Кругле ліжко у маленькій спальні

Сучасна спальня перетворилася на багатофункціональну зону, що відповідає безлічі вимог та побажань своїх господарів. Ні для кого не секрет, що сьогодні люди хочуть мати екологічно чисті, просторі, світлі, свіжі та оригінально оформлені кімнати для сну, повні місця для зберігання речей. 

Дизайнери, підкріплені високотехнологічними матеріалами, здатні задовольнити практично будь-які забаганки. А круглі ліжка — чудовий помічник для створення справді неповторної атмосфери в кімнаті, оскільки задають власний настрій і змушують решту елементів декору мимоволі підлаштовуватися під нову дизайнерську концепцію. Отже, ми намагатимемося вивчити деякі свіжі тенденції круглого ліжка в унікальному дизайні інтер’єру спальні, щоб знайти найвражаючі реальні приклади.

Як ми вже говорили вище, кругле ліжко є домінуючим елементом дизайну, тому нам доводиться міняти багато інших деталей. Тільки погляньте на цей ефектний дизайн, в якому поєднуються матеріали з дерева, пластику та гіпсокартону, які створюють чарівну композицію затишної спальні. На окремий розгляд заслуговує перехідна акцентна дерев’яна стіна у узголів’я з безліччю невеликих освітлених поличок.

Кругле ліжко також абсолютно незамінне, якщо ваша кімната має неправильну або округлу форму. Створити по-справжньому футуристичний вигляд легко, просто додавши в кімнату кругле ліжко з округлими формами, не вигадуючи складної палітри і не додаючи неймовірної кількості декоративних елементів.

Любителі класики будуть зачаровані ідеєю перетворити весь простір спальні на одне королівське кругле ліжко в маленькій спальні з балдахіном та шикарною люстрою, що імітує вогні свічок. Романтична атмосфера вже очевидна, не кажучи вже про інші можливі ситуації, наприклад, лежачи на хутряному покривалі і пір’яних подушках з келихом шампанського, мартіні або чашкою кави. М-м-м…

У крихітному куточку будинку можна створити романтичну атмосферу. Погляньте на фото нижче – хіба це не розкішне дизайнерське рішення? І ми вчинимо злочин, не згадавши, що велике кругле ліжко — чудова дизайнерська ідея для маленьких спалень.

І у великих квартирах також можна поставити круглі ліжка. Цей гарний мінімалістичний дизайн показує, наскільки органічно може виглядати кругле ліжко в атмосфері стриманої розкоші та стилю. Але в просторій спальні потрібне велике двоспальне ліжко.

Цей дуже схожий інтер’єр у стилі hi-tech в мінімалістичному стилі також може похвалитися багатим використанням червоного кольору майже у всіх площинах, крім стелі. Також можу відзначити округлі форми всіх меблів у кімнаті, включаючи хромовані тумбочки з вбудованими нічниками і навіть велике дзеркало над узголів’ям ліжка.

А нижче ми можемо бути впевнені, що кругле ліжко необов’язково має справляти враження на гостей. Абсолютно унікальний і тому дуже сміливий інтер’єр з поєднанням хутра та біленої цегляної кладки для обробки стін є напівкруглою витяжною шафою для ліжка з ефектним кремовим фоном. Такий розкішний і водночас спартанський мінімалістичний інтер’єр нікого не залишить байдужим.

Ми продовжуємо колекцію стриманих інтер’єрів зі скандинавським або мінімалістичним інтер’єром у стилі хай-тек, щоб показати, що круглі ліжка у маленькій спальні зручні та органічні не лише у шикарних інтер’єрах із багатим декором.

… Насамкінець ми хочемо показати, як легко можна втілити в життя мрії маленької принцеси. А також привчіть до прекрасного свою доньку.

Завжди було цікаво, як виглядає конструкція круглого ліжка, що несе. Виявляється, їх основа також є складною конструкцією для досягнення максимальної зручності використання.

Прокрутити вгору