многоуровневые натяжные потолки

Багаторівневі натяжні стелі в стилі шебі-шик

Сучасну людину вже не здивуєш натяжною чи підвісною конструкцією, які можна зустріти практично скрізь. Вони відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом, а самі стельові системи дуже практичні у використанні. Такі конструкції часто встановлюються як у заміських будинках, так і у звичайних міських квартирах.

Набагато рідше трапляються оригінальні конструкції, якими є багаторівневі натяжні стелі.

Їхньою установкою займається небагато фахівців, оскільки вони відносно нові на ринку і не всі майстри мають відповідний досвід у їхньому правильному монтажі. Особливе місце тут займає стиль під назвою Шебі-шик.

Позитивні сторони багаторівневих натяжних стель

Що змушує людей ставити вдома такі системи? І чому так вирізняється стиль шебі-шик?

багаторівневі натяжні стелі3
багаторівневі натяжні стелі5

Установка складних конструкцій – це справа лише для фахівців. Хазяїн житла може лише насолоджуватися отриманим результатом. Стиль шебі-шик відрізняється великою кількістю квіткового принта та різними світлими відтінками. Як матеріал можна застосовувати будь-що, наприклад, полівінілхлорид (ПВХ) або тканину з глянсовою або матовою поверхнею.

Завдяки великій гамі світлих відтінків можна вибрати варіант, який найбільше підходить для того чи іншого інтер’єру. Наприклад, застосовують бежевий, світло-рожевий, кремовий та багато інших тонів. Вони дозволяють візуально збільшити простір приміщення одночасно наповнюючи його світлом.

На поверхню багаторівневої натяжної стелі можна нанести малюнки навколишніх шпалер або предметів меблів.

багаторівневі натяжні стелі2
багаторівневі натяжні стелі4

Це робиться за допомогою фотодруку. Красиво виглядає зображення навколо люстри, а також рамка вздовж периметра поверхні. Багаторівневі стельові конструкції дозволяють комбінувати одразу кілька тканинних фактур.
За допомогою таких багаторівневих систем стель приміщення можна візуально поділити на кілька функціональних зон. На один рівень можна нанести якийсь орнамент або зображення, а другий просто залишити однотонним.

Оформлення приміщення в стилі шеббі-шик дозволяє задіяти всю свою фантазію, і квартира після цього стане дуже стильною і унікальною.

Прокрутити вгору