Як зробити еклектичну спальню прохолодною, креативною та спокійною

Легко сплутати еклектичний дизайн спальні з нездатністю дотримуватися одного стилю, але якщо його правильно виконати, еклектичний простір може здаватися цілісним. Хоча естетика передбачає змішування стилів, кольорів і візерунків, важливо переконатися, що хоча б один елемент об’єднує вашу спальню. Незалежно від того, чи це нейтральна стіна, центральний витвір мистецтва чи сміливий колір у всій кімнаті, цей стиль ідеально підходить для тих, хто любить експериментувати з максималістським декором. Створення еклектичної кімнати дозволить вам продемонструвати свою індивідуальність і проявити творчість.

Цей стиль може бути таким же простим, як гра з яскравими кольорами, додавання комбінованих декоративних подушок із яскравою ковдрою або зіставлення різноманітних стилів разом, щоб вони відповідали вашому неповторному оку. Хоча для цього унікального методу декорування не так багато правил, є кілька різних способів підійти до еклектичного дизайну, щоб почати.

Попереду надихайтеся еклектичними ідеями для спальні від дизайнерів інтер’єру.

01з 20

Спробуйте яскраві шпалери

Ця максималістська сучасна спальня має  яскраві шпалери, які імітують широке полотно. Незважаючи на те, що гучний декор стін відрізняється від решти чистого простору, відтінки світло-пастельного рожевого в еклектичній кімнаті об’єднують все це. Насичено-фіолетова ковдра на ліжку створює глибокий контраст із барвистим дизайном.

02з 20

Грайте з принтами

Численні візерунки, кольори, принти та текстури перекриваються в цій кімнаті, а нейтральний фон зберігає простір, що виглядає цілісним. Подушки з малюнком контрастують із традиційним килимом, а м’яка пейзажна фотографія висить над ліжком. Додаткові стилі дизайну, зокрема старовинні тумбочки та оздоблені золотом настільні лампи, додають зібраній атмосфері.

03з 20

Повісьте витвори мистецтва

Ніщо не перетворює традиційну спальню на цікавий і вражаючий еклектичний простір швидше, ніж сміливий витвір мистецтва. Барвистий твір поп-арту в поєднанні з традиційними чи сучасними меблями може повністю перетворити простір. У цій спальні є яскраві тумбочки та сучасні настінні бра, щоб поєднати різні стилі.

04з 20

Використовуйте контрастні візерунки

Цю еклектичну блакитну кімнату виділяють невідповідні візерунки. Глибокі синьо-білі шпалери привертають увагу догори, а килим приглушеного кремового кольору закріплює кімнату. Незважаючи на те, що світло-блакитна ковдра є тонкою, вона також має візерунковий дизайн. Незважаючи на різноманітність цих принтів, взаємодоповнюючі відтінки синього та брудно-білого створюють цілісний образ.

05з 20

Зіставте старе з новим

Ключовим елементом  еклектичного дизайну є поєднання сучасних і вінтажних речей. Ця яскраво-біла спальня має раму ліжка в стилі античності та більш сучасний декор, як-от проста рамка для картин і мідна ваза для живих квітів. Виставлене мистецтво та книги також доповнюють відчуття гармонійності простору, але білі елементи створюють відчуття цілісності.

06з 20

Почніть з малого

Створення простору, який демонструє вашу особистість і створює враження, що він ретельно підібраний, не означає, що вам потрібно відразу йти ва-банк. Почніть з малого з предметів, які відповідають вашому стилю, а потім пограйте з кольором і візерунками. Цей простір виглядає чистим і сучасним, але килим зі сміливим візерунком і шикарні твори мистецтва надають кімнаті дози харизми.

07з 20

Дозвольте декору говорити за себе

Еклектичний простір не обов’язково має рясніти кольорами. Ця мистецька спальня вирізняється мінімалістичним кольором, але багатошарові візерунки, обрамлені вздовж стіни поверх фрески, роблять кімнату явно еклектичною. Приваблива, але елегантна комбінація текстур від навісної стіни до м’якого м’якого ліжка привносить у простір глибину та індивідуальність.

08з 20

Використовуйте фарбу, щоб створити інтерес

Еклектичний дизайн сповнений несподіваних елементів. Зробіть свою кімнату особливою, пофарбувавши стіни та стелю в різні кольори. У цьому просторі стіни персикового кольору контрастують з білою ліпниною та сміливою чорною стелею. Він привертає погляд догори, як і стіна, що висить прямо під стелею, тоді як текстуровані подушки з візерунками прикрашають ліжко.

09з 20

Використайте темний колір

Не бійтеся бути сміливими. Якщо ви шукали знак, щоб нарешті пофарбувати свою спальню в чорний колір, нехай це буде саме це — просто переконайтеся, що додаєте яскравіші кольори у свій декор, щоб збалансувати його. Стилізована дерев’яним узголів’ям із нестандартним візерунком, плюшевими декоративними подушками, живими кімнатними рослинами та хутряним килимом, ця чорна спальня вирує індивідуальністю, але не відчуває себе похмурою (і не забувайте про пуф із ворсистої шкіри).

Темні кольори особливо ефективні в кімнатах, які не отримують багато природного світла, що допомагає дизайну відчувати прихильність до простору, в якому він оформлений.

