кухня в белых тонах

Кухня в білих тонах – один із чудових варіантів оформлення дизайну

Для більшості господинь кухня – це саме те місце в будинку, яке має бути оформлене за найвищим розрядом. Це означає, що інтер’єр повинен являти собою не просто комфортне, але й естетично залучене приміщення, де господиня із задоволенням тут створюватиме кулінарні шедеври.

Простіше кажучи, дизайн кухні повинен надихати та спонукати до дії, піднімати настрій, змушувати почуватися тут легко та вільно. Досягти цього можна за допомогою колірного рішення – кухня в білих тонах.

Білий колір на кухні

Не секрет, що світлі тони візуально роблять приміщення більшим. А білий колір унікальний ще тим, що надає якогось акценту, дарує світло і незвичайне почуття свободи простору.

кухня в білих тонах7

Кухні в білих тонах давно популярні і мають великий попит, незважаючи на те, що цей колір вважається марким. Трудомістке миття гарнітурів вже давно залишилося у минулому. Сучасні миючі засоби значно полегшують роботу господаркам прибирання приміщень.

кухня в білих тонах1

Переваги білого кольору:

– свіжість;

– Естетичність;

– Новизна;

– Широта;

– Освітленість.

Ці переваги ідеально підходять для кухонь невеликих площ. Маленька кухня стає яскравою, світлою та просторою. Звичайно, сучасні меблі дозволяють втілити всі свої задуми, перетворивши їх на реальність.

кухня в білих тонах2

Кухонні меблі

Важлива вимога до будь-яких меблів – функціональність, а для невеликих приміщень, ще й компактність. Такі гарнітури дуже зручні, вони легко розміщуються на маленьких площах, а білий колір надає їм обсягу.

Проте кухня, оформлена повністю в білих тонах, може зливатися в єдину білу пляму. Тому, підбираючи гарнітур, необхідно звернути увагу на інші деталі. Наприклад, розбавити білий колір деякими елементами іншої тональності. Це може бути темніша підлога (наприклад, сірий або коричневий), такого ж кольору люстра, ручки на дверцятах, витяжка, карниз, стільці тощо.

кухня в білих тонах4

Зручне розташування меблів на кухні в білих тонах позбавить будь-яку господарку зайвих маніпуляцій.

Кухонний гарнітур повинен підкреслювати стильність та комфорт. Миття, піч, холодильник та інша техніка повинні стояти у тих місцях, щоб до них був вільний доступ. Не можна забувати і про ергономічні вимоги, правильно зонуючи простір.

Велике значення має розташування столу та стільців. Стіл можна встановити біля вікна та милуватися видом на вулицю. Якщо дозволяє місце, його можна поставити у центрі кухні. Оригінальна лампа над столом додасть колориту та світла.

Прокрутити вгору