Мінімалістичні кухні: 13 дизайнерських ідей

Кухні – це найважча робоча кімната будь-якого будинку; вони повинні однаково сприймати безлад, безлад і прибирання. Це місця, де ми спілкуємося, працюємо, є батьками, готуємо їжу та багато іншого, і тому вони можуть бути занадто зайнятими. 

Максималісти можуть любити ховати свої кухні з предметами мистецтва та дрібничками, фарбуючи шафи у всілякі кольори, але ви можете створити мінімалістичну кухню досить легко. Подумайте про колір, лінії огляду та безлад – подумайте про гараж для гаджетів, щоб приховати непривабливу техніку, зробіть ваше сховище більш складним, щоб вам не довелося встановлювати шафи нагорі, а натомість мати відкриті полиці та бути суворими у тому, що вам насправді потрібно.

Мінімалістична кухня зовсім не обов’язково має бути білою, фактично нижче ви знайдете один приклад зелено-рожевого елегантного дизайну. Перегляньте 13 мінімалістичних кухонь, щоб надихнути себе.

Мінімалістичні кухні з архіву DM

Якщо ви вирішите усунути верхні шафи, як це зробила я, збережіть цю мінімальну чутливість. Відкриті кухонні стелажі можуть легко виглядати захаращеними, тому залиште їх зверху просторими. Використовуйте бліду фактурну штукатурку або фарбу як полотно, на якому декоративні елементи можуть вискочити, а функціональні предмети, як-от витяжка, зникнути. Темні нижні шафи також відступлять, зосереджуючи ваш погляд на предметах, які ви вибрали для демонстрації.

У склепінчастій кухні в будинку витончені шафи, оздоблені блідим каррарським мармуром і відповідним острівцем на металевих ніжках, стоять поруч зі старим дубовим столом у трапезній.

Лондонський дім — це дуже спокійне місце, а кухня — мінімальна. Теплі природні тони та фактури паркету пом’якшують загальний вигляд.

Старовинний м’ясний блок, забезпечує цікавий текстурний контраст із гладкими стільницями з каррарського мармуру та сучасними блоками з плоскими фасадами. Картини-символи, які стоять на верхніх полицях, також із галереї BR.

Квартира архітектора – це мрія мінімаліста, а повністю білі кухонні елементи, стільниця та раковина з нержавіючої сталі – це дизайн B3.

Кухня була розроблена. Плити бельгійського граніту Fossil використовувалися як робочі поверхні, а також як елегантний фон і полиці. Підлога виконана з античного вапняку, а табуретки від датського дизайнера Ернста Куна (1890-1948), знайдені на веранді колекцією Veere Grenney, тоді як підвісні світильники Kick зроблені Jamb.

Дубовий паркет додає справжнього органічного контрасту іншим штучним матеріалам на кухні будинку. Незважаючи на те, що кухня може мати кольорову гамму та використовувати різні матеріали, вона зберігає відчуття мінімалізму.

Мармур та стільниця на кухні цієї вікторіанської тераси. Кухня – була пофарбована в «Cord» фірми Farrow & Ball, м’який сірувато-жовтий колір, який доповнює дерев’яну підлогу медового відтінку.

Кухня в будинку Кенсінгтона, спроектована та виготовлена ​​у співпраці з 202 Design, демонструє, як колір все ще може бути мінімалістичним. Стіни кольору «Plaster V» контрастують із шафами кольору «Kigali», обидва відтінки з Paint & Paper Library. Килим від Tate & Darby, і видалення цього елемента зробить це дуже мінімалістичним простором.

Якщо ви прибрали різні декоративні елементи з цього будинку, це буде спокійне та мінімалістичне приміщення. Плитка Zellige на грудці димоходу тонує з матеріалами, які використовуються для шаф і стільниць. Загальне відчуття сучасності та легкості проявляється в шкіряних мармурових стільницях Bianco Rhino та шафах без ручок.

Кухня в будинку в Котсуолді : шафи, розроблені художником, поєднані з островом і покритим кварцом «Radianz». Стінка від Vinterior демонструє кераміку. Розвалена вапнякова підлога зроблена з Beswick Stone.

Мінімалістична кухня не повинна мати брак кольору, як це доводить ця кухня. Витончена шафа та відсутність полиць зверху створюють мінімалістичну схему, навіть із використанням яскравої зеленої фарби. Кухню розробила архітектурна студія. Шафи пофарбовані в «Woodland» Little Greene, а стіни в «Middleton Pink» Farrow & Ball.

Ультрасучасна та ультрамінімалістична кухня у віллі в едвардіанському стилі. Нестандартна 10-метрова стільниця зі шліфованої сталі. Простір також демонструє увагу до деталей: кожна раковина розташована точно по центру вікна, а шафи з дубовими фасадами точно вирівнюються з сіткою підлоги з пісковика. Освіжаючи відкидаючи поточну мантру про те, що кухня є серцем дому, власник завжди задумував її як робочий простір, а не як соціальне.

Прокрутка до верху