7 основних причин, з яких слід використовувати газобетон

Газобетон зазвичай використовується як будівельний матеріал для виготовлення стін.

1. Швидше будівництво

Блоки газобетону значно скорочують час будівництва. Блоки великі за розміром і мають менше стиків, ніж інші блоки, що спрощує їхнє укладання та скорочує час завершення проекту. Крім того, з газобетонними блоками легше поводитися, ніж з іншими блоками, і свердла, і пилки можуть легко прорізати блоки, щоб надати їм розміру та форми, які їм потрібні, щоб відповідати певному місцю.

2. Вогнестійкість

Ще одна причина, через яку слід використовувати газобетонні блоки, полягає в тому, що вони більш вогнестійкі. Блоки можуть тліти від двох до шести годин до пропалювання залежно від розміру блоку.

3. Довговічність

Блоки з газобетону дуже міцні і служать набагато довше за звичайні аналоги. Блоки складаються з матеріалів, що не піддаються біологічному розкладу та відштовхують цвіль. Через свою міцність блоки AAC також більш стабільні.

4. Економічна ефективність

Блоки з автоклавного газобетону можуть використовуватися з меншою кількістю сталі та бетону у фундаменті, щоб утримувати їх на місці, через те, що вони важать значно менше, ніж традиційні бетонні блоки. Це може знизити вартість будівництва, тому що вам не потрібно використовувати стільки бетону та сталі для фундаменту. Ви обов’язково захочете використовувати AAC для наступного будівельного проекту і випробувати переваги на собі.

5. Звукоізоляція

Коли шум є проблемою, можна використати газобетонні блоки. Характеристики ідеально підходять для таких будівель, як готелі або кінотеатри.

6. Безпечні матеріали

Блоки газобетону створюються з використанням нетоксичних матеріалів, щоб вони були безпечними для використання. В результаті вони навряд чи залучать мишей та інших шкідників.

7. Енергоефективність

Ще одна велика перевага – це кількість енергії, яку можна заощадити за допомогою блоків AAC. Блоки дуже добре ізольовані і допомагають досягти комфортної температури всередині будівлі, що знижує потребу у понаднормовому роботі систем для охолодження або обігріву приміщення.

Прокрутити вгору