Мебель трансформер

Меблі «ніби нізвідки»

“Ніби нізвідки” – це проект Орлі Рейнольдс.

Як ви можете бачити на фотографіях, він є модульним багатофункціональним предметом меблів. Це виглядає як звичайна бібліотека з внутрішніми барвистими контурами, але насправді наповнення цієї бібліотеки — стільці та столи, які можна вийняти за потреби.

Модульність зараз стоїть на порядку денному у світі дизайну.

Звичайно, у разі великого житлового простору, змінювати зовнішній вигляд і переставляти предмети меблів не є обов’язковим, але коли у Вас маленька дитина, і метраж не така вже й велика, а грати їй хочеться завжди – модульність меблів реальна потреба.

Меблі трансформер1

Дизайнерка Орлі Рейнолдс закінчила Дублінський технологічний інститут. Вона розробила проект «Ніби з нізвідки». Створила багатофункціональні меблі, які ідеально підходить для малогабаритних приміщень.

Меблі трансформер2

Дизайн бібліотеки досить простий, в ній ховаються чотири стільці та два яскраві столи, які також прикрашають внутрішні контури конструкції. Якщо до вас приїжджають родичі чи друзі, у вас не проблеми їх розмістити, адже ця конструкція розлажується за секунду.

Меблі трансформер3

Це не тільки багатофункціональні меблі, але і відмінний декор вашої квартири, різнокольоровий та незвичайний.

Меблі трансформер4

Подібні проекти допоможуть нам освоювати невеликі приміщення, шукай більш функціонально. І таким дизайнерам ми бажаємо натхнення та удачі у своїй справі.

Меблі трансформер
Меблі трансформер5
Прокрутити вгору