варианты пола для кухни керамогранит

Варіанти підлоги для кухні. Зробіть правильний вибір

Наші ноги частіше бувають не кухні, ніж у будь-якому іншому приміщенні. А оскільки це місце випадкових розливань рідин і розбивань кухлів, то підлогове покриття має бути особливим. Пропонуємо Вам переглянути варіанти підлоги для кухні.

варіанти підлоги для кухні дерево

Підлога з дерева.

Екологічний, дорогий матеріал, досить міцний. Стійкий до зносу, приємний на дотик, теплоізоляція та звукоізоляція на висоті. Саме та підлога, якою хочеться ходити босоніж. Завдяки прогресу можна покрити дерев’яну підлогу просоченнями, за допомогою чого вона не реагуватиме на воду. Але догляд все-таки потрібен (процедури покриття мастикою і оновлення лакових покриттів).

варіанти підлоги для кухні мармур

Варіант підлоги для кухні – натуральний камінь.

Який найпопулярніший мінерал використовують для обробки? Мармур. Але його краса підступна. Разом з вологою в цю породу потрапляє бруд, але випаровується вона дуже повільно. Чутливий до ударів, механічних пошкоджень, тиску.

варіанти підлоги для кухні агломерат

Агломерати.

До цього матеріалу відносяться Литий камінь, штучний, коріан тощо. Краще за попередній варіант, тому що склад у них однорідний, вони міцніші, але все найкраще, як кажуть, дорого коштує. Один з важливих плюсів-легкий та швидкий ремонт.

варіанти підлоги для кухні мозаїка

Мозаїка.

Приголомшливе число несхожих один на одного візерунків дає спеціальна техніка укладання. Мозаїка є керамічна, а є зі скляної смальти. І, як звичайно, важливим моментом, що відштовхує, є ціна. Але якщо ви хочете заощадити, то є пропозиція не покривати мозаїкою всю підлогу, а зробити лише вставки.

варіанти підлоги для кухні плитка

Керамічна плитка.

Віддамо данину традиціям. Такий варіант підлоги для кухні повинен мати високу міцність і не дуже гладку поверхню. Можна грати з різними кольорами та фактурами, що дає величезний плюс.

варіанти підлоги для кухні ламінат

Ламінат.

Виробник робить матеріал вологостійким, ударостійким, а «замкове» кріплення дає можливість заміни ламінату. Але без мінусів не обійтись. Це покриття слизьке та «шумне».

варіанти підлоги для кухні лінолеум

Лінолеум.

Не б’є по гаманцю. До того ж, легко встановлюється, ізолює від шуму, стійка до вологи, до того ж зараз випускають дуже цікавий дизайн і колекції. Але лінолеум “ніжний” і не витримує навантаження. Тому обирайте «офісні» колекції.

варіанти підлоги для кухні керамограніт

Керамограніт.

Вибір бідніший, ніж у його «братів зі зброї». Але волога та гаряче йому абсолютно не страшні. А якщо ви хочете щось подібне до дерева, то зараз майстерно роблять імітацію дерева, просто невідмінно.

Варіантів підлоги для кухні існує дуже багато, наприклад, ще епоксидні наливні підлоги . Для зручності також можна комбінувати матеріал.

Прокрутити вгору