мебель трансформер 8в1_1

Неймовірні меблі трансформер 8 в 1, для маленьких квартир

Меблі трансформер вже не новина для сьогодення. Ми бачили і «меблі з нізвідки» , що перетворюється на столову зону, і стінку з прихованим повноцінним двоспальним ліжком .

Однак сьогоднішні меблі вісім в одному, на наш погляд, перевершили всі попередні варіанти. 

Іспанський дизайнер Умберто Наварро пішов дуже далеко від своїх конкурентів, створивши ці меблі. Ці меблі трансформер може бути трансформована в два види дивана (один для чотирьох чоловік, інший для двох), ліжко, шезлонг, крісло, письмовий стіл з двома сидіннями та крісло, обідній стіл з чотирма стільцями, і навіть чотири лави, на яких можуть поміститися по дві особи.

меблі трансформер 8в1_1

Це однозначно ті меблі трансформер, які дуже швидко перетворюються на необхідні елементи, що дозволяє знайти максимальну функціональність навіть у найменших житлових приміщеннях.

меблі трансформер 8в1_2

Меблі є комплектом модульних елементів, які ви просто переставляєте, як в якій-небудь головоломці. Вбудовані магніти дозволяють збільшити швидкість та простоту трансформації модулів та тримати їх надійно між собою. Кожне перетворення може бути скоєно однією людиною менш ніж за хвилину, що робить ці меблі трансформер надзвичайно зручною конструкцією, чи готуєтеся ви зробити якусь роботу по дому йди хочете відпочити, перекусити або просто поговорити з друзями.

меблі трансформер 8в1_3

Навіть при доставці цієї конструкції, зібрати її самостійно не складе особливих труднощів. Нам здається, що це дуже вдала ідея, і вона знайде своїх користувачів. А як ви думаєте?

Прокрутити вгору