детская мебель из массива дерева

Дитячі меблі з масиву дерева – правильний вибір батьків

Діти – це маленькі чоловічки і в кожного вже свій смак, захоплення, уподобання. Кожен прагне якось висловитись і вимагає свого особистого простору. І всі ці можливості можна надати дитині в її спальні, яка довгий час для неї цілий світ!

Зараз для малюків виготовляються не тільки гірки, ліжка-кораблі, машинки, а й чудові дитячі меблі з масиву дерева, що задовольняють смаки найменших і молодших школярів.

дитячі меблі з масиву дерева_4

Раніше було складніше, доводилося щось винаходити, майструвати самим і межею мрій у багатьох була стінка-ліжко або двоярусне ліжко, де у кожного свій світильник та можливість усамітнитися хоч якось.

дитячі меблі з масиву дерева_2

Якщо дівчинка хоче бути принцесою з улюбленої казки – цілком можливо придбати ліжечко з балдахіном, крісло у вигляді трону і шафка для одягу дуже схожа на карету.

дитячі меблі з масиву дерева_3

Або синочок мріє гоночними машинками з мультика і старанно доїдає ненависну кашу, щоб швидше вирости та сісти за кермо своєї машини? Його мрія може здійснитися набагато раніше – ліжечко у вигляді машинки, навіть кермо є! А прогумований тонкий килимок на підлозі не тільки зігріє ніжки, а й покаже вулиці міста з дорожніми знаками, де можна поганяти іграшковими модельками.

Для малюка творчо налаштованого, що розмалював весь будинок фломастерами, можна замовити дитячі меблі з дерева з поверхнею, що миється, або на двері його шафки влаштувати мольберт.

дитячі меблі з масиву дерева_1

І все це не тільки красиво, а й не шкодить здоров’ю малюка та розвиває фантазію. До того ж, дитячі меблі, незважаючи на свій ляльковий вигляд досить функціональні, зручні у використанні та догляді.

Дитина сама зможе прибрати іграшки у великий висувний ящик під ліжком, а в шафі дотягнутися до вішалки з улюбленим вбранням, дістати з полички книжку, яку хоче подивитися.

дитячі меблі з масиву дерева

А головне — дитячі меблі не травмонебезпечні. У неї немає гострих кутів, дрібних деталей, незручних ручок та її легко чистити. Якщо ж навіть у продажу немає нічого, що задовольняє запити маленького мрійника — можна замовити дитячі дерев’яні меблі за індивідуальним ескізом.

Прокрутити вгору