Меблі на колесах – гнучкість, стиль, функціональність

Гнучкість важлива у багатьох випадках. Коли справа доходить до меблів, ви хочете мати можливість переміщати речі, а не обмежуватись однією компоновкою. Найпростіший спосіб досягти такої гнучкості – використовувати пересувні меблі на коліщатках.

 Ця дизайнерська стратегія популярна у разі сучасних та сучасних меблів. Зазвичай їм вдається збалансувати зовнішній вигляд та функціональність та приділяти більше уваги універсальності, гнучкості та модульності, ніж іншим стилям.

Кухонні меблі часто вбудовують і кріплять до стін. Тим, хто хоче більшої гнучкості на кухні, слід мислити нестандартно. Як приклад, колекція Foodlab від Studio Rygalik могла б мати позитивний вплив. Ця колекція кухонь пропонує відкриту систему модулів, які можна розгорнути або видалити залежно від потреб користувача.

Ви можете самостійно зібрати мобільні кухонні меблі. Острів кухня, в даному прикладі, є DIY проект середньої складності. Він має простий, фермерський дизайн із відкритим сховищем унизу та двома ящиками під кришкою м’ясного блоку. У острова є колеса, і це дозволяє користувачеві катати його в будь-якому місці при приготуванні їжі або осторонь при приготуванні їжі або розваги гостей.

Звичайно, кухня – не єдине місце, де дуже вітаються рухливі меблі. Деякі вважають за краще таку гнучкість для всіх кімнат у будинку. При проектуванні цієї квартири, Harry Thaler Studio вирішила надати їй універсальну та модульну структуру, щоб ті, хто використовує її як тимчасове житло, могли почуватися комфортно та почуватися як удома. У квартирі є серія коробчастих конструкцій на колесах, які роблять реконфігурацію простору дуже простим та легким процесом.

Охровий комору – це заміський відпочинок, який Карл Тернер створив для себе та своїх друзів. Більшість меблів у сараї була зроблена з OSB, і особливо цікавим елементом є кушетка. Це предмет, який можна розмістити в різних місцях, щоб користувачі могли насолоджуватися краєвидами, ловити сонячне світло або бути поруч з іншими. Це відбувається завдяки встановленим коліщаткам, які перетворюють його на мобільний предмет меблів.

Колекція Play Play – це результат співпраці De Steyl та RR Studio. Він включає шафи для зберігання речей і комоди, деякі з яких сидять на колесах. Всі вони пропонують різноманітні рішення для зберігання та привабливий різнокольоровий дизайн. Їхній дизайн був натхненний мальовничими техніками, що використовуються в південноафриканських традиціях. Враховуючи унікальність колекції, ці вироби підходять для різних декорів і стилів.

Ліжко – це великий предмет меблів, що займає багато місця. Оскільки він такий великий, його переміщення в інше місце часто може бути занадто складним, і це обмежує наші можливості дизайну інтер’єру. З іншого боку, якби ліжко було на колесах, все було б набагато простіше. Але знайти таку річ у магазині непросто, а як щодо того, щоб зробити на замовлення.

Отаманка на коліщатках – відмінний аксесуар, особливо якщо він також служить ящиком для зберігання речей. Що справді цікаво в цьому виробі, то це те, що насправді це був проект, зроблений своїми руками, і дуже простий. Ви можете створити свій власний мобільний пуф, виконавши кілька простих кроків, і навіть можете налаштувати його безліччю забавних способів, залежно від вашого вибору обладнання, кольору та малюнка.

Ще один корисний аксесуар, який набагато практичніший, якщо у нього є колеса, — лоток для багажу. Такі речі зазвичай можна знайти у передпокоях, гаражах та під’їздах. По суті, це простий лоток, на якому можна розмістити черевики та взуття загалом. Ви можете зробити його самостійно з обрізків дерева та металевих труб та фітингів для ручок.

Коли справа доходить до зберігання, гнучкість доступна кожному. Ось чому роликовий ящик для зберігання здається таким чудовим аксесуаром. Його конструкція проста і універсальна, тому ви можете використовувати його для безлічі речей, наприклад, для зберігання іграшок, ковдр, рушників, одягу, посуду і т.д.

Коли ви розважаєте гостей, чи то вечерю чи невимушена випивка, вам завжди потрібно переносити речі з кухні до їдальні або вітальні. Це дратівливе заняття, яке ви могли б спростити або взагалі пропустити, якби у вас був мобільний бар чи шафа.

Барний візок, у цьому прикладі, виглядає дуже розкішно. Вона досить мала, тому подумайте про це, якщо ви хочете, щоб у вашому будинку було більше місця для зберігання. Щоб це зробити, вам потрібно почати з книжкової полиці Ikea Kallax. Вам також знадобляться дві латунні тяги, чотири ролики, гвинти, шайби та дриль. Виверніть верх у лоток. Якщо хочете, можете розфарбувати візок.

