садовая мебель из поддонов

Садові меблі з піддонів у вигляді бару

Якщо раптом ви давно мріяли про те, щоб у вашому саду був свій власний бар, то ця ідея садових меблів з піддонів вам буде безумовно цікава.

Втілити таку ідею в життя набагато простіше та дешевше, ніж ви собі вже встигли уявити. Всі ми вже звикли до того, що реконструкція або створення ландшафту на своїй території може буквально «пропалити дірку в кишені». Неймовірно дорогі дерева, декоративні чагарники, та що там, насіння звичайнісінького газону вже вдарять по сімейному бюджету. Що й казати про покупку садових меблів.

Але в сьогоднішній статті ми поговоримо про меблі, створені зі старих піддонів. З них можна створити дуже стильні та красиві меблі і це не перший раз, коли ми пишемо про садові меблі саме з піддонів.

садові меблі з піддонів_1

Створіть власну барну стійку зі стільцями просто неба в саду і ваші друзі не покинуть це місце ніколи)). За допомогою цієї ідеї ви обзаведетесь чудовими меблями, а ще заощадите дуже і дуже чималу суму на покупці подібних меблів. І ще одним плюсом цих меблів є те, що ви не завдасте жодної шкоди навколишній природі, адже використовуватимете по суті вторинну сировину.

садові меблі з піддонів_2

Ви можете створити дизайн і зовнішній вигляд садових меблів з піддонів відповідно до ваших уподобань і зробити хорошу зону розваг для всієї родини.

садові меблі з піддонів_3
Прокрутити вгору