиві квітучі чагарники допомагають створити логічно завершену картину саду. Нещодавно ми писали про те, як красиво оформити дачну ділянку . Різні види рослин можна використовувати для втілення найнеймовірніших ідей у ​​ландшафтному дизайні.

Але для того, щоб рослини дійсно прикрашали сад і прибудинкову територію, необхідно правильно вибирати найоптимальніші їх різновиди, які можуть рости, цвісти і, можливо, плодоносити в конкретному регіоні.

Декоративні чагарники для дачі

Так, наприклад, вражає своєю пишністю перший на сьогодні вид декоративного чагарника для дачі – японська айва.

Декоративні чагарники для дачі_1

Декоративні властивості мають всі наземні частини цієї рослини (плоди, квіти і навіть листя). Японська айва є неймовірно красивим розлогим невисоким чагарником заввишки не більше одного метра. До речі, вона може використовуватися і для створення власного японського саду .

Але слід пам’ятати, що це дуже теплолюбна рослина, яка не любить холодного вітру та морозів. У той же час варто зауважити, що айву японську не можна назвати ніжкою, оскільки вона добре приживається на безводному та піщаному грунті.

Декоративні чагарники для дачі_2

Якщо заміська ділянка розташована на південній, самій сонячній стороні, то можна висадити чагарник під назвою “дейція”, який виростає до двох метрів у висоту, а під час цвітіння покривається білими або рожевими квітами.

Декоративні чагарники для дачі

Щоправда, дейцію слід висаджувати лише на сонячному боці, тіні ця рослина не любить. Чим ближче до тіні, тим менше кольорів з’явиться на цьому чагарнику.

Вічнозелений барбарис теж не висуває спеціальних вимог до ґрунту.

Декоративні чагарники для дачі

Це один із найвищих чагарників, а у висоту він зростає до трьох метрів.

Незважаючи на те, що існує багато різних сортів барбарису, найбільшою популярністю користується той, що має темно-пурпурове листя. Коли цей вид барбарису починає плодоносити, його коралові ягоди у поєднанні з листям незвичайного кольору створюють оригінальну композицію кольору.

Коментарі