зеркальные натяжные потолки

Дзеркальні натяжні стелі

Багато хто мріє якось урізноманітнити і прикрасити обстановку свого житлового приміщення. Бажають внести щось незвичайне, що здивує всіх.

У цьому починанні можуть допомогти і, безсумнівно, допоможуть натяжні дзеркальні стелі.

Всі звикли думати про те, що дзеркальна стеля може складатися тільки із справжніх дзеркал. Але світ не стоїть на місці, і на ринку з’явилася така новинка, як дзеркальна натяжна стеля. Така стеля набагато безпечніша і в рази легша за справжні дзеркала, а виглядає анітрохи не гірше, а може навіть краще.

Для тих, у кого маленькі квартири та кімнати, дзеркальні натяжні стелі – це ідеальний варіант. А якщо житлове приміщення – темне, а стелі низькі, то без таких стель не обійтися, вони послужать паличкою-виручалочкою для вас.

У дзеркальних натяжних стель безліч переваг:

— зорове розширення та збільшення простору;

– Легкість монтажу (не потрібно вирівнювання базової стелі, монтуються як звичайні натяжні стелі. Монтаж займає кілька годин і залежить від кількості кімнат);

– Безпека (вам на голову нічого не впаде і не розіб’ється);

– вагова легкість;

– Збільшення теплоізоляції (плівка служить додатковим ізолюючим матеріалом);

– Збільшення освітлення кімнати (якщо вдасться, можна навіть економити на освітленні);

– стійкість до вологи (такі стелі можна монтувати в будь-яких приміщеннях, навіть у ванній та на кухні. Якщо вас затоплять сусіди, то дзеркальні натяжні стелі врятують вас і ваше приміщення від неминучого потопу. Вони затримають усю воду, а викликані вами спеціалісти відкачають усю рідина (стелі набудуть своєї первісної форми);

– Матеріальна доступність. Ціну порівнюємо тут із справжніми дзеркальними стелями. Натяжні стелі набагато дешевші.

У цього виду стель є й недоліки.

Їх, звичайно, набагато менше, але вони таки є і не можна про них не згадати. Отже, до мінусів віднесемо:

– Зменшення висоти житлового приміщення. Монтажом передбачається зменшення стелі від 3 до 10 см. Якщо у вашому житловому приміщенні високі стелі, то на цей мінус ніяк не позначиться.

— цей недолік пов’язаний із вартістю. Тут говорити потрібно про вартість порівняно із звичайними натяжними стелями. Дзеркальні стелі будуть трохи дорожчими.

Звичайно, встановити такі стелі ви можете в будь-якій кімнаті, але переважно їх встановлюють у вітальні, холі і т.д.

Встановивши натяжні дзеркальні стелі, ви зробите власний інтер’єр унікальним і незвичайним. Ці стелі виглядають просто дивно. Вони вразять ваших гостей своїм бездоганним виглядом і додадуть особливість у вашу обстановку.

Прокрутити вгору