Ідеї ​​для фіолетової вітальні – як використовувати бузок, ліловий і сливовий

Від бузкового і темно-фіолетового до бордового і сливового — є ідеї для фіолетової вітальні, які надихнуть вас вибрати відтінок у будь-якому напрямку, від пошарпаного шику до стильного та сучасного.

Ми не говоримо про ті люті, блискучі фіолетові кольори, які ми всі любили кілька років тому. Це про м’якший і в цілому легший для життя з тонами фіолетового, які створюють більш елегантне відчуття.

Хвилюєтеся, що це виглядатиме каламутним? Є цілий ряд ідей для розумної вітальні, які надихнуть вас на впровадження цього кольору у ваш простір. Просто поєднайте свою фіолетову вітальню з правильним нейтральним і будьте безстрашними з акцентами.

Фіолетовий — це не колір «один відтінок підходить усім», у цьому насиченому тоні є багато різних глибин. Від королівських відтінків різкого фіолетового до більш м’яких приглушених тонів бузку, існує фіолетове поєднання для будь-якого налаштування.

Фіолетовий як колір для прикраси привносить елементи стабільності та спокійної впевненості з прохолоднішого синього, який, враховуючи динамічний світ, у якому ми зараз живемо, може забезпечити як основу, так і надійну гавань.

Краса фіолетового кольору полягає в тому, що він також містить відтінки червоного, створюючи киплячу енергію та присутність, які позитивно спонукають до дії, не будучи таким приголомшливим і пристрасним, як сам червоний колір. І коли він стоїть у своєму власному кольорі, він може передати тонку креативність разом із відчуттям розкоші та статусу. Але це має таємничу та нетрадиційну сторону, яка справді резонує з людьми, які не підходять.

Вибір правильного відтінку фіолетового для вашої вітальні залежить від якості освітлення. Для темних кімнат спробуйте відтінок із червоними відтінками, щоб додати тепла – уникайте більш холодних синіх тонів фіолетового. Для великих кімнат, наповнених світлом, ви можете дозволити собі прийняти сміливий підхід із більш холодними відтінками бузку або темно-лілового. Насичений сливовий фіолетовий у маленькій вітальні створює відчуття затишку, яке огортає кімнату теплом.

1. Додайте глибини за допомогою стіни

Додайте тепла нейтральній кольоровій гамі вітальні за допомогою стіни насиченого сливового кольору. Цей приклад показує, як чудовий відтінок фіолетового може додати глибини житловому простору, підкреслюючи відтінки каменю, бежевого та темно-рожевого.

Оздоблення стіни за диваном у цих сміливих відтінках вітає атмосферу кокону, залучаючи вас до їжі, а диван стає головним акцентом на тлі насиченого сливового відтінку.

2. Змішуйте відтінки для цілісної кольорової гами

Створіть гармонійну фіолетову схему вітальні, яка виглядає стильно, але витончено, збалансувавши тони. Доповніть зовнішній вигляд темнішими відтінками меблів, як цей фіолетовий оксамитовий дизайн вище. І килими, щоб темні тони залишалися нижче рівня очей, щоб колір не переважав у кімнаті.

Подивіться, щоб створити чіткість за допомогою темніших тонів на дерев’яних виробах, зберігаючи стіни світлішими за допомогою контрастних глибин бузкових і темно-лілових тонів для створення градієнту кольору.

3. Будьте сміливими з насиченими тонами

Якщо ваш улюблений колір – фіолетовий, не стримайтеся, як використовувати цей насичений тон. Виберіть королівський фіолетовий, фіолетовий «Quality Street». Багатство насиченого кольору вітає елегантний штрих в оформленні.

Використовуйте колір у творчий спосіб на виробах з дерева, щоб обрамити вікна та архітектурні пам’ятки. У цій сміливій кольоровій гамі вітальні фіолетовий колір поглинає всю кімнату з використанням стіни над поруччям і на стелі. Цей образ не для тих, хто має слабкі нерви, але він, безсумнівно, підійде тим, хто досить сміливий, щоб наважитися.

4. Економно використовуйте фарбу

Оздоблення фіолетовим не означає, що ви повинні фарбувати стіни кольором. Ви можете підійти творчо до акцентних штрихів для виграшної ідеї фарбування вітальні . Продуманий штрих фарби в нішах або на задній частині полиць — це витончений, але стильний спосіб створити барвистий фон.

