30 зелених ідей для кухонних стін, від яких ми в захваті

У цьому немає жодних сумнівів: зелений колір на кухні має важливе значення. Але ви можете зробити набагато більше з зеленим на вашій кухні, ніж просто шафи, ви також можете мати зелені стіни.

Зелені кухонні стіни забезпечують багато кольору, і їх можна використовувати для створення текстури та візуального інтересу до простору. Продовжуйте читати, щоб побачити 30 наших улюблених ідей для зелених стін кухні.

01з 30

Абстракція

Хочете додати трохи химерності вашим зеленим кухонним стінам? Додайте кілька абстрактних візерунків. Ці кумедні форми створять візуальний інтерес до ваших стін, і вони стануть чудовою дизайнерською особливістю, щоб центрувати решту вашої кухні.

02з 30

Додайте стіну зелених шаф

Щоб додати зелену стіну на вашу кухню, не відчиняючи балончик з фарбою, встановіть зелені шафи від підлоги до стелі, як наведені вище в просторі.

03з 30

Пара зелений і золотий

Кольорове поєднання може змінювати додавання яскравих кольорів у просторі від хорошого до кращого, і зелений не є винятком. Спробуйте поєднати його із золотом для розкішного образу.

04з 30

Використовуйте зелене і темне дерево

Насичені відтінки темнішої деревини, такі як червоне дерево та волоський горіх, ідеально поєднуються з зеленим шавлією на кухні. Щоб отримати такий вигляд, використовуйте дерев’яні шафи поруч із зеленими стінами.

05з 30

Використовуйте камінь із вкрапленнями зеленого

Зелені стіни кухні можна не тільки фарбувати. Замість цього ви також можете шукати камінь із відтінками зеленого, як-от мармурова панель, встановлена ​​на кухні вище. Натуральний камінь із цими тонкими кольоровими відтінками додасть ідеальної кількості кольору вашому простору.

06з 30

Не забудьте про куточок для сніданку

Скромний куточок для сніданку часто стає місцем, де ми приймаємо більшість їжі. Це також чудовий простір для зеленої стіни. Близькість до кухні надає малюнку ідеальних кольорів без необхідності шукати порожню стіну для фарбування.

07з 30

Фарба більш світлого відтінку

Зелені шафи сьогодні в моді. Але щоб цей модний образ виглядав ще краще на вашій кухні, пофарбуйте стіни кухні у більш світлий відтінок зеленого, ніж ваші шафи. Багато зелені та багато стилю.

08з 30

Фарба навколо холодильника

Панелі або облицювання, що оточують великі прилади, такі як холодильники, є ще одним чудовим місцем для додавання стіни в зелений колір. Ці, інакше, порожні місця можуть використовувати здорову дозу кольору,

09з 30

Використовуйте багато зеленого

Але навіщо обмежуватися двома відтінками зеленого на кухні? Додайте ще один і зелений колір випромінює шафи, задня панель і стіни.

10з 30

Використовуйте зелені вбудовані елементи

Інший спосіб додати зелену кухонну стіну у ваш простір – це вбудовані елементи. Вбудовані шафи або стелажі додають кухні характеру разом із великою кількістю кольорів.

11з 30

Додайте мінімально зелений

Задня панель захищає стіни вашої кухні від розливів і плям, але це також ще один спосіб продемонструвати свій власний стиль. Зверніть увагу на зелене покриття, як-от ледь-зелена плитка вище на кухні, щоб додати стилю та довговічності.

12з 30

Не забудьте дофарбувати

Якщо ви фарбуєте кухонну стіну в зелений колір, подумайте про те, щоб пофарбувати навколишнє оздоблення в зелений колір. Цей одноколірний вигляд привносить в простір барвисті відтінки та робить заяву.

13з 30

Фарба бежево-зелена

Шукаєте заспокійливий колір на вашій кухні, а не насичений? Додайте бежево-зелений. Це поєднання зеленого та бежевого кольорів привносить у простір землистий відтінок, але не надто яскраво.

14з 30

Додайте плаваючу полицю

Щоб додати до вашої зеленої кухонної стіни модне місце для зберігання, встановіть плаваючу полицю. Ці популярні кухонні елементи чудово підходять для демонстрації кімнатної рослини або двох ваших улюблених сервірувальних виробів.