Ви ніколи не зрозумієте, наскільки практичним може бути журнальний столик на коліщатках, поки він у вас не з’явиться. Але перш ніж зробити дорогу покупку, можливо, ви захочете спочатку спробувати версію, зроблену своїми руками. Стіл можна зробити з дерев’яного піддону або двох складених один на одного. Таким чином, ви навіть зможете отримати корисне сховище.

Щодо рухомих/мобільних меблів немає жодних правил. Ви можете поставити колеса на будь що. Наприклад, подивіться на цю книжкову полицю. Це не обов’язково предмет, який потребує додаткової гнучкості, хоча не завадить можливість легко катати його зміни декору.

Якщо вам подобається промислові меблі і ви думаєте, що предмет, зроблений з м’ясного блоку та металевих труб, добре виглядатиме у вашому будинку, погляньте на цей верстак. Це те, що ви можете зробити самі. Добре виглядало б у такому приміщенні, як художня студія, в гаражі або в майстерні. У цьому випадку колеса – приємний штрих.

В даний час дуже популярні офіси відкритого планування, як і просторі житлові приміщення відкритого планування. Але цей тип макету не забезпечує особливої ​​конфіденційності, яка іноді потрібна на робочому місці. Дизайнер знайшов ідеальний компроміс: дизайн у стилі будиночка на дереві для окремих робочих ділянок. Вони компактні та зручні, а їх установка на коліщатках дозволяє при необхідності співпрацювати та працювати в команді.

Connect – дуже цікава штука. Його конструкція не дає великої кількості підказок щодо його передбачуваного призначення. При більш уважному розгляді ви можете побачити, що він має різні полиці, розташовані з кожного боку на різній висоті, і що він також має коліщатка. Таким чином, ми можемо зробити висновок, що Connect – дуже геніальний, простий та гнучкий роздільник приміщення.

Цей промисловий зразок виконаний у стилі старих візків, які часто можна знайти на фабриках 1940-х років. Він замислювався як вішалка для одягу, але також пропонує місце для зберігання внизу. Він також сидить на колесах, що дозволяє легко катати його. Цей предмет меблів буде добре відповідати на сходовому майданчику, де дно простір може бути використане для зберігання взуття та верхня частина для пальта та аксесуарів.

Дизайнер Наомі Дін надихає нас дуже цікавим підходом. Ідея полягала в тому, щоб дати старі офісні меблі нове життя і переробити їх у шикарні та універсальні меблі, які можна додати у вітальні, спальні і так далі. Відновлені офісні меблі були перетворені в ці пересувні ящики для зберігання, які можна було легко використовувати як тумбочки або столики.

Ідея універсальності та компактності також відображена у дизайнах, пропонованих Bedhuisje. Колекція орієнтована на предмети меблів як будинків, які можна використовувати по-різному. Його можна було використовувати як узголів’я ліжка, як доповнення до письмового столу або у поєднанні з комодом або вішаком для одягу. Простота дизайну освіжає та надихає.

Книжкові шафи та навісні шафи в цілому найскладніше перемістити при реорганізації кімнати та зміні її дизайну. Вони також ускладнюють прибирання, оскільки вони такі важкі і таке інше. Якби їх поставили на колеса, все було б набагато простіше.

Деяких турбує ідея ліжка на колесах. У деяких випадках відсутність стабільності може непокоїти. Однак ви також повинні враховувати такі переваги, як той факт, що ви зможете легко відкотити його, щоб очистити під ним, або коли вам потрібно щось звідти дістати.

Ще цікавіше, ніж ліжко на коліщатках, буде такий журнальний столик, як цей. Це чудовий акцентний елемент, який ви можете використовувати при подачі сніданку в ліжко або коли ви хочете взяти ноутбук з собою в ліжко, щоб попрацювати над деякими речами перед тим, як заснути.

Простота та універсальність такого столу дозволяє йому стати частиною декору будь-якої спальні. Зрештою, хто б не хотів тут більшого комфорту? Крім того, ми припускаємо, що такий стіл буде легко побудувати самостійно, використовуючи дерево і ролики. Ви навіть можете налаштувати його та розфарбувати, щоб він відповідав декору вашої спальні.

Існує ще багато прикладів меблів на колесах, в яких можна переконатися, наскільки це зручно гнучко і цікаво. Володіючи меблями на колесах, ви набагато спрощуєте собі життя. Якщо в якийсь момент Вам не сподобалося розташування тих чи інших меблів, все що Вам потрібно зробити це пересунути її легко і без допомоги. І вуаля, все змінилося, заграло іншими фарбами. І як це зручно, мати пересувні шафи і барні стійки, не треба бігати туди сюди, по всьому будинку, щоб пригостити гостей. Що ми маємо в результаті, меблі на колесах – це зручність, гнучкість, функціональність та просто красиво.

Прокрутка до верху