20 способів як прикрасити невелику вітальню дзеркалами

Маленькі вітальні складно прикрасити. Це особливо актуально, якщо ви відчуваєте, що ваша кімната маленька та квадратна. Якщо ви щосили намагалися зробити свою маленьку вітальню трохи просторіше, стратегічне та творче використання дзеркал може допомогти зробити ваш простір більшим і яскравішим.

До вашої уваги 20 способів як використовувати дзеркала, які вас здивують і порадують.

Давайте познайомимося з 20 неймовірними способами як прикрасити дзеркалами невелику вітальню.

1. В обмеженому просторі ставте дзеркало за меблями.

Прикраса дзеркалами над диваном або за парою стільців або консольним столиком може візуально збільшити невелику вітальню.

Це велике дзеркало за парою акцентних стільців робить кімнату просторою та відкритою. Він працюватиме, якщо ваша кімната 6 метрів або 3,5 метрів завширшки.

Це буквально робить кімнату вдвічі більшою.

2. Розташуйте дзеркало за джерелом світла, наприклад, лампою, торшером або бра.

Ідея полягає в тому, щоб відобразити світло назад у кімнату, тому що світло, природне або штучне, допоможе розширити ніші в кімнаті.

Коли світло проникає у кути або освітлює стіни, ви отримуєте миттєву дозу розширення.

Дзеркала за джерелами світла практично служать додатковим вікном у маленькій вітальні.

А якщо у вас мало місця, запаліть його та подивіться, як це вплине на ваше сприйняття простору!

3. Зрівняйте зміщені від центру вікна за допомогою дзеркала.

Створіть вікно поруч з єдиним реальним вікном, щоб створити баланс або як спосіб закріпити предмет меблів. Ось як створити симетрію в кімнаті з дивно розташованими вікнами.

Це фотографія спальні, але тут чудово показано, як використовувати цю пораду. Вікна зміщені центром найчастіше в спальнях, але будинки, збудовані давним-давно, не враховували те, як ми живемо сьогодні.

Якщо у вас є невеликий фермерський будинок, якому більше 100 років, ви безперечно зіштовхнетеся з архітектурними особливостями, які не мають великого сенсу для того, як ми живемо сьогодні.

Однією з причин цього є те, що в сім’ях 100 років тому не було великих предметів, таких як розважальні консолі або настінні шафи, у своїх вітальні. Вони не віддавали пріоритету «проживання» у своїх кімнатах, тому що не проводили в них стільки часу, скільки ми робимо сьогодні.

4. Розташуйте дзеркала на задній частині полиць або скляних шаф.

Якщо ви шукаєте цікавий спосіб створити глибину або цікаво відобразити світло, спробуйте встановити полиці із дзеркалами ззаду.

Ця вбудована вітальня – чудовий приклад того, як додавання дзеркальної спинки додасть вам інтересу та глибини.

Припустимо, глибина полиць – 25 сантиметрів. Коли ви кладете дзеркало на спину, раптово з’являється відчуття, що його глибина становить 50 сантиметрів. Вони виглядають так, ніби на них набагато більше місця, ніж є насправді. Це хитрість зору, і вона працює як божевільна!

5. Зробіть фокальну стіну за допомогою нестандартного дзеркала.

Замість того, щоб обклеювати шпалери або фарбувати стіни у фокусний колір, помістіть дзеркало на всю стіну та поставте перед ним меблі для вітальні. Ставтеся до стіни, як будь-якої іншої стіни, і дзеркало зробить кімнату більше.

Для цього образу легке старіння дзеркала, втрата срібла або будь-яка інша обробка, яку вони використовували, щоб скло виглядало димчастим, дійсно допомагає посилити цю ілюзію.

Він світловідбиваючий, але не надмірний, і робить простір цікавішим, чи не так?

6. Створіть стіну галереї із дзеркалами різного розміру та форми.

Ця ідея ідеально підходить для образу у стилі бохо, який відображає світло та надає простору глибини. Ідеї ​​та натхнення для стін дзеркальної галереї можна знайти в Pinterest та Google, і є нескінченні можливості для створення образу, який підходить вашому стилю.

Ця група має класичний вигляд бохо, але із різними стилями оправи ви можете створити сучасний вигляд або індустріальне відео.

Справа в тому, що угруповання дзеркал на стіні в стилі галереї не тільки відображатиме світло і створюватиме глибину, але й додасть художнього акценту в будь-яку невелику вітальню.

7. Складіть дзеркала різних розмірів та форм на шафці або комоді.

Накладайте твори мистецтва на полиці, кухонні шафи та шафи. Прикраса за допомогою кількох дзеркал таким самим чином – ще один спосіб викликати візуальний інтерес.

Подібно до встановлення дзеркал у різних рамах на стіні галереї, в цьому додатку ви можете використовувати дзеркала різного розміру та форми, щоб ефект працював.