5. Обирайте землисто-лілові тони

Уникайте справжніх синіх фіолетових кольорів і оберіть м’які лілові коричневі відтінки, щоб надати вашій кімнаті сексуально витонченого, але не страшного кольору. Крейдяний землистий відтінок ф

іолетового чудово поєднується з насиченими акцентами та міддю, щоб надати вигляду сучасного гламуру, або з подібними землистими сірими та деревними тонами, щоб створити сільський вигляд – як зробили тут.

6. Змішайте колір коштовностей із стилем бохо

Візьміть дорогоцінні кольори та живописні деталі стилю бохо, але поставте їх із сучасними меблями замість кантрі чи вінтажних предметів. Це додасть вашій кімнаті характеру та еклектичної атмосфери, яку легко розвивати.

Фокус полягає в тому, щоб накладати шари темних, середньої щільності та світлих кольорів, додаючи багато білого та блідо-сірого, щоб вони не переважали. Тут акварельні фарби та олійні малюнки є ключовими для створення успішного стилю бохо. А чому б не включити велику люстру для миттєвого вау-ефекту?

7. Прикрасьте темно-фіолетовим

Запорошені фіолетові настільки насичені та поблажливі, що вони надають справді розкішного вигляду з плюшевим оксамитом, оббивкою на ґудзиках, важкими шторами, мармуром і штрихами старого золота.

Виберіть плоску крейдяну матову фарбу для фіолетової фарби, інакше вона виглядатиме застарілою, але оживіть колір завдяки великій кількості текстури в кімнаті. Сплеск бірюзових акцентів досить свіжий, щоб прорізати та охолоджувати відтінки фіолетового та рожевого.

8. Зробіть дизайн сучасним

Пиловий фіолетовий чудово виглядає з брудно-білими меблями для класичного стилю, але поєднайте його з відтінками холодного сірого для більш сучасної схеми вітальні.

Комбінуйте темно-фіолетові кольори — сливу, баклажан, інжир — з рум’яно-рожевим і сірим, щоб створити гармонійну палітру, яка створить правильний м’який настрій для вітальні. Або поєднуйте з відтінками льону, грибного або ніжно-зеленого для додаткового контрасту.

9. Тримайте вітальню затишною

Змішайте зимову палітру бордового та сливового кольорів із землистою текстурою деревини для затишного вигляду вітальні. Запобігайте перевищення колірної гами, використовуючи більш м’які лілово-сірі, коричневі та сірі кольори для аксесуарів та інших елементів у кімнаті.

Журнальний столик зі старого дерева збалансує зовнішній вигляд. Доповніть зовнішній вигляд принтами осінньої природи, щоб підкреслити стиль сільського котеджу, і затишніть у теплі пледи та ковдри.

10. Будьте в тренді

Спробуйте створити стіну для вітальні в стилі омбре. Надаючи позитивне значення терміну «вицвіла краса», ця техніка декорування зараз дуже актуальна у світі інтер’єрів. Якщо ви готові прийняти виклик, ви можете спробувати самостійно пофарбувати стіну омбре. Вам знадобиться тверда рука та навички точкового змішування, щоб це зробити.

Ця спокійна і проста вітальня прикрашена темно-бузковим ефектом на стінах. Багатошарові пледи та подушки спокійних приглушених відтінків на кріслі-гойдалці створюють спокійний простір, який ідеально підходить для того, щоб згорнутися калачиком із книгою. Полиця-драбина забезпечує зберігання книг і свічок у сільській вітальні, а килим додає натяк на малюнок і текстуру.

11. Дотримуйтеся стилістики аксесуарів і м’яких меблів

Якщо вибирати повністю фіолетову вітальню для вас надто ризиковано, подумайте про те, щоб у ній залишилися аксесуари та м’які меблі для тонкого штриху. Нейтральні тони та розкішні м’які меблі надають цій стильній вітальні відчуття домашнього затишку. Фіолетовий килим забезпечує основу для схеми, яка підсилює вплив блідих стін і диванів.

У той час як люстра та розкішна тканина для штор є розкішними штрихами, рожеві кольори незвичайних подушок і абажура є незначними тонами, які піднімають схему над буденністю. Принаймні таким чином, якщо вам набридне, ви легко зможете змінити образ в одну мить.

Прокрутити вгору