Як позбутися цвілі за 3 простих кроки

Уявіть собі: ви займаєтеся домашніми справами і помічаєте сіру порошкоподібну субстанцію вздовж стін або стелі. Тільки коли ви підійдете трохи ближче і відчуєте цей гострий, трохи неприємний аромат, ви зрозумієте, що працюєте з цвіллю.

Якщо ви хочете, щоб ваш будинок виглядав найкращим чином, рекомендується позбутися цвілі, що з’являється. Хороша новина в тому, що не потрібні титанічні зусилля, щоб навчитися позбавлятися цвілі. Насправді це може бути досить просто завдяки цим простим крокам.

Як часто потрібно прибирати цвіль?

Перш ніж ми заглибимося у вивчення того, як позбавитися цвілі, важливо зрозуміти, чому вона взагалі виникла. Виявлення основних причин появи цвілі не тільки дасть вам повне уявлення про те, з чим ви працюєте, але й навчить, як позбутися цвілі назавжди. Зрештою, ніхто не хоче повторюватись.

Це може статися з двох причин; перша — це район, де ви живете. У деяких областях може бути дуже волого протягом року. По-друге, є одна чи кілька кімнат, які містять ці елементи. Найчастіше це комори, внутрішня частина пральної машини та ванні кімнати.

За наявності цвілі вам, можливо, доведеться повторювати процес очищення кілька разів на тиждень, доки вона не зникне.

Речі, які вам знадобляться

  • Білий оцет
  • Розпилювач
  • М’яка кисть
  • Засіб для миття посуду
  • Харчова сода

Крок перший: візьміть трохи оцту

Не дозволяйте не гламурному виду цвілі ввести вас в оману; Більшість цвілі росте лежить на поверхні. Щоб поверхневі прояви пішли в минуле, додайте трохи білого оцту – бажано з концентрацією п’ять відсотків або вищою.

Наносите за допомогою розпилювача. Залиште на годину, а потім потріть поверхню м’якою щіткою.

Для боротьби з нестримною пліснявою ключовим моментом є сталість. Можливо, вам доведеться робити це щодня протягом тижня, поки цвіль не перестане рости.

Крок другий: приготуйте власний засіб для чищення

Але що робити господареві, якщо цвіль все ще присутня? Не турбуйтеся, у вас є кілька варіантів. Якщо тільки білий оцет не допомагає, можна додати до суміші половину чайної ложки засобу для миття посуду. Або якщо вам дійсно потрібно викликати підкріплення, деякі експерти рекомендують додати трохи харчової соди.

Крок третій: звертайтесь до професіоналів

Цвіль все ще не зрушила з місця? Що ж, можливо, ви зіткнулися з серйознішою проблемою, що вимагає аутсорсингу.

Існують інші види цвілі, які ростуть усередині стін, і вам знадобиться професійна допомога для їхнього видалення.

Поради щодо запобігання росту цвілі

Незалежно від того, як легко видалити цвіль, боротьба з нею може викликати суцільний біль. На щастя, її можна присікти в зародку до того, як почнуть з’являтися ознаки цвілі. Але як? Згадайте основні причини появи цвілі. Ви працюєте у дуже вологому середовищі? Це цвіль росте в темному затишному куточку чи тріщині? Можливо, відповідь стане вашим ключем до того, щоб залишити цвіль у минулому.

Найкращий спосіб знизити вологість і уникнути темних затишних куточків та тріщин – це сонячне світло та повітряний потік.

Ще одна поширена помилка – зрушити меблі та побутову техніку щільно до стіни. Дозвольте вашим меблям дихати, залишивши невеликий зазор, через який проходить повітря.

А якщо ви працюєте у дуже вологому приміщенні, осушувач буде вашою секретною зброєю.

Осушувач — це пристрій, який дозволяє знизити вологість та, залежно від пристрою, вибрати точний рівень, який вам потрібен. Приємний рівень вологості становить близько 60 відсотків або менше.

Коментарі