выбор краски для стен_2

Вибір фарби для стін. Поради щодо вибору кольору

З настанням ремонту в людині прокидається творець. Якщо ви займаєтеся самостійним створенням дизайну своєї квартири, то у вас, напевно, виникали питання: в яких кольорах зробити інтер’єр і якими зручними меблями його обставити?

Зараз все частіше і частіше використовується однотонне фарбування стін, що досить красиво та зручно. Однак, багато хто припускається помилок при виборі фарби для стін.

вибір фарби для стін

Як вибрати правильні та приємні відтінки для вашого будинку? В які ж кольори варто пофарбувати ваші стіни ? Про це і не лише буде описано у цій статті.

Існує думка, що вибір кольору для кімнати або всієї квартири дуже просте заняття. У багатьох складається думка, що спочатку потрібно вибрати меблі одного кольору, і підібрати максимально підходящий до них колір стін. Але, ця думка справедлива лише частково. Насправді, коли ви прийдете до магазину за вибором фарби, вам розкриють величезний шаблон кольорів, що складається із сотні відтінків різних видів. Тут багато хто й розуміє, що вони виявилися неправими. Щоб уникнути цього, потрібно дотримуватись лише кількох правил, про які буде сказано далі.

вибір фарби для стін_7

 — Перша порада при виборі фарби для стін полягає в наступному: вам потрібно визначитися, для яких цілей служить це приміщення, і не забувати, що колір невід’ємно впливає на ваш настрій. Погодьтеся, що дитяча в темних відтінках виглядатиме, як мінімум, дивно.

— Наступне, що варто засвоїти, — вибір кольору залежить від розміру приміщення. Пам’ятайте, якщо ваша кімната не відрізняється великими параметрами, то краще вибрати світлі відтінки, тому що в них ховається особлива магія візуального розширення простору.

— Дуже важливо враховувати при виборі фарби, яка у вас стіна, гладка або фактурна, при фактурній стіні кожен камінчик штукатурки відкидатиме невелику тінь, що створить ефект темніших кольорів. Отже, вибирайте колір так, щоб він був на кілька тонів світлішим, ніж колір, який ви бажаєте побачити.

вибір фарби для стін_2

Ви можете прислухатися до цих порад чи ні, проте не забувайте про свої бажання, про те, що ви хочете побачити, якого результату досягаєте. Адже ваш будинок — це ваше місце, де ви житимете, і саме тут ви повинні відчувати себе комфортно та спокійно.

Так що, ніколи не перебивайте свій внутрішній голос, слідуйте своїм бажанням створюйте свій затишний світ.

Прокрутити вгору