5 найкращих програм для дизайну інтер’єру, планів і натхнення

Програмне забезпечення для дизайну не замінить дизайнера, але ці 5 програм можуть допомогти вам краще спланувати проект дизайну, який у вас на порозі.

Програма дизайну інтер’єру зовсім не замінить професійного дизайнера, але вона може допомогти вам оновити кімнату, уявити, яким буде інше ліжко в спальні, і подивитися, чи збігається тон з існуючою фарбою всередині. У цій статті наведено 5 найкращих програм, які допоможуть як професіоналам, так і любителям.

Планувальник 5D

Це програмне забезпечення для планування є трохи потужнішим у своїй англійській версії; має каталог із 5000 предметів меблів та 3D моделей. Окрім перегляду плану простору, це також дозволяє бачити його в трьох вимірах. Ви можете миттєво перемикатися між 2D і 3D, змінювати товари та дизайн інтер’єру , а також налаштовувати кольори та розміри. Також він ідеальний для тих, хто хоче побачити, як поєднується темна підлога зі світлою стіною, а також побачити, як поєднуються фактури. Ця програма ідеально підходить для новачків.

SketchUp

Це програмне забезпечення для професійного 3D моделювання. Воно пропонує бібліотеку з понад 4,8 мільйонів 3D і 2D об’єктів і досить серйозний набір функцій. Тому його можна використовувати не тільки для оформлення інтер’єрів приміщень, але і в ландшафтній архітектурі, будівництві будинків і навіть містобудуванні.

Homestyler

Це чудове програмне забезпечення для дизайну інтер’єру та планування підлоги від виробників 3DS Max і AutoCAD. За допомогою Homestyler ви можете побудувати з нуля або скористатися планом і галереєю існуючих дизайнів і вдосконалити їх. Однією з його переваг є те, що тут багато справжніх і актуальних предметів меблів від відомих брендів, які ви можете придбати.

Canva

Дошки настрою або колажі допомагають розповісти вашому дизайнеру про атмосферу, яку ви хочете створити в певній кімнаті. Ви можете створити їх із улюблених меблів, тонів або навіть природних пейзажів, які вас надихають. Canva може допомогти вам добре структурувати всі ваші зображення в одній композиції: професійні шаблони колекції можна нескінченно редагувати та доповнювати різними елементами.

HomeByMe

HomeByMe працює як планувальник поверхів, створюючи плани в 2D і меблі будинку в 3D, але найбільше виділяється те, що ви можете поділитися результатами з людьми, які його використовують. Ці проекти вже створили вражаючу бібліотеку, з якої ви можете черпати натхнення.

Прокрутити вгору