21 ідея акцентних стін у вітальні, щоб покращити простір

Добре спроектований житловий простір може збільшити кількість місць (і настрій) під час розваг. Крім того, це дає вашому м’якому дивану місце для процвітання, коли вас заманюють 10-годинні п’янки Netflix.

Незважаючи на те, як ви використовуєте свою вітальню, її декорування може здатися великою справою. Якщо ви робили швидкоплинні спроби оновити свій житловий простір, але все ще почуваєтеся виснаженим процесом, можливо, ви пропустили простий спосіб декорування — акцентні стіни вітальні.

Від сміливих яскравих кольорів до фону з візерунками, використовуючи деякі з цих ідей акцентних стін у вітальні, можна миттєво порушити монотонність вашого житлового простору.

Прочитайте (і подивіться) вперед, щоб отримати натхнення щодо використання цього перевіреного методу дизайнера.

01з 21

Бісерна дошка

Облаштуйте свою вітальню панелями з бісерної дошки, які займають дві третини або більше простору вашої стіни. Щоб підкреслити його традиційну привабливість, пофарбуйте його в яскравий колір. Описаний як вишуканий і пляжний, бісер додасть архітектурного характеру вашому простору.

02з 21

Геометричні текстури

Щоб надати живого ритму будь-якому житловому простору, додайте акцентну стіну з геометричною текстурою. З кількома тактильними та візуальними текстурами на вибір ви можете зробити свою вітальню прохолодною та привабливою.

03з 21

Склепінчасті стелі

Ваша стеля — це ваша п’ята стіна, тому це чудове місце, щоб додати елемент несподіванки. За допомогою такої самонесучої арки ви можете збільшити візуальну висоту свого простору, щоб створити неймовірне повітряне відчуття.

04з 21

Вагонка з підлоги до стелі

Якщо ви шукаєте класичний вигляд, спробуйте акцентну стіну, вкриту вагонкою. Цей стиль не підведе вас (навіть через десятиліття).

05з 21

Потрійний ефект

Щоб зробити стіни більш вишуканими, поєднайте незмінні акценти, такі як ліпнина, обшивка та шпалери для потрійного ефекту. Для додаткового драматизму пофарбуйте свою обшивку та ліпнину в яскравий колір.

06з 21

Відтінки сірого

Якщо ви не бажаєте, щоб телевізор був центральним центром вашої кімнати, використовуйте темно-сіру стіну, обклеєну шпалерами, щоб гармонійно поєднати її. Ця стіна не тільки додає тонкої глибини вашому житловому простору, але й забезпечує спокій ( і не відволікаючий) фон для кіновечорів.

07з 21

Додайте морської свіжості

Якщо у вас є вітальня з відкритим простором, виберіть одну стіну, щоб пофарбувати її в темно-синій колір. Темно-синій зазвичай добре поєднується з іншими кольорами, доповнює більшість естетики дизайну та, як відомо, посилює відчуття спокою.

08з 21

Пофарбовані панелі

Незалежно від того, чи є у вас крихітний простір чи велика стіна, подумайте про встановлення панелей і пофарбування їх у темний колір, щоб створити відчуття щасливого порядку. Крім того, ви можете встановлювати панелі в різних формах і напрямках для індивідуального вигляду, який не буде перевантажувати.

09з 21

Чорний та білий

Чорно-біле поєднання ніколи не виходить з моди. І всупереч поширеній думці, фарбування стіни вітальні в чорний колір не завжди робить простір меншим. Натомість він може створити продуманий світський вигляд (особливо в поєднанні з правильними акцентами в кімнаті).

10з 21

Дерев’яні стіни

Створення акцентної стіни, яка буде водночас естетично привабливою та функціональною, є розумною інвестицією. Тут акцентна стіна служить невибагливим фоном для кіновечорів, одночасно забезпечуючи достатньо місця для зберігання на сусідній вбудованій книжковій полиці для демонстрації мистецтва, сімейних фотографій або предметів колекціонування.

11з 21

Горизонтальні дошки

Вам не потрібно резервувати матеріали для підлоги лише для підлоги. Використовуйте дерев’яну порцелянову плитку для красивої акцентної стіни, обробленої матовим нікелевим металом Schluter. Крім того, якщо ваша незабаром стане акцентною стіною ділить простір з вашим каміном, має сенс вибрати матеріал, який легко миється та вогнестійкий, як порцеляна.

12з 21

Природні зрізи

Сітка з тонко нарізаних шматочків стовбура дерева створює ідеальну сільську акцентну стіну, тонально гармонійну з природою. Але навіщо зупинятися на одній акцентній стіні? Цей простір демонструє три акцентні стіни, які гармонійно живуть, створюючи відчуття тиші та спокою.

13з 21

Керамограніт

Поряд із вибухом червоних і плаваючих полиць, цей простір використовує сусідню стіну для демонстрації мармурової порцелянової плитки. Завдяки тонким лініям розчину та плитці великого формату (24″x48″), ця акцентна стіна виглядає бездоганно та гладко.

14з 21

Використовуйте шпалери

Для грайливих штрихів виберіть шпалери з традиційними мотивами для елегантного вигляду. Цей простір демонструє відтінки рожевого та зеленого, що робить кімнату дружньою та хитрою.

15з 21

Основні та додаткові відтінки

Для однієї з найпоширеніших ідей акцентної стіни вітальні виберіть яскравий відтінок для підбадьорливого ефекту. Основні та додаткові відтінки (червоний, жовтий, синій і помаранчевий, фіолетовий і зелений), як правило, створюють найсміливіші образи.

16з 21

Намальовані фігури

Якщо фарбування стіни на всю стіну здається занадто великим зобов’язанням, спробуйте замість цього пофарбувати частину вашої стіни в цікаву форму. У цьому просторі яскраво-помаранчеве коло створює унікальну акцентну стіну.

17з 21

Однотонні

Особистість пронизує цей простір у темно-синіх відтінках. Залежно від того, який колір вас приваблює, виберіть один і дотримуйтесь його зі своїми стінами, меблями та творами мистецтва. І оскільки цей монохромний житловий простір огортає вас кольорами, не забудьте вибрати колір, який вам швидко не набридне.

18з 21

Дизайн, розписаний вручну

Щоб оформити ефектну акцентну стіну на свій смак, розпишіть її вручну. Тут ви можете побачити поєднання діагональних ліній і асиметричних жовтих зигзагів на фоні біло-темно-сірої палітри.

19з 21

Кольоровий блок

Чорно-біла стіна з кольоровим блоком і відповідним масштабом додає цьому простору драматизму та характеру. На відміну від простих білих стін, цей простір тепер виглядає свіжим із сучасними лініями.

20з 21

Цегла

Якщо вам пощастило мати цегляну архітектуру, вбудовану у ваш простір, вона може стати ідеальним фокусом для вітальні. Якщо ні, ви можете застосувати реалістичні штучні цегляні шпони або 3D цегляні шпалери з текстурою каменю для реалістичної альтернативи.

21з 21

Подвійні підняті панелі стін

Для розкішної стіни встановіть подвійні рельєфні панелі. Залежно від вашого підходу, це одна ідея акцентної стіни вітальні, яка може забезпечити сучасний або традиційний результат. Тут ця стіна оздоблена насиченим основним блакитним відтінком із глянцевим блиском — чудовий фон для сучасного життя.

Прокрутка до верху