Як створити максималістський дизайн у вашому домі

Якщо ви захоплюєтеся сміливими кольорами, дивовижними принтами та живете за концепцією «більше — це більше», вам захочеться продовжувати читати. Швидше за все, ви віддаєте перевагу максималістичному стилю та любите демонструвати свої улюблені відтінки, колекції та візерунки.

Що таке максималізм?

Максималізм дотримується підходу «більше — це більше» й полягає в поєднанні стилів із кольоровим візерунком і текстурою для створення надзвичайного вигляду.

Максималізм — це надзвичайно кураторський підхід до розповіді інтер’єру. Це дозволяє вам спиратися на одну тему чи ідею та заглиблюватися.

Якщо ви точно не знаєте, як зробити так, щоб ваш максималістський будинок виглядав добре доглянутим і не захаращеним, ми тут, щоб допомогти. Ми зібрали дев’ять ключових кроків, які слід врахувати, щоб гарантувати, що ваш максималістський дім виглядатиме надзвичайно стильно. Готові до сміливого дизайну? Продовжуйте читати, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати, щоб привнести максималізм у свій дім.

01з 09

Будьте впевнені та сміливі

Не бійтеся бути сміливими. Ключ до максималістського дизайну полягає в тому, щоб сприймати тенденцію з дикою відданістю, без страху переборщити. Один надмірний, сміливий, дикий, барвистий предмет порушить баланс у просторі та не випромінює впевненості, яка є такою привабливою для максималістського вигляду.

Натомість пропонуємо помістити в простір принаймні чотири казкові максималістські елементи. Наприклад, спробуйте шпалери з візерунками з оздобленням у коштовних тонах, вінтажний килим і велику кришталеву люстру. Ви завжди можете додати більше, але базової лінії в чотири буде достатньо, щоб задати бажаний тон.

02з 09

Використовуйте фарбу

Працюєте з обмеженим бюджетом? Не бійтеся — у цьому випадку фарба — це відповідь. Найкращий спосіб створити вау-фактор у кімнаті — кольорова фарба і її пропозиції.

Пофарбуйте скриню вашої бабусі в глянцевий сливовий колір і поєднайте його з килимом із тваринним принтом. Або пофарбуйте стіни кімнати в бірюзовий колір і повісьте різнокольорові твори мистецтва чи фотографії в рамках із ваших недавніх подорожей.

03з 09

Покажіть бібліотеку

Немає бібліотеку для показу? Почніть один! Збирати книги легко, і є так багато доступних варіантів. Нам подобається прикрашати книгами. Це часто дозволяє поєднувати різні кольори, а також різні матеріали — шкіру, льон, папір.

Ця установка водночас максималістська та привітна. Коли ви використовуєте різні форми, розміри та текстури, це робить кімнату затишною.

04з 09

Змішайте багато візерунків

Не хвилюйтеся про зіставлення різних елементів, які належать до різних періодів часу та мають різні кольори та принти.

Нам подобається отримувати задоволення від максималізму декору, тому ми поєднуєм старе з новим, смужку з картатим, блакитне з фіолетовим, щоб це виражало особистий стиль, не схожий ні на кого.

05з 09

Шпалери для стелі

Адже стеля – це п’ята стіна будь-якої кімнати! Це може бути деталь, яку ви можете не помітити спочатку, але врешті ці дрібні деталі є тим, що дійсно враховується при проектуванні багатошарового простору.

06з 09

Не турбуйтеся про те, що вас надто курують

Замість цього просто купуйте речі, які вам подобаються. Ви просто хотіли подивитися, а не купити цю чарівну маленьку акварель якогось дійсно хорошого аквареліста-любителя з 1940-х років? Мені просто не вистачає обмежень, щоб жити в суворому світі. Мені потрібна ця маленька картина, загорнута, і я знайду для неї місце, коли повернуся додому.

07з 09

Купуйте цікаві речі

Робіть покупки у власному будинку, щоб знайти предмети, які заслуговують на додаткову любов, і дозвольте їм сяяти. Візьміть свої улюблені аксесуари та спробуйте розставити їх у вигляді віньєток у своєму домі, використовуючи вази, глечики, коробки та книги, щоб зберегти прекрасні особисті моменти.

08з 09

Використовуйте і нейтральні предмети

Іноді здається, що максималістський дизайн може заплутатися в умах людей, і вони починають думати, що це означає «безлад» або «завантажений» інтер’єр. Але навіть ті, хто має скромну естетику, можуть охопити красу максималізму. Тут колекція білої кераміки краде шоу в їдальні.

09з 09

Переходьте в оверсайз

Не бійтеся мислити масштабно, коли справа стосується аксесуарів, творів мистецтва тощо. Максималізм справді працює, коли ви перевищуєте масштаби. Величезний масштабний візерунок у невеликому просторі може зробити неймовірне враження.

Прокрутити вгору