увеличиваем жилое пространство_3

Збільшуємо житловий простір

На жаль, в даний час не всі можуть дозволити собі житло з приміщеннями в сотні квадратних метрів, більшості доводиться тулитися в квартирах, кімнати яких не дозволяють не тільки приймати гостей, але і безперешкодно пересуватися самим господарям.

Сучасні дизайнери завдяки західним віянням просунулися далеко вперед і вже можуть запропонувати чимало рішень щодо візуального збільшення житлового простору.

збільшуємо житловий простір

Почати збільшення просторів можна зі стелі. Дзеркальна стеля візуально розширить кімнату, надасть їй оригінального вигляду, створить ілюзію об’єму. На жаль, не скрізь є можливість встановлення такої стелі. Альтернативною заміною може стати глянсове покриття. Непоганим рішенням буде дзеркальна натяжна стеля . Ви не помилитеся, віддавши перевагу підвісним стелям світлих тонів. Також варто пам’ятати, що люстри великих розмірів займають значну частину простору.

Вирішити проблему обмеженого житлового простору допоможуть правильно підібрані кольори стін.

— Не забувайте, що світлі тони зорово збільшать простір, тоді як темні зроблять і так невелику кімнату ще менше.

— Існує маса хитрощів, які дозволяють обдурити зір. Наприклад, дизайнери радять для розширення простору в темній кімнаті зробити саму освітлену стіну на тон світліший за інших.

збільшуємо житловий простір_1

— Оздоблення стін дзеркалами, звісно, ​​збільшить простір у кімнаті, але тут головне не переборщити. Найкраще порадитись із професійними дизайнерами, щоб ваша спальня не нагадувала танцювальну студію.

— Пам’ятайте, що контрастні кольори забирають простір. Все, включаючи меблі, має бути гармонійно в тон покриттю стін. І, звичайно, світло. Хороше освітлення – головна запорука того, що ваша кімната не буде схожою на комірку.

– Відмовтеся від великих предметів. У всьому важливий баланс. Позбавтеся всього зайвого. Надмірна захаращеність значно обмежить простір.

збільшуємо житловий простір_2

Предмети інтер’єру, для збільшення житлового простору найвигідніше розставляти по периметру кімнати, так як меблі в центрі поділять приміщення на частини.

До речі, дуже гармонійно вписуються в будь-який дизайн меблі зі скла чи прозорого пластику. Такі предмети інтер’єру створюють відчуття відкритості та широти простору.

збільшуємо житловий простір_3

Одним словом, дотримуючись цих простих правил, можна перетворити скромну «хрущовку» на простору квартиру своєї мрії.

Прокрутити вгору