10з 20

Думайте за межами

Ця кімната поєднує в собі кілька стилів від сільського до еклектичного вінтажного, оскільки темніші акценти працюють, щоб з’єднати різні предмети. Окрім об’єктів, варто звернути увагу на те, як вони відображаються. Цей простір є доказом того, що мистецтво не обов’язково має бути традиційним, щоб мати ефект: насправді, демонстрація нетрадиційних предметів на стіні – це несподіваний спосіб порушити правила у виборі стилю.

11з 20

Проявіть творчість із кольором

Щоб створити унікальний стиль, який доповнить еклектичний декор, додайте нотки кольору в неочікуваних місцях. Ця спальня наповнена теплом і земною атмосферою завдяки зеленій стелі, яка висить над традиційним килимом і абстрактним настінним мистецтвом. У поєднанні з такими природними елементами, як сучасний каркас ліжка середини минулого століття, тумбочка та ніжка лави, ця кімната, безсумнівно, приваблює відчуттям свіжості.

12з 20

Будьте неперевершено сміливими

Проявіть креативність у своєму стилі, додавши елементи своєї особистості у свою спальню. Цей простір грає на своїх темних, землистих і чоловічих тонах з більш жіночними квітковими малюнками на ліжку. Змішані візерунки між ковдрою та ковдрою створюють відчуття динамічності, додаючи візуального інтересу гладкому фону.

13з 20

Покажіть знайдені об’єкти

Ви ніколи не знаєте, які скарби чекають, щоб їх виявили в місцевих магазинах чи онлайн-магазинах. Ходити в комісійних магазинах і вінтажних магазинах — це чудовий спосіб знайти унікальні вироби, якими можна похвалитися у своїй спальні, як-от плетені миски, оформлені на стіні, щоб привернути погляди до основної точки. Поєднуйте предмети різних епох, щоб створити справді еклектичний образ, сповнений унікального стилю.

14з 20

Використовуйте архітектуру на свою користь

Якщо вам пощастило мати відкриті цегляні стіни або інші унікальні архітектурні деталі у вашій спальні, підкресліть природний стиль кімнати, контрастуючи світлі кольори стін з більш темними елементами. Завдяки використанню яскравого декору в постільній білизні, столику та рамі для картин цей простір створює відчуття згуртованості та просторості, додаючи характеру. Сучасні настінні бра та різноманітні візерунки на ліжку додають сміливості, а стіни зберігають загальне відчуття м’якості та привабливості.

15з 20

Поєднайте унікальні елементи

По-справжньому еклектичний дизайн включає різноманітні унікальні елементи. Ця спальня в паризькому стилі поєднує в собі елегантне м’яке узголів’я з художніми чорними лампами, хутряним пледом і хутряним килимом з малюнком. Нейтральні кольори контрастують металевими акцентами від старовинної латунної рами узголів’я до відповідних ніжок на підніжжі, у той час як класична біла ковдра служить центром уваги з плюшевими текстурами.

16з 20

Максимізація текстури

Фактура відіграє важливу роль у будь-якому стилі, але особливо при роботі з еклектичними елементами. У цій спальні текстуровані шпалери контрастують із сучасним каркасом ліжка, оформленим яскравими кольорами на постільній білизні та акцентному кріслі. Величезний традиційний килим і підвісне бра з матового металу об’єднують дизайн.

17з 20

Зробіть яскраву заяву

Еклектичний дизайн — це демонстрація вашої індивідуальності в стилі, і ця спальня досконала це мистецтво. Завдяки яскравому настінному розпису, яскравому, як сонце, він несе в собі яскравий жовтий колір по всій кімнаті в єдиній гамі. Сучасні тумбочки та настінні полиці середнього століття створюють основу для поєднання стилів дизайну, а різні кольори подібної палітри додають глибини кімнаті.

18з 20

Виберіть свої акценти

Акцентні кольори — це все в цій спальні, у якій використовується м’який фон кольору слонової кістки, щоб створити основу для глибоких синіх відтінків. Виразний відтінок поширюється на постіль, а темні помаранчеві відтінки додають дизайну глибини. Перероблений дерев’яний пень служить грайливим бічним столиком для сидіння в спальні, додаючи унікальний стиль її стилю.

Якщо ви сміливіше фарбуєте стіни в два тони, зробіть крок далі, пофарбувавши двері та вікна, щоб зберегти цілісність дизайну.

19з 20

Покажіть свій стиль

Ця м’яка, затишна спальня наповнюється кольорами завдяки жовтій ковдрі поверх яскраво-білої постільної білизни. Сучасне металеве ліжко з балдахіном оформлено в глобальному стилі, щоб зберегти динамічність дизайну. Мінімум акцентів у кімнаті, як-от вінтажна підставка для рослин, сучасна настільна лампа та килим із яскравим візерунком, поєднують різноманітні стилі разом із чистою обробкою.

20з 20

Будьте елегантно максимальними

Для елегантної особистості, яка все ще демонструє еклектичні методи дизайну, почніть із шпалер. У цій спальні використовується м’який візерунок на стінах, щоб підкреслити сміливий каркас ліжка, який підкреслює сучасний стиль середини століття серед більш класичного декору. Різноманітні візерунки на постільній білизні та декоративних подушках створюють комбіновану атмосферу, ідеальну для теми.

Прокрутка до верху