15 найкращих невеликих оновлень для ванної кімнати

Якщо бути чесними, великі ванні кімнати легко вражають гостей, але бездоганне оформлення маленької ванної потребує серйозного стилю. Коли вам не вистачає квадратних метрів, кожен куточок, закуток і тріщина демонструються, тому кожен елемент повинен подолати розрив між формою та функціональністю.

Незалежно від того, чи є у вас маленька  туалетна кімната  чи  одна душова кабіна , будь-яка маленька ванна кімната може отримати користь від оновлення. Якщо ви хочете повністю оновити дизайн або просто додати кілька особистих штрихів під час вечірнього відвідування, у нас є 15 настільки гарних оновлень, що ви забудете, яка насправді маленька ваша ванна кімната (більшість з яких ви можете зробити за копійки). .

01з 15

Не цурайтеся аксесуарів

Ми любимо момент «менше — це більше», але ви можете отримати вигоду від невеликого надмірного використання аксесуарів, коли працюєте в обмеженому просторі. Яскраві шпалери, яскраве дзеркало, пара бра, відкриті кант, зелень і турецький рушник — усе разом, щоб відвернути увагу від кількох відсутніх квадратних метрів.

Спробуйте робити покупки в секонд-хендах і аутлетах, щоб придбати дешево.

02з 15

Робота від стіни до стіни

Якщо ваша раковина розташована в кутку, не витрачайте жодного дюйма на вільний, невикористаний простір з обох боків від умивальника. У цій дамській кімнаті чудово використовується зона раковини, яка простягається від стіни до стіни за допомогою стійки, полиці під раковиною та дзеркального виступу. 

03з 15

Представляємо живе мистецтво

Зелені насадження здатні миттєво відкривати простір, і це не лише завдяки їхнім природним властивостям очищувати повітря. Папороті оленього горна, як і два в цій ванній кімнаті, є нашими улюбленими рослинами, які зручні для стін. Вони міцні та ростуть вертикально так, ніби виростають із вашої стіни, і найкраще те, що вони привносять набагато більше життя у ваш простір, ніж найдорожчі витвори мистецтва.

04з 15

Поставте це в кут

Якщо ваша ванна кімната крихітна, подумайте про те, щоб розташувати раковину відповідного розміру в кутку. Це, безсумнівно, буде функціональним для вас і ваших гостей, але не з’їсть дорогоцінну нерухомість ванної кімнати.

05з 15

Працюйте зі своїми вікнами

Маленькі приміщення виглядають меншими лише тоді, коли вони темні та схожі на печеру. Впустіть світло, додавши більше вікон. Оскільки ця маленька ванна кімната є доказом, одне вікно чудово, але два вікна просто неможливо перемогти. 

06з 15

Розставте пріоритет для зберігання

Мабуть, найбільшим недоліком маленької ванної кімнати є відсутність так необхідного місця для зберігання. Якщо простір для ваших косметичних засобів, туалетних приналежностей і засобів першої необхідності для прибирання є головним пріоритетом, інвестуйте в туалетний столик із достатньою кількістю місць для зберігання.

У цьому туалетному столику з трьома шухлядами достатньо місця для рушників, туалетних приналежностей та іншого, не виглядаючи недоречним у цьому сучасному просторі.

07з 15

Підійміть плитку на наступний рівень

Приголомшлива плитка — це надійний спосіб зробити навіть найменшу ванну кімнату схожою на мільйон доларів. Ми одержимі композицією цієї гребінчастої плитки, у якій використовується ряд рожевих і коралових кольорів у нижній половині стін і яскраво-білий, що тягнеться до стелі. А найкраще те, що менше квадратних метрів означає, що ви можете заощадити кілька доларів на матеріалах.

08з 15

Створіть прибережний відпочинок

Легкі та повітряні текстури, м’які кольорові тони та відчуття широкої відкритості прибережного стилю відкривають тісні простори. Палітра блакитно-кремових кольорів у цій ванній кімнаті створює ілюзію більшого, більш відкритого простору.

Щоб реалізувати прибережну тему у вашій ванній кімнаті, додайте світло-блакитні та білі візерунки, постільну білизну, джутові штрихи та свіжу зелень.

09з 15

Вибирайте деталі з розумом

Створюючи маленьку ванну кімнату вашої мрії, не зациклюйтеся на площі — більше не завжди означає краще. Цей маленький туалетний столик вирізняється грандіозним стилем: від класичної вагонки та вінтажних світильників до мармурової раковини та чудових шпалер. Блошині ринки та антикварні магазини ідеально підходять для ощадливих приголомшливих предметів за копійки.

10з 15

Опрацюйте свої кути

Нетрадиційні простори можуть лякати, але ви можете змусити ці незручні кути працювати на вас, а не обходити громіздкі лінії. Якщо ви працюєте з незручним закутком або туалетною кімнатою дивної форми, зробіть собі послугу та обійміть це. Ви навіть можете підкреслити це яскравими шпалерами та підкреслити кути такими ж незграбними деталями, як-от шестикутне дзеркало та бра у формі піраміди.

11з 15

Дизайн на п’єдесталі

Якщо місце для зберігання речей не є пріоритетом, віддайте перевагу раковині на п’єдесталі замість громіздких туалетних ящиків. Якщо простір під раковиною залишити відкритим, ви візуально розширите площу приміщення, зробивши підлогу більш відкритою, а ванну кімнату – ширшою.

12з 15

Не бійтеся темряви

Темні кольори мають репутацію викликають клаустрофобію, але, всупереч повір’ям, фарбування стін у чорний колір справді може відкрити ваш маленький простір. Додайте блискучі поверхні та металеві візерунки, щоб відбивати світло по кімнаті та робити її більшою, просторішою та відкритою. Для бюджетних перетворень подумайте про те, щоб покрити існуючий декор балончиком металевої фарби.

13з 15

Опануйте мистецтво мінімального максималізму

На перший погляд ця, здавалося б, приглушена туалетна кімната виглядає простою та чистою. Але при подальшому огляді ця візуальна приголомшлива ванна кімната включає в себе різні елементи дизайну, які ви зазвичай бачите в максималістських просторах, наприклад, принт шпалер, контрастну плитку та затирку, чашу раковини та латунні світильники. Однак ахроматична колірна палітра дозволяє цим особливим штрихам сяяти, не виглядаючи надто приголомшливо для тих, хто любить обтічні речі. 

14з 15

Зробіть це монохромним

Розширена колірна палітра завжди чудова, але ніщо так не приверне вашу увагу, як однотонне фарбування від підлоги до стелі. У багатьох відношеннях поєднання одного відтінку виглядає в мільйон разів холоднішим, особливо насичений тон, як цей сапфірово-синій. Хто знав, що банка з фарбою може бути настільки вражаючою?

15з 15

Справи покращуються

Незалежно від того, яку кімнату ви оформляєте, загальне правило дизайну інтер’єру полягає в тому, щоб використовувати предмети, які привертають увагу. Це подовжує кімнату, створюючи ілюзію вищих стель і більшого простору. Ця ванна кімната проходить випробування завдяки високому дзеркалу, розташованому над раковиною, і бра, розташованим високо.

Прокрутити вгору