Як позбутися настирливих мошок у домі

Мошки, як і багато домашніх шкідників, іноді можуть здаватися ще одним кошмаром життя. Незалежно від того, чи є вони результатом вологого ґрунту кімнатних рослин чи гнилої їжі у вашому сміттєвому відрі, вони можуть бути неприємними. 

Але те, що мошки є поруч, не означає, що вони повинні бути поруч вічно. Ось сім способів, як позбутися мошок у домі — настав час знайти рішення, яке працює для вас.

01з 07

Яблучний оцет, вода, цукор і засіб для миття посуду

По-перше: класичне поєднання яблучного оцту, мила та цукру. Це перевірене рішення — простий спосіб позбутися мошок у домі, і його можна зробити за допомогою домашніх речей, які у вас, мабуть, уже є.

Для цього змішайте в мисці 1 столову ложку цукру і 2 столові ложки яблучного оцту з теплою водою. Потім додайте кілька крапель мильного засобу для посуду (підійде будь-яке) і добре перемішайте. Залиште миску біля проблемного місця та спостерігайте, як вони пірнають усередину. Солодкість яблучного оцту та цукру приваблює мошок, а у засобі для миття посуду вони застряють.

Ви можете уникнути появі мошок. Для цього уникайте перезрілих фруктів і овочів і тримайте раковину та кухонні столи чистими.

02з 07

Ліквідація мошок водою, оцтом і милом

Іноді більш прямий підхід допомагає з мошками, особливо якщо у вас їх лише кілька. Щоб отримати ефективний і простий у застосуванні точковий засіб, змішайте теплу воду з кількома столовими ложками оцту та декількома краплями мильного засобу для посуду в пульверизаторі. Добре перемішайте та обприскуйте мошок, яких побачите, незалежно від того, літають вони чи знаходяться на поверхні.

03з 07

Очистіть стоки відбілювачем

Мошок приваблюють фрукти, овочі та інші органічні матеріали, особливо якщо вони вологі або гниють. Тож не дивно, що багато людей виявляють проблему комарів у каналізації. Якщо ви бачите кілька плодових мошок, які ховаються біля вашого смітника, ось простий спосіб позбутися від них: відбілювач.

Щоб сказати «до зустрічі» мошкам біля каналізації, змішайте 1/2 склянки відбілювача з 4 літрами теплої води. Повільно вилийте його в уражену каналізацію та будьте готові повторити, якщо потрібно.

04з 07

Розімніть банан

Заманюйте мошок тим, що вони люблять найбільше: перезрілими фруктами!. Щоб створити цю підступну пастку, розімніть перезрілий банан (або інший шматочок фрукта, який щойно пережив) і помістіть його в невелику миску. Потім накрийте миску поліетиленовою плівкою і проткніть у пластику крихітні отвори зубочисткою.

Подібно до пастки з яблучним оцтом, залиште миску біля вашого проблемного місця. Мошки збожеволіють від гниючих фруктів, але дуже маленькі отвори означають, що вони не зможуть втекти.

05з 07

Використовуйте червоне вино та мило

Червоне вино прокисло? Використовуйте його як пастку для плодових мух! Осад вашого зіпсованого вина працює надзвичайно подібно до пастки яблучного оцту. Додайте кілька крапель засобу для миття посуду на дно вашої майже порожньої винної пляшки, щоб зробити пастку для мошок максимально простою.

Поставте біля своїх комарів і приготуйтеся спостерігати, як вони падають головою в п’яти за зіпсованим вином.

06з 07

Спробуйте свічку

Якщо вам не пощастило з рішеннями своїми руками, спробуйте щось трохи інше: скористайтеся свічкою. Ось як працює цей трюк: поставте високу конічну свічку в свічник. Потім помістіть цей свічник у неглибоку каструлю з водою та поставте каструлю біля ваших мошок. Запаліть свічку та вимкніть усі інші вогні поблизу, щоб свічка була єдиним джерелом світла.

Вам доведеться дотримуватися пожежної безпеки під час цього трюку, але якщо все піде за планом, мошок привабить полум’я, полетіють у нього, а потім упадуть у воду.

07з 07

Ефективні липкі пастки

Якщо нічого не допомагає, пора йти в магазин. Перебуваючи там, візьміть липучку та принесіть її додому. Дотримуючись інструкцій виробника, повісьте липучку біля джерела мошок або поставте пастки навколо домашніх рослин і дайте їм зробити свою справу.

Ми знаємо, що ніхто не хоче бачити довгу смугу мертвих мошок, але ви точно не можете заперечити, що це ефективно.

Прокрутити вгору