мебель для маленьких квартир_4

Складні меблі для маленьких квартир

Маючи маленьку квартиру, ви завжди стикаєтеся з проблемою її облаштування, тому що ви хочете отримати функціональний простір і при цьому відкритий і не захаращений. Дуже відмінний варіант використовувати складні меблі для маленьких квартир.

До того ж дизайн складних меблів, на сьогоднішній день, виглядає дуже сучасно і стильно. Ви зможете у найкоротші терміни звільнити багато простору, наприклад, якщо у вас намічається вечірка, або ви вирішили позайматися спортом, та надати вашій квартирі свіжих ноток.

І так, пропонуємо вам ознайомитися з варіантами використання складних меблів у маленьких кімнатах.

Читайте також неймовірні меблі трансформер 8 в 1, для маленьких квартир .

Складаний обідній стіл.

Сперечаємося, ви часто стикалися з проблемою в маленькій квартирі, де розміститися під час обіду або вечері, тримаючи при цьому тарілку на колінах. Пропонуємо вам таке вирішення проблеми – складаний обідній стіл, який по непотрібності складається в стильне дзеркало, і на вимогу перетворюється на мінімалістський обідній стіл. Тільки подумати, ви отримуєте можливість всією сім’єю проводити час за обідом, а потім спокійно пересуватися по квартирі, дивлячись на себе у дзеркало.

меблі для маленьких квартир

Складаний робочий куточок.

Коли вам необхідно попрацювати вдома, то найчастіше доводиться влаштовуватися на дивані в незручній позі з ноутбуком і купою папірців, блокнотів та іншим робочим матеріалом, або сидіти навпочіпки при цьому, не звертаючи уваги на телевізор. Для тих хто працює вдома, необхідно мати свій домашній офіс , але що робити якщо немає для цього місця?

Ось відмінне рішення ще однієї складної меблів для маленької квартири – складаний письмовий стіл із вбудованими полицями.

меблі для маленьких квартир_1

Це відмінне рішення тому, що при розкладанні його ви отримуєте повноцінне робоче місце з полицями для зберігання документів і столом, а коли при складанні, воно практично не займає місця. Це просто знахідка для невеликої квартири!

Складаний пеленальний столик.

Цей сучасний пеленальний стіл Bybo є ідеальним для тих, хто виховує маленьку дитину в обмеженому просторі. До того ж, він має сучасний шведський дизайн. Це дуже зручно, і знову ніякого захаращення, переповили і закрили. Просто, практично та стильно. Квартира знаходиться в чистоті, її легко прибирати, що дуже важливо для дитини.

меблі для маленьких квартир_2

Складаний прасувальний стіл.

Велика розкіш мати у маленькій квартирі стіл для прасування. Цей розкладний стіл відмінно підходить для прасування та складання одягу Просто вбудуйте стіл у будь-якому зручному для вас місці. Тепер ви можете припинити гладити на ліжку.

меблі для маленьких квартир_3

Ось чотири приклади акуратних складних меблів для маленьких квартир, які не тільки практичні, але й красиві.

Відштовхуючись від цих знань, ви обов’язково зможете створити ваш затишний, вільний, функціональний простір. Удачі вам в облаштуванні вашого будинку!

Читайте також зручність меблів , що трансформуються .

Прокрутити вгору