Що таке еклектичний стиль і як він повинен виглядати

Якщо вам подобається багатий багатошаровий дизайн інтер’єру, що висвітлює серію епох і течій, дизайн інтер’єру в еклектичному стилі може стати правильним напрямком для вашого будинку. Але чому еклектичний стиль?

Еклектичний стиль — це гармонія та поєднання різних стилів, зіставлення текстур і контрастних кольорів для створення цілісної, чудово реалізованої кімнати, яка не буде недоречною в журналі про домашній декор, оскільки це стиль дизайну, який захоплює духом. і чудове око. А оскільки еклектичний  дизайн інтер’єру  — це експерименти та гра, розважайтеся з тією свободою, яку він надає.

Але якщо думка про те, щоб упевненою рукою зібрати блискуче поєднання меблів в еклектичному стилі, здається страшною, ми склали зручний посібник із порадами дизайнерів інтер’єру Décor Aid, щоб допомогти вам створити свій власний еклектичний простір з авторитетом.

Оберіть основну палітру

Вибір серії основних кольорів, щоб доповнити ваш еклектичний дизайн, є чудовою відправною точкою, а також допоможе вам редагувати та створювати цілісний вигляд. Крім того, це допоможе з’єднати елементи еклектичного дизайну для досягнення балансу. Ми пропонуємо вам вибрати один нейтральний відтінок і один акцентний колір для початку. Використання заспокійливого нейтрального кольору дозволить нанести шар базового кольору та не дасть кімнаті виглядати надто владною.

Цей нейтральний колір творитиме чудеса разом із вибраним вами акцентним кольором, особливо якщо його застосувати до різних аспектів кімнати, щоб створити гармонійний простір замість невідповідного та безладного. По мірі того, як ви йдете, доповнюйте та розширюйте свою основну палітру еклектичного стилю, починаючи з двох класичних тонів для вивченого, але нюансованого погляду на еклектичний домашній декор.   

Просте оброблення стін

Плануючи свій шлях до вдосконалення декору в еклектичному стилі, найкраще, щоб ваші стіни були простими та зрозумілими – складні шпалери можуть ускладнити внесення інших візерункових елементів, не виглядаючи важкими. Прості пофарбовані стіни створять міцну основу для внесення еклектичного декору та додадуть інтересу іншим. Додати яскраві аксесуари до простого фону набагато легше, ніж додавати прості аксесуари до жвавого фону; у вас буде набагато більше альтернатив.

Крім того, пофарбовані стіни вимагають менше роботи, ніж нанесення яскравих настінних покриттів. Однак це не означає, що у вас є лише один вибір – бути білим – темні та світлі кольори підходять однаково добре. Темніші кольори додають тепла та глибини, тоді як світлі кольори зроблять будь-який простір більшим та яскравішим, щоб краще підкреслити еклектичний богемний декор.

Використовуйте візерунки

Саме тут починає проявлятися індивідуальність, і ви можете бути більш сміливими, створюючи атмосферу еклектичного дизайну інтер’єру, оскільки ви можете грати з виразними візерунками та комбінувати стилі, щоб побачити, що підходить, а що ні.

Продовжуйте використовувати схожі тони та кольори у своїй еклектичній схемі декору, пам’ятаючи про два основних тони. Однак порушуйте простір несподіваними комбінаціями візерунків, які не обов’язково поєднуються. Поєднуйте речі, які зазвичай протилежні один одному, і будьте сміливими, не цурайтеся суперечливих візерунків і кольорів, оскільки вони допоможуть вам створити унікальне відчуття.

Пограйте з текстурами

Те саме стосується текстури – отримуйте задоволення від текстурних ігор і додавайте різні текстури, щоб ваш еклектичний домашній декор співав. Контрастні текстури одна проти одної для незабутнього відчуття еклектики у вашому домі. Ви хочете, щоб у вашому просторі було достатньо візуально подій, щоб зацікавити око. Розумний спосіб зробити це, не будучи відвертим, — це вводити різні текстури по всій кімнаті невеликими дозами.

Поставте гладкі текстури поруч із шорсткими, пухкими (подумайте про мармурові поверхні на тлі деревини), а м’які – з жорсткими (розкішні дивани та декоративні подушки поруч із промисловим журнальним столиком).  

Стіна галерея

Немає більш ідеально оформленого простору, куди можна включити стіну галереї, ніж у вітальні в еклектичному стилі. Поєднання рам mx і match ідеально відповідає духу, і ви отримаєте велике задоволення, створюючи стіну галереї, граючи з кольором, розмірами та стилем для створення ідеальної персоналізованої еклектичної богемної вітальні. Галерея також чудово виглядає на простих стінах, оскільки тут ви можете додати багато індивідуальності та інтересу.

Стіна галереї також дозволяє створювати характерні фокусні точки. Маючи на чому зосередитись і зосередитись у кімнаті, яка може похвалитися буйною сумішшю, ви можете рухатися оком, що чудово підходить для важкого відчуття, яке може викликати кімната в еклектичному стилі. Виберіть різні стилі рамок, щоб доповнити витвори мистецтва, які ви в них вкладаєте. А для тих, хто стежить за бюджетом, придбати рами в магазинах секонд-хенду та налаштувати їх у схожих тонах — це чудова ідея для цілісного створення богемного декору за бюджет.

Різні стилі меблів

Змішування та поєднання різних стилів дизайну меблів — це ще один цікавий і розумний спосіб освоїти чудово реалізований еклектичний декор вітальні, еклектичний декор спальні та еклектичний декор будинку загалом, оскільки немає кімнати, яку б не підкреслив радісний асортимент товарів. По суті, це суть декору в стилі еклектики – змішування старого, нового, сучасного та класичного.

Подумайте про крісла зі спинкою поруч із ультрасучасним журнальним столиком або дзеркало в стилі ар-деко над вікторіанською камінною полицею. Скористайтеся перевагами функцій, які вже є у вашому домі, і порівняйте їх із новими предметами, щоб максимально використати те, що у вас уже є.

Акцентні об’єкти

Яким би не був ваш об’єкт заяви та яким би чином він не робив цю заяву, він має бути виділений жирним шрифтом. З огляду на це, ви не хочете забагато заяв в одній кімнаті. Залежно від розміру вашої кімнати, одного або, можливо, двох (якщо це велика кімната) буде більш ніж достатньо, щоб спонукати людей говорити.

Якщо у вас буде занадто багато сміливих учасників розмови, вони зрештою змагатимуться між собою, причому обидва програють, приголомшивши глядача, і відкинуть еклектичну перевагу, до якої ви прагнули.  

Не дозволяйте безладу

Будьте обережні, тому що еклектичний дизайн може легко влитися в брудну, захаращену та надто зайняту кімнату. Усьому має бути місце в кімнаті, і кожна деталь має мати свою точку зору. Дозвольте предметам і аксесуарам говорити самі за себе, не обтяжуючи ваш простір і поверхні, і подбайте про те, щоб важливі речі не загубилися в навколишньому декорі.

Якщо ви не впевнені, що в кімнаті забагато, зробіть крок назад і подивіться на неї з іншої точки зору або сфотографуйте її, щоб детально оглянути її.   

Немає строгих правил – дайте волю фантазії

Еклектичний дизайн інтер’єру – це презентація вашої особистості в кімнаті. Не ставте собі занадто багато кордонів для свого будинку в еклектичному стилі; звільніться від жорстких і набридлих правил, пов’язаних із традиційним дизайном інтер’єру. Дайте волю своїй уяві та отримуйте задоволення від експериментів.  

Прокрутка до верху