21 чудова кімнатна рослина, яку легко виростити

Коли справа доходить до вибору нової рослини для вашого дому, це може бути надзвичайно важко. Існують тисячі різних видів кімнатних рослин різних форм і розмірів, але як вибрати ідеального зеленого хлопця, щоб взяти його додому? На щастя, ми зібрали купу наших улюблених зелених кімнатних рослин, щоб допомогти вам прийняти рішення.

Незалежно від того, чи ви новачок у рослинах, чи професіонал садівництва, у цьому списку є рослина для вас. Ми допоможемо вам: від лоз до високих красунь. Ось 21 наша улюблена зелена кімнатна рослина.

01з 21

Монстера Адансонії

Якщо ви шукаєте рослину, за якою доглядати майже так само легко, як за філодендроном, але яка має трохи більше шику, зверніть увагу на монстеру адансонову. Він відомий своїми вікнами, або маленькими дірочками, на листках, схожих на Monstera deliciosa.

02з 21

Сукуленти

Сукуленти заслужили звання одних із рослин, за якими найпростіше доглядати, завдяки їхній здатності процвітати без догляду. Але будьте обережні, вони, як правило, гниють, якщо поливати їх занадто часто, тому дійсно краще поставити їх на сонячне місце та залишити!

03з 21

Заміокулькас

Якщо вам потрібна рослина, яка може процвітати в умовах слабкого освітлення , не дивіться далі, ніж рослина Заміокулькас. Він не тільки росте високим і має глянцеві листя, але й є ще однією надзвичайно легкою у догляді рослиною. Його потрібно поливати лише раз на тиждень, і він не заперечить, якщо ви час від часу забудете його напоїти.

04з 21

Пташина папороть

Ці яскраві, курчаві листя додають колориту будь-якому простору. Папороть пташиного гнізда — ще одна рослина, яку легко виростити, якщо ваш великий палець більше чорний, ніж зелений. Йому потрібне лише непряме світло (подумайте, на відстані кількох футів від вікна або з іншого боку прозорої штори).

05з 21

Інжир

Ах, знаменитий інжир із скрипкового листа. Його краплеподібне листя широке та велике (коли він повністю виріс), і він може стати надзвичайно високим у відповідних умовах. Коли ви знайдете місце, яке подобається дереву, залиште його там. Це рослина, яка любить залишатися на своєму місці!

06з 21

Райський птах

Шукаєте велику рослину, щоб заповнити простір? Райська пташка має величезні листя, які сягають до стелі, а сама рослина може досягати кількох футів у висоту. Вони віддають перевагу яскравому світлу, тому подбайте про сонячне вікно, щоб поставити перед ним, щоб воно могло процвітати.

07з 21

Пізній філодендрон

Може виглядати, що філодендрон сподівається, щоб доглядати за ним потрібно багато зусиль (погляньте на такий розмір!), але, як і інші рослини з сімейства філодендронів, він досить холодний. Палеподібні листя мають кучеряві кінці, і вони люблять отримувати яскраве непряме світло протягом дня.

08з 21

Евкаліпт

Гаразд, цього технічно не живе, але почуйте нас: евкаліпт — це чудова рослина, яку ви можете виставити висушеною у вазах, повісити в душі для неперевершеної спа-атмосфери, або ви можете зробити з неї вінок, якщо ви відчуваю себе надзвичайно хитро.

09з 21

Оливкове дерево

Додайте середземноморської нотки своїй спальні за допомогою оливкового дерева. Нам подобається дещо тонкий вигляд їхніх гілок і тонкого листя. Вони чудово виглядають у кашпо середнього століття.

Однак вони віддають перевагу багато світла, тому переконайтеся, що у вашому домі створені належні умови, щоб допомогти їм процвітати.

10з 21

Филодендрон серцелистий

Це, мабуть, одне з найпростіших кімнатних рослин, які ви можете виростити. Філодендрон із серцевим листом отримав свою назву через форму листя, але найкраща частина цієї рослини — це ліани, що тягнуться. Вони швидко ростуть і чудово виглядають, коли виходять із підвісного кашпо або розвішуються на стіні, ніби лазять.

11з 21

Монстера делікатесна

Ми всі знаємо і любимо монстеру делікатесну за її красиве листя з фенестрацією та схильність до лазіння. Це тропічна рослина, яка зазвичай піднімається на інші, щоб досягти сонячного світла, тому любить достатню частку прямого світла протягом дня. Листя може стати важким, тому переконайтеся, що ви поставили рослину кілок для підтримки, коли вона почне повніти.

12з 21

Африканська фіалка

Чи можна вважати цю фіалку пухнастим другом? Маленькі волоски на листках допомагають їм утримувати вологу, тому вам не доведеться поливати цю рослину занадто часто. Він любить яскраве непряме світло, і якщо вам пощастить, він зацвіте навесні.

13з 21

Молитовна рослина

Молитовна рослина, названа за листя, які вночі складаються, як руки, що моляться, є чудовим вибором для місць із слабким освітленням. Це частина сімейства калатей, тому їй потрібна велика вологість, щоб листя не стали хрусткими та скручувалися. Вони чудово підходять для ванних кімнат та інших вологих приміщень навколо будинку.

14з 21

Салонна пальма

Принесіть міні-пальму у свій дім за допомогою цієї милашки! Салонні пальми — досить легка рослина для початківців, і їх потрібно поливати лише кожні два тижні або близько того. Вони також дружні до тварин, якщо ви хвилюєтеся, що ваш чотирилапий друг підійде занадто близько.

15з 21

Нефритова рослина

Нефритові рослини є сукулентами, тобто вони утримують воду в своїх листках і зберігають її, коли вона їм дійсно потрібна. Листя зелене, але у них красива фіолетова нижня сторона.

16з 21

Зміїна рослина

Зміїну рослину вбити практично неможливо. Ці високі рослини не тільки виживають в умовах слабкого освітлення, але їх потрібно поливати лише раз на два тижні. Вони також відомі своєю здатністю очищувати повітря.

17з 21

Золотий Потос

Якщо вам потрібна рослина з деякими строкатими кольорами листя, золотистий потос стане ідеальним вибором. Яскраво-жовті смуги проходять крізь листя у формі серця, додаючи вишуканості рослині.

18з 21

Парасолька

Наскільки чарівна рослина парасолька? Очевидно, він отримав свою назву через форму пучків листя. Це відносно невибаглива у догляді рослина, яка також має різноманітні різновиди.

19з 21

Драконове дерево

Родом з Мадагаскару, рослина дракона насправді посухостійка, тобто її не потрібно часто поливати. У нього довге тонке листя, яке виходить із здерев’янілих черешків, трохи схоже на зелений хвостик.

20з 21

Строкате каучукове дерево

Ви, напевно, бачили звичайне каучукове дерево з темно-бордовим листям, але чи знаєте ви, що існує і зелена версія? Строкате каучукове дерево має зелене листя з відтінками рожевого та білого, що робить його майже схожим на те, що хтось намалював кожен лист.

21з 21

Неоновий потос

Додайте яскравості у свій простір за допомогою цієї лаймово-зеленої лози. Неоновий потос має яскраво-зелене листя, яке майже жовтіє при певному освітленні. Як і інші рослини потосу, вони можуть переносити слабке освітлення, але вони справді процвітатимуть у місцях, де вони отримують непряме світло.

Прокрутити вгору