Це ідеальний засіб для догляду за темним куточком або приміщення, в якому потрібно щось цікаве. Якщо дзеркала розташувати навпроти яскравого вікна, ви зможете посилити світло. Він стильний та функціональний.

8. Використовуйте дзеркальні меблі.

Великі предмети меблів у маленькій вітальні можуть здаватися громіздкими та непосильними. Проблема в тому, що нам усім потрібні ці більші частини. Це може бути велика медіа-консоль або великий журнальний столик, без якого просто неможливо жити.

Якщо вам потрібний великий предмет меблів, подумайте про те, щоб використовувати дзеркальний сервант як медіа-консолі або дзеркальний стіл Парсонса для використання як диван або невеликий стіл.

Дзеркальні меблі виглядають практично прозорими. Відображення простору навколо нього творить дива, скорочуючи «громіздкість» основних предметів. Так що не думайте, що вам потрібно йти на компроміс із стилем, щоб отримати функціональність. Спробуйте дзеркальне оформлення і ви зможете знайти ідеальний компроміс для свого приміщення.

9. Використовуйте дзеркальні аксесуари.

Можливо, вам не захочеться використовувати дзеркальну стіну або великі предмети меблів, покриті дзеркальними панелями. Це нормально.

Якщо ви пам’ятаєте, що дзеркальне оздоблення – це важлива річ, яку потрібно включити в дизайн будь-якого будинку, ви можете повністю домогтися здатності, що відображає, використовуючи такі аксесуари, як лампи, свічники, декоративні коробки або підноси.

Як ви можете бачити тут, ці аксесуари є прикладами акцентів з чіткими лініями, які будуть чудово виглядати в перехідному, сучасному або сучасному просторі.

Якщо ви надаєте перевагу іншому виду, я впевнений, що в Інтернеті, в універмагах або інших магазинах можна знайти безліч відмінних знахідок.

10. Сховати дзеркало.

На ринку є маса різних дзеркал з унікальною та цікавою невідомістю.

Мені подобається тенденція до плетіння та ротангу, яка зараз відбувається. Дзеркальні дверцята шафи можна покрити тасьмою, щоб надати йому вінтажного вигляду. На перший погляд, дверцята шафи матимуть прозоре скло. Найкраще те, що ваші речі за дверима не видно, тому, якщо ваша шафа забита до зябер, не турбуйтеся, все це заховано.

Це дзеркало на малюнку вище – ще один чудовий приклад заслінки дзеркала. Металеві вироби є заявою старого світу, яка може працювати в традиційному будинку, еклектичному або промисловому просторі. У нього достатньо характеру, щоб бути цікавим та художнім твором, але він не перетне маленьку стіну. Воно дуже схоже на вікно, оброблене ротангом, плетінням або залізом, щоб надати йому трохи глибини. Це схоже на внутрішнє вікно чи драматичний перехід до іншої кімнати.

Такі стильні дзеркала у стилі фанк обов’язково зроблять класну маленьку вітальню!

11. Обставте камін у маленькій вітальні з великими похилими дзеркалами з боків.

Є одне слово, щоб дійсно описати, як виглядатиме ця дзеркальна обробка, і це вражаюче! Якщо ваша маленька вітальня маленька та квадратна, це зробить простір довгим та просторим.

Дзеркала виглядатимуть так, ніби камін знаходиться в центрі кімнати, а кімната триває повз нього. Так, це ще одне цокання ока, але якийсь хитрість — змусити простір виглядати так, ніби є два дверні отвори. Робить тонку і вузьку кімнату ширше.

Коли ви думаєте про великі декоративні дзеркала для вітальні, цей тип установки творить дива з візуальним ефектом простору і глибини, які вам потрібні.

12. Використовуйте зістарені дзеркала.

Якщо ви хочете прикрасити вінтажний шарм, ця порада якраз для вас. Немає нічого кращого, ніж потертий дзеркальний образ у стилі шеббі-шик, який може стати vintage елементом сучасного фермерського будинку або класичного традиційного будинку.

Спробуйте знайти дзеркала на розпродажах або в антикварних магазинах, де срібло вже стирається. Це надасть вашому простору особливого характеру та автентичності.

Це чудовий спосіб розповісти історію за допомогою вашого декору. Так, усіма улюблене вінтажне дзеркало, як і раніше, буде відображати світло і додати деякого простору, але воно дійсно підкреслює розповідь, яку ви хочете розповісти про свою вітальню.

13. Обдуріть зір арочним дзеркалом, схожим на дверний отвір.

Це справді цікавий варіант підлогового дзеркала у вітальні. Звичайно, це функціональне дзеркало, але воно просто захоплює, змушуючи вас думати, що це прохід до іншої кімнати. Мені подобається, що він без рамковий і є вбудована тінь, що імітує глибину.

На практиці, якщо ви хочете, щоб ваша вітальня з єдиним входом виглядала інклюзивнішою в порівнянні з іншими частинами будинку, тоді цей варіант для вас. Це напевно змусить вашу вітальню почуватися переходом в інші кімнати, і це може багато в чому зробити простір безперервним.

