12 корисних ідей для декору стін в кімнатах с високими стелями

Декорувати кімнату з високими стелями трохи складно, тому що, на відміну від декорування стандартної стіни, потрібно використовувати предмети деору набагато більшого розміру. Якщо ви цього не зробите, ваш декор буде виглядати мініатюрним, чого, напевно, ви хотіли б уникнути.

Якщо ви не знаєте, як прикрасити високі стіни, ось 12 ідей, якими ви можете скористатися.

1. Додайте декор поверх меблів

Існує міф, що якщо у вас високі стелі, вам потрібен декор, який досягає висоти стелі. Але це робити не обов’язково. Найважливіше емпіричне правило полягає в тому, щоб ваші твори були достатньо великими, щоб добре виглядати на ваших високих стелях. Одним із чудових варіантів є цей твір. Ви можете придбати розмір 70 x 70 сантиметрів, достатньо великий, щоб добре виглядати на високій стіні.

2. Оберіть дуже високу книжкову полицю

Якщо вам потрібно заповнити достатньо простору, використовуйте предмет меблів, а не розвішуйте окремі предмети. Одним із предметів меблів, який варто розглянути, є дуже висока книжкова полиця. Вона чудово підходить для декорування високих стін, оскільки стелаж високий і дозволяє виставляти всі ваші улюблені предмети на полицях. 

3. Повісьте вертикальну ілюстрацію

Якщо у вас високі стіни, набагато приємніше повісити ваші твори мистецтва вертикально, а не горизонтально. І бонусні бали, якщо це мистецтво високе. Хоча малюнок простий, матовий чорний папір, скляна передня частина та золота рамка надають йому висококласного вигляду. 

4. Розширте свій камін до стелі

Немає необхідності засмічувати стіни декором, якщо це не той стиль, який вам подобається. Замість цього ви можете залишити стіни здебільшого порожніми та створити фокусну точку, як камін, який тягнеться до стелі. Для цього виберіть свою улюблену плитку, використовуйте її для оздоблення каміна та подовжте її до стелі. Ви можете зробити заяву, вибравши сміливу плитку, або вибрати класичний вигляд, як на малюнку.

5. Декоруйте високими дзеркалами

Якщо у вас високі стелі, аксесуари стандартного розміру виглядають мініатюрно. Отже, якщо ви збираєтеся поставити дзеркало у свій простір, переконайтеся, що воно достатньо велике, щоб виглядати правильно. Якщо ви любите традиційний або гламурний стиль, подібне дзеркало стане чудовим варіантом для розгляду. Він має красиву золоту арочну раму і чудово виглядає, притулившись до стіни, але ви також можете його повісити.

6. Зробіть заяву за допомогою гігантських принтів

Гігантські принти — чудовий вібір для високих стін. Але знайти їх може бути дещо важко. Якщо ви шукаєте мистецтво, яке підійде майже будь-якому стилю, розгляньте подібні твори. Ці принти листя мають класичний вигляд, який залишається сучасним.

7. Зробіть акцент на частині вашої стіни

Якщо вам потрібна ідея, яка не є настінним мистецтвом, подумайте про те, щоб розбити стіни панелями. Ви можете виконати обшивку панелей до стандартної висоти стелі, а потім залишити решту стіни рівною або використати інший стиль зверху.

8. Створіть центр уваги за допомогою цього дерев’яного декору для стін

Хочете створити фокус на стіні? Цей дерев’яний настінний декор досить великий, щоб привернути увагу навіть з надзвичайно високими стелями. Вони чудово підходять для будинків у стилі бохо, традиційного та сучасного стилю.

9. Розгляньте вертикальний стелаж

Що стосується стелажів, то найчастіше зустрічаються довгі полиці, які займають багато горизонтального простору. Але це не означає, що ви не можете знайти вертикальний варіант для високих стін. Ви можете поставити один із них з обох боків від дверей або твору мистецтва та заповнити його своїми улюбленими книгами та дрібничками.

10. Встановіть молдинг панелей

Якщо вашим девізом є «менше — це краще», відмовтеся від декорування стін і встановіть панельне лиття. Панельне лиття поза часом і додасть вашій кімнаті елітного вигляду. І коли ви використовуєте його, вам не потрібно додавати купу декору до вашої кімнати. Ви можете встановити панелі лише на нижній частині стіни або прокласти її до стелі. Існує багато варіантів дизайну, і ви можете вибрати той, який буде відповідати вашому стилю.

11. Розбийте стіну фрескою

Фрески — це фантастичний настінний декор, який робить важливе враження. Вони представлені в багатьох стилях, включаючи сцени, схожі на картини, абстрактне мистецтво або геометричні малюнки. Ця фреска складається з металевих шестикутників, які виглядають як нержавіюча сталь. Цей розпис найкраще підходить для ультрасучасних дизайнерських схем.

12. Зробіть галерею із фотографій

Ви пропускаєте стіни галереї, боячись, що вони виглядатимуть застарілими? Якщо так, не варто. Стіни галереї завжди будуть стильними, і ви можете створити таку, яка б відповідала вигляду вашого дому. Рамки бувають з натурального, чорного дерева або горіха та мають сучасний білий килимок для картин. 

Прокрутити вгору