Як очистити садові меблі від стійкого пилку

Розквітання квітів і розпускання листя означають кілька речей: настають довші дні, наближається тепла погода, і мати-природа ось-ось стане набагато красивішою. Нажаль, це також означає, що пилок ось-ось рознесеться по вашому двору, покриваючи ваші садові меблі шаром жовтого пилу.

 І якщо ви не діятимете швидко, пилок накопичуватиметься, і буде важко сісти, не покривши себе пилком.

Пилок є основним подразником для багатьох людей. Якщо пилок накопичиться, це може спричинити інші проблеми, окрім того, що це непривабливо та незручно.

Пилок не тільки жовтіє на меблях і ускладнює сидіння, він також може викликати проблеми у людей з алергічною реацією на нього.

Оскільки він приваблює комах, він може перетворити ваше вуличне приміщення на притулок для жуків.

Це може звучати як кошмар. Але є простий спосіб уникнути цього: регулярно чистіть вуличні меблі. За словами експертів з прибирання, позбутися накопичення пилку так само просто, як точково чистити меблі щодня, регулярно мити їх і час від часу глибоко чистити. 

Щоб допомогти вам визначити, що робити — і коли це робити — ми запитали тих самих експертів з прибирання, як очистити пилок від вуличних меблів, щоб отримати найкращі результати. 

Як часто прибирати пилок з вуличних меблів

Пилок не є проблемою протягом усього року. Він приходить і йде, залежно від сезону. І якщо ваш двір наповнений пишною зеленню, ви, ймовірно, відчуєте більше пилку, ніж хтось із меншою кількістю рослин. Немає однозначної відповіді на те, як часто слід очищати пилок від вуличних меблів, але експерти мають кілька емпіричних правил.

Навесні чистіть вуличні меблі щотижня, а влітку — кожні два тижні. Це подбає про великі відкладення пилку на ваших вуличних меблях. Це запобіжить такому швидкому осіданню майбутнього пилку, тому що ваші меблі будуть чистими та більш стійкими до бруду.

Восени та взимку пилок не повинен бути проблемою, тому глибоко очищуйте вуличні меблі один раз на початку весни та літа, а також один раз наприкінці.

Очищення вуличних меблів на початку сезону дає змогу підготувати меблі та очистити пил, який накопичився протягом зимового сезону. Ви також повинні почистити меблі в кінці сезону, щоб очистити весь пил і бруд і запобігти їх накопиченню.

Речі, які вам знадобляться

  • Засіб для миття посуду
  • Розпилювач
  • Груба губка
  • Серветка для чищення
  • Клейка стрічка
  • Мийка високого тиску (опція)

Як прибрати пилок з вуличних меблів

Крок 1. Протріть вуличні меблі

Очистити пилок від вуличних меблів легко. Візьміть пляшку з пульверизатором, наповніть її водою і додайте трохи мильного засобу. Потім розпиліть цю мильну суміш на меблі. 

Залиште розчин на подушках на кілька хвилин, а потім протріть це місце губкою. Оскільки пилок важко видалити, рекомендуємо використовувати для цього грубу губку.

Крок 2: Очистіть настирливі відкладення пилку

Якщо трохи пилку залишилося, нанесіть на нього трохи мастила. Витріть неприємні відкладення губкою. Потім витріть їх серветкою для чищення.

Якщо ваша губка не справляється, рекомендуємо взяти рулон клейкої стрічки. Використовуйте липку сторону стрічки, щоб видалити залишки пилку, перш ніж мити меблі гарячою водою з милом.

Крок 3: мийте вуличні меблі під тиском (необов’язково)

Коли прийде час проводити глибоке очищення меблів двічі на рік, витягніть мийку високого тиску або зателефонуйте професіоналам. Використовуйте мийну машину, щоб очистити найсильніші плями від пилку. Це допоможе видалити не лише пилок, але й зайвий бруд, пил і цвіль — із вуличних меблів.

А якщо у вас немає мийки високого тиску, найміть фахівця, який впорається з роботою. Наймання професіонала може допомогти скоротити час, витрачений на чищення, і запобігти пошкодженню меблів.

Крок 4. Висушіть меблі

Закінчивши прибирання, витріть меблі насухо, навіть якщо надворі жарко й сонячно. Якщо ваші меблі все ще мокрі після того, як ви їх помили, пилку та бруду в повітрі буде легше прилипати до них. Тож протріть їх сухою тканиною одразу після чищення, щоб забезпечити додатковий захист від пилку.

Поради, як довше зберегти ваші вуличні меблі без пилку

Хочете, щоб ваші меблі були вільними від пилку між чистками? Є кілька речей, які ви можете зробити.

  • Накрийте вуличні меблі. Накривати меблі, коли вони не використовуються, часто є найкращою практикою. Рекомендуємо чохли, які можна прати в машині, оскільки їх легко чистити.
  • Прибирайте пилок, як тільки ви його побачите. Витирайте пилок, як тільки він впаде на будь-яку поверхню. Це запобігає накопиченню пилку.
  • Уникайте пористих меблів. Якщо ваші меблі зроблені з пористого матеріалу, як-от лоза або ротанг, вони будуть утримувати більше пилку, ніж меблі з пластику чи металу.
Прокрутка до верху