круглая кровать в спальне

Кругле ліжко у спальні – бути чи не бути?

В даний час багато власників власних квартир і будинків, бажаючи ушляхетнити спальну кімнату, впроваджують в її інтер’єр такий предмет меблів, як кругле ліжко (а в деяких випадках і у формі серця).

Подібне рішення додає кімнаті шику і витонченості, навіює нотки аристократизму і виглядає досить привабливо. Круглі ліжка у спальні зараз мають абсолютно різну оббивку, колір, матеріал виготовлення, а також механізми, які можуть припинити ліжко у дивані у формі півкола.

Але чи варто звертати увагу на подібні варіанти облаштування спальні?

кругле ліжко у спальні

По-перше, слід, звичайно ж, пам’ятати, що кругле ліжко впишеться не в кожну спальну кімнату і вже тим більше не підійде як розкладний диван на кухню. До того ж, цей предмет розкоші займає величезне місце в кімнаті, тому в маленькій спальні йому не місце – потрібна велика площа. Стилі, з якими таке ліжко несумісне: ампір, класика з важкими гардинами, кантрі.

Ліжко у формі кола відмінно доповнить практично будь-який сучасний стиль – чи то модерн з його хитромудрими формами, чи інтер’єр мінімалістичний, де кожна деталь добре обдумана і займає окреме почесне місце.

кругле ліжко в спальні2

Головне, що слід пам’ятати – ліжко саме поєднується з кімнатою за стилем. Не варто намагатися впровадити круглу постіль із безліччю прикрас та прикрас у мінімалізм.

Взагалі, кругле ліжко не вимагає до себе жодних аксесуарів – досить пари гарних подушок та милого пледу, і кімната вже наповниться атмосферою затишку та тепла.

кругле ліжко в спальні3

Кругле ліжко відмінно впишеться в спальню прямокутної форми, а її м’які лінії згладять простір і дещо розширять його (з урахуванням, звичайно, і без того достатньо місткої площі кімнати).

До того ж, вирішуючи придбати кругле ліжко в спальну кімнату, не слід шукати безліч незвичайних предметів меблів для надання інтер’єру ще більшої неординарності та смаку. При надмірному захаращенні спальня втратить свій стиль і буде виглядати захаращеною, ніби горище або комора. Ліжко у формі кола вже буде відмінним прикрасою, а тому, доповненням до кімнати відмінно підійдуть кілька пуфів, невеликий столик для газет та лампа. Кругла постіль – відмінний варіант для тих, хто любить наголошувати на сучасних і шалено модних рішеннях, які, можливо, багато хто не може собі дозволити з особистих міркувань.

Прокрутити вгору