как выбрать теплый пол2

Як правильно вибрати теплу підлогу для свого житла

Зараз багато людей замислюються про те, як встановити в квартирі або в приватному будинку і на що слід звернути увагу при виборі теплої підлоги.

Ця стаття допоможе вам дізнатися про види підлог з обігрівом та їх особливості, що допоможе підібрати оптимальний варіант саме для вас. Плюсів у такої системи опалення багато і всі вони досить суттєві – це розподіл тепла по всьому приміщенню, невелика витрата енергії та легкість експлуатації. Якщо зайти в будь-який будівельний магазин можна розгубитися побачивши різних конструкцій і систем опалення, не кажучи вже про різноманітність виробників і різну вартість матеріалу.

Визначення мети

Перш за все, при виборі теплої підлоги та системи опалення необхідно визначитися з її функціональним призначенням.

1. Можна вибирати підлогу для повноцінного обігріву приміщення. Вони будуть використовуватися для нагрівання повітря у приміщенні. У вас в квартирі не буде встановлено додаткових опалювальних приладів. Таким чином, все навантаження по розподілу тепла в приміщенні лежатиме на них.

2. Тепла підлога може використовуватися як підігрів до комфортної тіла або ніг температури. В цьому випадку необхідно встановити додаткові прилади для обігріву приміщення (наприклад, радіаторів).

Наступним кроком буде визначення приміщень, де ви плануєте встановити теплі підлоги. Як правило, це – ванна кімната, туалет, дитяча, а також можливий монтаж у всьому приміщенні квартири або приватного будинку. Необхідно пам’ятати про те, який матеріал ви використовуватимете на поверхні підлоги. Як правило, на них настилається або лінолеум, або керамічна плитка (вона краще).

Типи теплої статі

На даний момент розрізняють два типи теплої підлоги залежно від системи опалення – водяний та електричний.

як вибрати теплу підлогу1

1. Теплу водяну підлогу ви можете використовувати тільки в недавно збудованих будинках або квартирах з будівельним оздобленням, тому що, якщо ви вріжете в стояк труби самостійно, то вам не уникнути штрафу. Також їх рекомендується застосовувати, якщо ви вирішили покласти їх по всьому приміщенню та використовувати як основну систему опалення.

як вибрати теплу підлогу

2. Електричні теплі підлоги підходять для будь-якого приміщення, оскільки нагрівають його за мінімальну кількість часу, що допоможе скоротити енерговитрати і знизити витрати.

як вибрати теплу підлогу3

Таким чином, вам потрібно визначитися з функціональністю вашої підлоги, підібрати фірму-виробник і викликати професіоналів для їх монтажу.

Прокрутити вгору