9 речей, які ви ніколи не повинні робити під час переїзду, на думку професіоналів

Незалежно від того, чи переїжджаєте ви кожні пару років чи зробили лише кілька переїздів у своєму житті, ви знаєте, що викорінювання свого життя та майна може супроводжуватися неабиякою часткою стресу. 

Щоб зробити переїзд менш страшним, ми поговорили з професіоналами, щоб отримати поради щодо того, чого не робити, пакуючи коробки та готуючись до життя у вашому новому приміщенні.

01з 09

Ніколи не вважайте, що ваш новий простір імітує ваші поточні налаштування

Незважаючи на те, що вам подобається планування вашої квартири, ваш новий простір може зрештою об’єднатися по-іншому, і це те, про що ви захочете пам’ятати, збираючи речі.

Швидше за все, планування вашого поточного будинку не буде таким самим, як ваш новий будинок. Замість того, щоб пакувати предмети по кімнатах, ми пропонуємо пакувати деякі предмети за категоріями. Це дозволить вам спершу зосередитися на розміщенні більш важливих речей у вашому новому домі, а потім ви зможете легко доставати зі свого власного декору, коли будете готові.

02з 09

Ніколи не забувайте перевіряти всі дрібниці — буквально

Багато клієнтів хочуть самі пакувати речі, і наша проблема полягає в тому, що вони іноді роблять це неправильно. Не забудьте запакувати коробки, використовуючи достатню кількість бульбашкової плівки, щоб захистити предмети, які можуть розбитися, стежити за маркуванням кожної коробки та покриттям інших ключових моментів.

Позначте свої ящики за категоріями, додайте назву кімнати, де ви б хотіли їх розмістити у вашому новому домі, і перелічіть ключові предмети, які ви можете шукати пізніше. Бонусні бали, якщо ви позначите верх і дві сторони, щоб ви могли переглядати вміст під будь-яким кутом.

03з 09

Ніколи не відкладайте

Як тільки у вас виникне ідея, що ви, можливо, збираєтеся переїхати кудись в інше місце, почніть процес перегляду того, що у вас є, і оцініть, чи важливо це мати з собою у вашому наступному домі.

04з 09

Ніколи не пакуйте навмання

Знову ж таки, інвестування трохи більше часу заздалегідь, щоб правильно упакувати, значно спростить процес переїзду. Багато людей пакують свої речі без розуму чи причини, просто запихаючи все, що влізе в їхні коробки та пакети. Перш ніж пакувати, розсортуйте речі за категоріями та зробіть усе можливе, щоб схожі речі були разом. Переїзд – це вже такий стрес, тому організоване пакування ваших речей зрештою заощадить вам більше часу та спростить процес розпакування. 

Подібним чином переконайтеся, що ви ведете облік частин обладнання та групуєте їх разом в одну коробку під час пакування. Якщо ви переміщуєте електроніку, тримайте всі шнури та аксесуари разом. Так само кухонний міксер не годиться, якщо у вас відсутні насадки. Приклейте пакет Ziploc з меблевими гвинтами, болтами тощо до самого предмета меблів, особливо якщо вам довелося розібрати будь-які предмети. 

05з 09

Ніколи не упаковуйте картонні коробки

Пакування додаткових коробок може забрати багато часу, але в довгостроковій перспективі позбавить вас від проблем.

Ми були свідками різних нещасних випадків і незручностей з боку вантажників. Використовуйте стільки ящиків, скільки вам потрібно, щоб створити вантажі, які легко підняти, і обмежте великі ящики не більше ніж 20 кг. 

06з 09

Ніколи не транспортуйте непотрібні речі

Витратьте трохи часу перед переїздом, щоб зробити міні- прибирання квартири та вирішити, що залишиться, а що можна викинути чи подарувати. Вашому дірявому светру чи зламаному кухонному приладу не обов’язково йти до вашого нового місця проживання. Переїзд також є шансом зменшити розмір і пожертвувати свої речі в хорошому стані. Звільніться від одягу, який не підходить, від фарфору, яким ви ніколи не користуєтесь, і меблів, які не будуть відповідати естетиці вашого нового дому.

Мітченер пояснює, що від цього також можуть бути грошові та емоційні вигоди. Позбавлення від речей не тільки полегшує ваше навантаження — привіт, дешевші витрати на переїзд, — але це дає вам шанс почати все заново, оновити та змінити пріоритети свого майна. 

Перегляд ваших речей — це, звичайно, те, що потрібно зробити заздалегідь. Перед тим, як переїхати, обійдіть свій дім і спочатку відсортуйте сміття та пожертви. Запитайте себе: Чи хочу я платити, щоб перенести це? і встановіть поріг у гривнях для суми, яку ви готові заплатити за переїзд. Коли ви визначитеся, що ви жертвуєте, заплануйте цю процедуру до прибуття вантажників.

07з 09

Ніколи не очікуйте, що вантажники перевезуть ваші рослини

Ви можете відповідати за перевезення ваших зелених друзів з одного місця в інше. Ми закликаємо вас домовитися про це самостійно до дня переїзду.

08з 09

Ніколи не переміщуйте предмети «колись».

Так само не транспортуйте речі, які, як ви думаєте, використаєте, якщо буде сильна необхідність. У вашому новому домі ви раптом почнете грати в теніс тією ракеткою, яка роками стояла у вашому підвалі? Чи можете ви уявити себе, користуючись цією запорошеною коробкою з приладдям для рукоділля на новому місці?

Уявляючи своє життя у вашому новому домі, будьте чесними з самим собою щодо того, що ви хочете робити або ким ви хочете там бути, і відпустіть речі, які ви тримали, але які не збігаються з вашим баченням. Ми не хочемо приносити почуття провини в новий будинок.

09з 09

Ніколи не рухайтеся частина за частиною

Просто зробіть це, і потім ви будете вдячні собі. Що стосується локальних переїздів, ми бачили кількох клієнтів, які намагаються переїжджати потроху. Однак ми вважаємо, що це може призвести до ще більшого хаосу. Ми пропонуємо підготуватися до місцевого переїзду так само, як і до переїзду за кордон. 

Прокрутити вгору