15з 30

Використовуйте зелений з латунню

Старовинна латунь — чудовий компаньйон до вінтажного, приглушеного зеленого відтінку. Шукайте латунні світильники або фурнітуру, як ті, що на кухні вище, щоб додати латунь у простір.

16з 30

Додати фрезерування

Текстура може бути такою ж важливою, як колір у просторі, і кухня не є відмінністю. Додайте обидві стіни із зеленої бісерної дошки.

17з 30

Використовуйте той самий колір

Щоб отримати бездоганний зелений вигляд від стін до шафи, пофарбуйте обидва в один і той самий відтінок зеленого. Цей унікальний вигляд перетворює просту кухню на виразну.

18з 30

Додати шпалери

Шпалери — чудовий спосіб прикрасити порожню стіну на кухні та додати трохи зелені. Шукайте візерунок, який відповідає вашому стилю: щось абстрактне для сучасної кухні, щось вінтажне для кухні в стилі фермерського будинку або щось середньомодійне для кухні в стилі ретро.

19з 30

Додайте зелену плитку та стіни

Щоб захистити простір навколо раковини або духовки, вам може знадобитися додати плитку. Але нехай це не завадить вам принести зелену стіну на вашу кухню! Шукайте зелені плитки та встановлюйте їх уздовж зеленої стіни.

20з 30

Розфарбуйте стелажі

Якщо ви хочете, щоб предмети на ваших відкритих полицях виділялися, а не самі полиці, подумайте про те, щоб пофарбувати полиці в той самий колір, що й стіна — у цьому випадку зелений.

21з 30

Спробуйте частково зелену стіну

Ви все ще можете мати зелену стіну, не використовуючи всю стіну. Часткове покриття стін, як-от панелі або бісерна дошка, ідеально підходить для фарбування в зелений колір.

22з 30

Додайте зелені аксесуари

Щоб ваша зелена кухонна стіна виглядала як частина вашого простору, а не просто ще один колір, додайте зелені аксесуари по всій кухні, як-от віконні панелі та кухонну білизну.

23з 30

Спробуйте Forest Green

Відзначте природу, пофарбувавши свою кухню в насичений лісовий колір. Цей приголомшливий колір є сміливим вибором, який допомагає підкреслити зовнішність.

24з 30

Використовуйте акцентну плитку

Для зеленої стіни на кухні, яка не потребує цілої стіни, використовуйте ефектну плитку в просторі, де потрібна велика задня панель, наприклад, за плитою або раковиною.

25з 30

Використовуйте сіро-зелений

Ще один цілком спокійний відтінок зеленого можна знайти в сіро-зеленому комбі. Це тонке поєднання додає нотки кольору без відчуття «занадто багато».

26з 30

Спробуйте темно-зелений

Чорна стіна — безумовно, сміливий вибір на кухні, і ви можете вагатися, щоб зайти так далеко. Натомість спробуйте темно-зелений колір, майже чорний. Цей драматичний вибір виглядає єдиним у своєму роді, не відкидаючи повністю колір.

27з 30

Додайте акцентну стіну

Додати зелений колір на кухню не означає пофарбувати всі стіни в зелений колір. Швидше, це може означати просто пофарбувати яскраву стіну в зелений колір і залишити інші стіни нейтрального кольору, дозволяючи яскравішому кольору справді виділятися.

28з 30

Поєднання зеленого з цегляним

Зелена стіна світлого кольору в стилі кантрі є чудовим компаньйоном до відкритої або вінтажної цегли. Обидва привносять на кухню приземлену та гостинну атмосферу.

29з 30

Використовуйте Зелений камінь

Звичайно, «зелений» камінь на вашій кухні може вийти набагато далі, ніж кілька зелених цяток або відтінків — він насправді також може бути зеленим. Приголомшливий камінь на кухні вгорі стає яскравим елементом будь-якого простору.

30з 30

Використовуйте глянсовий зелений

Готові вийти за межі матового зеленого? Замість цього додайте трохи скляної зелені. Скляні плитки забезпечують колір і відбивають світло, створюючи ефект мерехтіння.

Прокрутити вгору