дизайн небольшой гостиной_12

Ідеї ​​для дизайну невеликої вітальні

Багато ідей для дизайну невеликої вітальні використовують техніку обману зору, що дозволяє збільшити простір.

дизайн невеликої вітальні_2

Такі стратегії можуть перетворити область, в якій ви почуваєтеся стисненим і затиснутим, на ту, в якій ви відчуєте себе затишно і комфортно. Декоруйте таким чином, щоб максимізувати світло та простір, зверніть увагу на те, як ви використовуєте колір, розмір та навантаження.

дизайн невеликої вітальні_14

Це цікаво спробувати нові речі. Іноді традиційні уявлення про дизайн вітальні не найкраще рішення для невеликого простору. Замість того, щоб використовувати жалюзі для вікна, використовуйте довгі штори, що струмують, так як вони акцентують увагу на вертикальний простір, тим самим розширюючи площу кімнати.

дизайн невеликої вітальні_15

Ваша вітальня, незалежно від розміру, має бути функціональною, як місце для відпочинку та розваг. Ось деякі з вдалих способів, як зробити невелику вітальню більше.

Читайте також:  Затишна вітальня. Поради.

Декорування дзеркал.

Дизайнери часто розміщують дзеркала в невеликих стратегічних місцях для того, щоб збільшити простір кімнати.

дизайн невеликої вітальні

Одна з найбільш поширених ідей дизайну невеликої вітальні полягає в тому, щоб повісити велике дзеркало на центральній стіні кімнати, щоб створити координаційний центр.

дизайн невеликої вітальні_1

Для того, щоб відбивати світло і додати приємну атмосферу, помістіть його позаду джерела світла, наприклад свічки або підвісного світильника. Якщо можливо, помістіть дзеркало поруч із вікном, таким чином ви отримаєте ілюзію іншого вікна.

дизайн невеликої вітальні_3

Привернути погляд догори.

Якщо ваша вітальня має високі стелі, отримати додатковий простір можна за рахунок декорування стін, щоб направити погляд догори. Завіса від підлоги до стелі непоганий варіант для досягнення цієї мети.

дизайн невеликої вітальні_4

Ще одна ідея для дизайну невеликої вітальні, полягає в тому, щоб прикрасити стіни  різними витворами мистецтва. Таким чином ви прямуєте ваш погляд догори, а не по горизонталі. Це дозволить візуально збільшити кімнату.

дизайн невеликої вітальні_5

Використовуйте нейтральні кольори для невеликої вітальні.

Одна з найпопулярніших ідей для маленької вітальні, полягає у використанні нейтральних кольорів на стінах, підлогах, стелі та оббивці меблів. Палітра білих чи бежевих тонів розширить простір.

дизайн невеликої вітальні_10

М’які відтінки також застосовують, як правило, щоб висвітлити кімнату, відбиваючи світло. Крім збільшення площі, нейтральна палітра надає миттєвої вишуканості та створює заспокійливе середовище.

дизайн невеликої вітальні_6

Вибирайте легкі меблі.

Коли ви ходите по магазинах для меблів, враховуйте її візуальну вагу. Це поняття відноситься до тяжкості об’єкта, що сприймається в залежності від розміру, кольору і дизайну. Виберіть меблі, які мають легкий зовнішній вигляд, тому що більш важкі меблі звужуватиме простір.

дизайн невеликої вітальні_9

Вибирайте меблі, які мають ніжки, уникаючи квадратних. Скляний журнальний столик також буде найкращою альтернативою дерев’яному, тому що ви можете бачити крізь нього, а це візуально розширити простір. Використовуючи ці поради, ви зробите невелику вітальню більш відкритою і просторою.

дизайн невеликої вітальні_13

Вибирайте невеликі меблі.

Список ідей для дизайну невеликої вітальні не буде повним без рекомендації вибирати меблі, які не пересилуватимуть кімнату або домінують у просторі.

дизайн невеликої вітальні_11

Якщо простір щільний, ви могли б обійтися без дивана взагалі або вибрати маленький диван на двох, а можна взагалі обійтися чотирма стільцями навколо журнального столика.

дизайн невеликої вітальні_8

Використовуючи ці ідеї, ви зможете перетворити невелику вітальню на комфортний, вільний простір, в якому ви почуватиметеся затишно та вільно.

Читайте також:  Меблі для вітальні в сучасному стилі.

Прокрутити вгору