Я пораджу вам подумати про інші дверні отвори у вашому будинку. Якщо у вас є квадратні проходи, то таке дзеркало арочне може виглядати недоречно.

14. Використовуйте геометричні дзеркальні плитки для створення художньої інсталяції.

Такий образ можна створити за допомогою дзеркальної плитки з будівельного магазину або за допомогою невеликих декоративних дзеркал, які можна знайти в магазинах для рукоділля. Почніть із щільних кластерів, а потім поступово збільшуйте простір між кожною плиткою, щоб створити цікаву інсталяцію.

Це дуже зручний спосіб оформити дзеркальний декор стін у вітальні.

Якщо ви шукаєте, як організувати коло дзеркало на стіні, це відмінний варіант, особливо якщо у вас є круглі дзеркала різних розмірів.

Поступове збільшення розмірів зробить однотонну стіну дуже цікавою та художньою.

15. Одне дуже велике дзеркало над столиком чи скринькою.

Це спосіб пограти з масштабом у вашій маленькій вітальні. Помістивши велике кругле дзеркало на маленький стіл або скриню, ви створите фокус. Неможливо ігнорувати це, тому що ваш мозок це автоматично помітить, і ви дізнаєтеся, що в цьому щось інше, і це нормально.

Створення віньєтки, в якій одна річ набагато більша за іншу у прямому відношенні до неї, набагато цікавіша і привабливіша, ніж, скажімо, крихітне дзеркало над середнім або маленьким столом або столиком.

Краще заповнити простір одним великим цікавим предметом, наприклад, дзеркалом, ніж помістити занадто маленький предмет.

Вміння грати з масштабом та балансом – основа дизайну інтер’єру та прикраси будинку.

16. Дзеркало на всю стіну каміна.

Якщо ви прагнете сучасного образу, який також розширить ваш простір, тоді вам варто спробувати цю процедуру. Повністю дзеркальне обрамлення каміна виглядатиме так, ніби топка висить у повітрі на стіні.

За шкалою від 1 до 10 для ідей дзеркальної стіни, це точно 10. Це додасть вашій маленькій вітальні природний фокус і створить ефектне та цікаве доповнення. Він значною мірою орієнтований на висоту кімнати і може зробити стелі вище.

17. Повісьте дзеркало перед вікном.

Такий спосіб використовується у ванних кімнатах та спальнях. Він чудово працює в таких просторах, як маленькі спальні, в яких немає місця для туалетного столика для макіяжу, або у ванних кімнатах, де вікна виходять на довгу стіну, і ви хотіли б використовувати цей простір для подвійного туалетного столика, але на стінах недостатньо місця . повісити дзеркала.

Якщо вам потрібний простір, щоб зробити кімнату більш функціональною, я раджу поставити дзеркала перед вікнами. Чорт, вішайте їх прямо на вікна!

Мені подобається це велике восьмикутне дзеркало яскраво-жовтого кольору на цих традиційних вікнах. Це весело та цікаво, і це показує, що власники будинку не бояться творчо підходити до простору.

Суть у тому, що це ваш будинок, і вам має бути комфортно ризикувати з розміщенням дзеркала у вітальні. Будьте сміливими у своєму декорі та обов’язково пограйте з темами. Якщо ви «традиційні», спробуйте уявити твір, який читається по-сучасному.

18. Акцентні меблі із дзеркальним верхом.

Коли справа доходить до дзеркальних акцентних меблів, вам не обов’язково мати меблі, повністю покриті дзеркалом.

Відображення на стільницях акцентних столиків чи журнальних столиків творить дива у маленькій вітальні.

Найшвидший ефект — більші та громіздкі предмети будуть здаватимуться легшими і менш значними.

Спробуйте використати тоноване дзеркало для vintage образу. Я пам’ятаю безліч акцентних столів 70-х і 80-х років з тонованим дзеркальним склом з димчастим латунним оздобленням. У наші дні такий образ дуже популярний, і кумедна вінтажна знахідка сьогодні може бути такою ж свіжою.

19. Зробіть дзеркальну перегородку.

При додаванні дзеркальних роздільників екрана ви отримуєте додаткову перевагу відображення. Як і в багатьох інших прикладах, ви зможете відбивати пряме світло по кімнаті, і вони також допоможуть створити глибину.

Мені подобається, як різні кути, відображені на малюнку вище, показують різні ділянки кімнати. Здається, кожна панель має свій колір і відтінок. Це також схоже на додавання мінливого мистецтва до простору. Кожна панель показує щось своє, і якщо ви зміните розташування екрана, вигляд також зміниться.

20. Поставте дзеркало на стелю.

Ви можете подумати, що це незвичайні дзеркала для вітальні… Але така обробка творить дива з панельними стелями чи тристулковими стелями.

Це робить простір вищим, але створює відчуття, що нагорі є світловий люк.

Сподіваюся, ця стаття була корисною для Вас.

Прокрутити вгору