Ось як часто потрібно пилососити свій дім, кажуть експерти

Пилососити підлогу – це класична робота, і, на думку експертів, вам може знадобитися робити це частіше, ніж ви думаєте. У більшості будинків рекомендується пилососити принаймні двічі на тиждень, особливо якщо у вас є килими чи килими. 

Двічі на тиждень може здатися багато, але є вагомі причини підтримувати свою підлогу в ідеальному стані. Згодом бруд, наприклад пил, бруд, алергени та шкідники, можуть накопичуватися на підлозі, роблячи їх брудними та потенційно дратуючими.

Важливо регулярно пилососити, оскільки це означає, що ви будете впевнені у відсутності бруду, алергенів і пилу, які накопичуються у вашому домі. Крім того, є щось чудове в тому, щоб ступити ногою на щойно пропилососені килими або щойно вимиту дерев’яну підлогу.

Звичайно, це емпіричне правило двічі на тиждень не без застережень. Деякі підлоги потрібно пилососити частіше, а інші можуть пилососити рідше. Попереду ми розповімо вам про те, як часто пилососити, і поділимося кількома порадами для досягнення найкращих результатів щоразу.

Як часто потрібно пилососити підлогу?

Більшість експертів з прибирання скажуть вам пилососити підлогу один або два рази на тиждень залежно від того, скільки людей відвідують ці підлоги. Місця з інтенсивним рухом людей слід очищати пилососом двічі на тиждень, оскільки ці місця мають більший рівень бруду, і часте пилососіння запобігає матуванню.

Ви можете трохи рідше пилососити місця з низьким рухом людей. У середньому вам слід пилососити раз на тиждень, щоб підтримувати підлогу чистою та зменшувати кількість бруду у вашому домі.

Якщо у вас немає стільки часу, щоб пилососити, скільки рекомендовано, краще віддати перевагу зонам з інтенсивним трафіком, а не зонам з низьким трафіком. Було б найкраще, якби ви спробували пилососити зони з інтенсивним рухом принаймні один або два рази на тиждень, а місця з низьким рухом — раз на тиждень або раз на два тижні.

Визначаючи, як часто пилососити, ви також повинні враховувати, скільки людей і домашніх тварин живе у вашому домі. Якщо у вас є домашні тварини, рекомендується пилососити щодня, оскільки шерсть домашніх тварин легко збирається на оббивці меблів, килимах і підлозі. 

Речі, які знадобляться:

  • Пилосос
  • Мітла

Як пилососити підлогу, щоб отримати найкращі результати

Погана новина полягає в тому, що вам, ймовірно, потрібно пилососити більше, ніж зараз. Але хороша новина полягає в тому, що пилососити досить легко, і виконуючи кілька простих кроків, ви можете гарантувати, що отримуватимете чудові результати щоразу, коли пилососите. 

Крок 1. Очистіть кімнату від пилу перед пилососом

Витріть трохи пилу з дому, перш ніж почати пилососити. Це не дозволить пилу розлітатися під час прибирання, і це забезпечить більш глибоке очищення.

Крок 2. Очистіть пилосос перед використанням

Перш ніж використовувати його для прибирання будинку, переконайтеся, що ваш пилосос дійсно чистий. Почніть зі спорожнення контейнера для пилососа. Потім видаліть пил, бруд або волосся з самого пилососа.

Крок 3: Вакуум у хрест-навхрест

Замість того, щоб пилососити серією прямих ліній, спробуйте пилососити серією діагональних ліній, що перекриваються. Найкраще хрест-навхрест, оскільки в такому випадку ви менше ймовірно пропустите частини підлоги. Рух волокон за допомогою цієї техніки допоможе підняти пил з ваших килимів.

Крок 4. Використовуйте пензлик для націлювання на важкодоступні місця

Якщо ви зіткнетеся з ділянками, які важко чистити, як- от закутки, кути та декоративні елементи, усуньте їх за допомогою подовжувальної щітки пилососа.

Крок 5. Завершіть усе за допомогою розгортки

Коли ви закінчите пилососити, знайдіть хвилинку, щоб підмести свій простір. Якщо залишився бруд, обов’язково видаліть залишки бруду та волосся віником. Це гарантує, що ви очистите все сміття у своєму просторі, а не лише те, що ваш пилосос може легко всмоктати.

Поради, як довше підтримувати чистоту в домі

  • Освіжіть повітря, поки пилососите. Додайте ватний тампон, змочений 2-3 краплями ефірних масел на ваш вибір, у вакуумну каністру. Як ваш пилосос, він ароматизує повітря.
  • Використовуйте всі свої вакуумні насадки, щоб проникнути в тріщини та щілини вашого будинку.
  • Очистіть сам пилосос — почистіть щетину після кожного використання, спорожніть каністру після кожного використання та промийте її, а раз на місяць перевіряйте фільтри.
Прокрутити вгору