Додайте кольору вашій вітальні за допомогою цих 23 ідей шпалер

Готові змінити речі у своїй вітальні? Або надати їй трохи додаткового лоску? Повісити шпалери. Хоча шпалери можуть здаватися лякаючим настінним покриттям, вони приносять із собою багато індивідуальності та стилю. Крім того, з усіма наявними візерунками обов’язково знайдеться той, який чудово підійде для вашої вітальні. Продовжуйте читати, щоб поглянути на 23 ідеї шпалер для вітальні.

01з 23

Випромінює червоне

Будьте готові до того, що ваша вітальня стане центром вашого дому з червоними шпалерами. Сміливі червоні візерунки на шпалерах вище у вітальні роблять простір привабливим і захоплюючим, а червоні відтінки меблів і декору також не зашкодять.

02з 23

Поклеїти фактурні шпалери

Текстуровані шпалери, іноді виготовлені з льону або шовку, є чудовим вибором для простору, де ви хочете мати певний візуальний інтерес, але не надто пригнічувати, як у вітальні. Густе переплетення приглушених зелених шпалер нагорі робить вітальню пишною та заспокійливою.

03з 23

Додайте листя

Існує незліченна кількість візерунків шпалер, і пробиратися ними може бути справді клопітно. Але один тип візерунка, який завжди виграє у вітальнях, — це візерунок із листям. Ці візерунки додають трохи химерності та допомагають підкреслити зовнішність.

04з 23

Додайте абстракцію

Для стін вітальні, які виглядають так, ніби вони належать до музею сучасного мистецтва, шукайте шпалери з абстрактними візерунками. Нам подобаються візерунки у вітальні нагорі від, оскільки вони додають хвилювання нейтральному кольору та надають йому унікальний відтінок.

05з 23

Зелені візерунки

Зелений — ідеальний колір для вашої вітальні: він землистий, гостинний і багатий водночас. І це також чудовий вибір кольору шпалер, оскільки вітальня вгорі чудово демонструє це.

Якщо ви хочете, щоб ваш колір шпалер виділявся, виберіть візерунок із кількома дрібними деталями іншого кольору. Вони будуть контрастувати з основним кольором і допомагатимуть йому сяяти.

06з 23

Використайте Чорне та Біле

Шпалери можуть бути простим способом додати багато кольорів у ваш дім. Але його також можна використовувати для створення безбарвної (або повнокольорової, залежно від того, як ви на це дивитеся) класики, наприклад чорно-білого. Чорно-білі шпалери є чудовим вибором для прикольних візерунків або візерунків, натхненних візуальними ілюзіями, і вони, безсумнівно, справляють враження.

07з 23

Повторюйте за мною

Якщо ви додаєте візерунок або мотив на шпалери та хочете, щоб він виділявся, шукайте повторювані шпалери, де візерунок або малюнки розташовані на відстані один від одного. Це гарантує, що ви помітите, на що дивитеся, і що тонкощі дизайну не загубиться в повторюваному хаосі.

08з 23

Вибирайте сірий

Елегантний і дорослий вигляд шпалер для вітальні завжди можна знайти в сірому кольорі. (Замість того, щоб думати, що це нудний вибір кольору, вважайте його надійним.) Це чудовий вибір для більш офіційних зон відпочинку, таких як вітальні чи бібліотеки.

09з 23

Шпалери на Ваш Камін

Хочете додати шпалери до вашої вітальні більш бюджетним способом? Шпалери для вашого каміна. Зауважте, що це, ймовірно, не найкращий вибір для камінів, які нагріваються (тобто: дров’яні каміни). Однак це все одно чудовий спосіб продемонструвати електричні, газові або непрацюючі каміни.

10з 23

Додайте кілька птахів

Візерунки на шпалерах у вінтажному стилі можуть надати вітальні характеру та історії, тому додати їх у свій дім не буде жодної проблеми. Але існує також чимала кількість вінтажних шпалер, і вибрати один із них може бути непросто. Але одним із типів візерунків у вінтажному стилі, який виділяється, є шпалери з мотивами птахів, як той, що зображений вище.

11з 23

Спробуйте бірюзу

Навіщо додавати лише відтінок кольору, коли замість цього можна облити ним свою вітальню? Це те, що сталося у вітальні нагорі, і вдома від цього тим краще. Яскраві бірюзові шпалери роблять простір унікальним і яскравим.

12з 23

Бежеві шпалери

Подібно до того, як шпалери доступні в багатьох божевільних кольорах, вони також доступні у великій кількості нейтральних кольорів. Нейтральні шпалери можуть бути чудовим вибором для віталень, де вже багато чого відбувається, і ви хочете уникнути того, щоб шпалери стали центральним елементом простору.

13з 23

Не забудьте обрізати

Оздоблення є ключовим у виведенні шпалер у вітальні на новий рівень, тому не забувайте про це. Для історичного вигляду використовуйте товстішу обробку навколо шпалер і дверей. Для розкішного вигляду використовуйте вишукане, деталізоване оздоблення. Для мінімалістичного вигляду використовуйте просту обробку без прикрас.

14з 23

Використовуйте розпис

Щоб отримати справді унікальні шпалери у вітальні, використовуйте фреску із зображенням одного з ваших улюблених творів мистецтва. Хоча цей варіант може бути трохи дорогим, нічого схожого на нього немає. Крім того, який кращий спосіб продемонструвати улюблене мистецтво?

15з 23

Додайте трохи геометрії

Сміливі та яскраві форми можуть бути таким же домом у вітальні, як і будь-де. І один із способів залучити їх – шпалери. Барвисті геометричні шпалери — це чудовий вибір, щоб додати веселої атмосфери до виразної стіни у вашій вітальні, і це палітра, яка легко оформити решту вашого простору.

16з 23

Горошок

Класичний візерунок у горошок можна знайти практично будь-коли, якщо ви довго шукаєте, тому не дивно, що він також з’являється на шпалерах у вітальні. Виберіть цей візерунок для веселого та класичного образу.

17з 23

Вінтажні шпалери

Шпалери часто мають репутацію старомодних. Але для деяких людей це добре. Вінтажні шпалери можуть надати вашому дому характеру та стилю, і це ідеальний вибір для настінного покриття, якщо ваш дім уже є історичним.

18з 23

Яскравий візерунок

Максималісти, це для вас. Візерунки на шпалерах можуть бути насиченими та яскравими, але це не означає, що вони можуть бути єдиним малюнком у кімнаті. Замість цього додайте ще кілька візерунків у свою вітальню та отримайте веселий і зібраний вигляд.

19з 23

Використовуйте рослини

Оскільки шпалери повертаються, певні тенденції повертаються разом із ними. Однією з тенденцій, яку ми любимо, є ботанічні принти — вони додають делікатного та трохи химерного вигляду, а також можуть надати вашій вітальні вінтажний відтінок.

20з 23

Спробуйте тканинні шпалери

Текстуровані тканинні шпалери надають розкішний вигляд стінам вітальні будь-де. Більш товсті, ніж стандартні паперові або самостійні шпалери, тканинні шпалери можуть підняти колись звичайні стіни та зробити їх гідними п’ятизіркового готелю.

21з 23

Зробіть напівстіну

Подобається вигляд шпалер для вітальні без зобов’язань і витрат? Спробуйте встановити напівстіну, як зробили у вітальні вище. Використовуйте верхню половину стіни для шпалер, а нижню половину стіни покрийте акцентним кольором, панелями або бісерною дошкою.

22з 23

Використовуйте маленькі візерунки

Звичайно, візерунки на шпалерах не обов’язково мають бути завеликими чи великими — вони також можуть бути красивими та мініатюрними. Крихітні візерунки — це веселе доповнення до невеликих віталень або яскравих стін, і це чудова оптична ілюзія, яка здалеку виглядає майже одноколірною.

23з 23

Шпалери своїми руками

Якщо ви хочете мати візерунчасту стіну без клопоту з наклеюванням шпалер, зробіть це своїми руками. За допомогою пензлика, фарби та одного-двох посібників ви можете намалювати візерунок на стіні.

Прокрутити вгору