5 проектів ремонту, які додадуть вартості вашому дому в 2024 році

Якщо ви плануєте продати свій будинок і бажаєте отримати прибуток від продажу, то добре продуманий ремонт – це часто правильний шлях. Правильний ремонт підвищить цінність вашого будинку та забезпечить здорову віддачу від ваших інвестицій. 

Тут добре пам’ятати про психологію покупця. Більшість покупців віддають перевагу сучасному та готовому до заселення будинку. Вони будуть платити більше за будинок, який було оновлено, тому що їм не доведеться витрачати час і дорогі зусилля, необхідні для ремонту будинку . 

Однак деякі ремонти є більш затребуваними, ніж інші. А деякі можуть навіть ускладнити продаж вашого будинку. Ми попросили досвідчених експертів з нерухомості визначити, які проекти додадуть цінності вашому дому в 2024 році. 

Ремонтні проекти, які додадуть вартості вашому дому

Не всі проекти реконструкції однакові. Хоча деякі проекти, безсумнівно, ніколи не вийдуть з моди (хто не любить сучасну кухню чи ванну?), інші тенденції ремонту можуть бути швидкоплинними.

Ремонт кухні

Кухні, як не дивно, очолюють наш список проектів ремонту, які додадуть вартості вашому дому. Прагнення покупців до чудової кухні нікуди не поділося, і вони готові заплатити більше за будинок із нещодавно відремонтованою кухнею. 

Золоте правило ремонту кухні полягає в тому, щоб зробити ремонт найкращої якості, який ви можете собі дозволити. З кухнями справді більше. Уявіть собі елегантні стільниці, найсучаснішу техніку та вишукані шафи, від яких ваше серце буде тьохкати.

Зробіть це правильно, і ви зможете отримати величезну 100% віддачу від своїх інвестицій за допомогою такого типу ремонту. Крім того, нехтування кухнею перед розпродажем може коштувати вам покупців. 

Якщо у вас немає бюджету на ремонт кишечника, не хвилюйтеся. Часто невеликі, але якісні покращення можуть змінити ситуацію, і можна навіть оновити кухню, не купуючи нічого нового. Пофарбуйте шафи в чистий, нейтральний колір, щоб зробити кімнату яскравішою, замінити стільниці на більш бажаний матеріал, замінити застарілу фурнітуру на нову, модну, і оновити стару техніку.

Житлові приміщення на відкритому повітрі

Тенденція до зручного та доглянутого подвір’я чи відкритого простору продовжується. Далеко від тимчасової потреби часів пандемії, чудовий відкритий простір міцно зайняв перше місце в списку пріоритетів покупців для нового будинку. Цього року красиві відкриті простори будуть користуватися великим попитом. Очікується, що у 2024 році ремонт надворі буде користуватися високим попитом, пропонуючи потенційну 100% віддачу від інвестицій.

Отже, що шукають покупці при зовнішньому ремонті? В основному це поєднання легкої у догляді зеленої зони та вимощеного внутрішнього дворика або тераси, ідеальної для відпочинку та приготування їжі.

Зовсім не обов’язково створювати складну схему посадки. Це може бути навіть шкідливим (ми розповімо про це трохи пізніше). Головне – не переосмислювати свій відкритий простір чи сад. Найнявши чудового ландшафтного дизайнера чи садівника та пояснивши, що вам потрібен простий в обслуговуванні дизайн, це допоможе. А якщо ви вмієте робити проекти своїми руками, ви можете навіть самостійно відремонтувати свою вулицю. 

Готові підвали

Підвал – одне з тих приміщень у будинку, яким часто незаслужено нехтують. Проте вони просторі, і багатьом подобається використовувати їх як домашні офіси, ігрові кімнати для дітей або навіть як додаткові житлові зони. Проте правда полягає в тому, що більшість людей не готові самостійно взятися за проект реконструкції підвалу. Отже, у вас є можливість здивувати покупця готовим підвалом. 

Готовий підвал – це підвал, який оснащено електрикою, повністю готовою підлогою (килимовим або твердим), освітленням і готовими стінами. Це простір, який готовий до використання та плавно інтегрований з рештою вашого будинку. 

Готовий підвал може служити прохолодною зоною для відпочинку, створюючи неформальний житловий простір, яким можна насолоджуватися цілий рік, незалежно від погоди. Цей додатковий рівень життя додає цінності вашому дому та пропонує унікальну перевагу продажу.

Розкішні ванні кімнати

Розкішні ванні кімнати є ще одним надійним варіантом у нашому списку. У зв’язку зі зростаючими тенденціями до якісного проведення часу вдома та догляду за собою, ванні кімнати у спа-стилі залишаються високим попитом і залишатимуться в осяжному майбутньому. Як і у випадку з ремонтом кухні, ви дійсно отримуєте те, за що платите, ремонтуючи ванну кімнату, тому прагніть до кращого оновлення, наскільки можете собі дозволити. 

Розкішні світильники, елегантне оздоблення та ретельну увагу до деталей. Вони «можуть вивести ремонт вашої ванної кімнати на новий рівень» і забезпечать вам чудову віддачу від інвестицій. Хоча середня рентабельність інвестицій у реконструкцію ванної кімнати становить близько 70%, добре виконані проекти мають потенціал для 100% повернення. 

Тільки будьте обережні, щоб не переборщити з дизайном, який є занадто унікальним або занадто сміливим. Рекомендуємо використовувати матеріали, кольори та оздоблення, які є універсально привабливими. Ви хочете, щоб кімната резонувала з якомога більшою кількістю людей.

Добре виконана реконструкція ванної кімнати окупить більшу частину витрат на реконструкцію ванної кімнати, що досить добре з огляду на рентабельність інвестицій у ремонт. Дані показують, що вдалий ремонт ванної кімнати може збільшити цінність на 1,71 долара з кожного витраченого вами 1 долара. Це вражає.

Менші оновлення по всьому будинку

Якщо ваша кухня та ванна кімната вже в хорошому стані, ви можете збільшити цінність свого дому, зробивши невеликі покращення та модернізацію по всьому будинку. Ріелтор рекомендує зосередитися на свіжій фарбі для інтер’єру дуже заспокійливого, сучасного кольору та оновити підлогу, зберігаючи потік будинку в однорідному стилі. 

Ці два відносно дешевші та короткі проекти ремонту можуть значно змінити вартість продажу вашого будинку, якщо основні кімнати вже знаходяться в чудовому стані.   

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЯКИЙ РЕМОНТ ДОДАСТЬ НАЙБІЛЬШОЇ ВАРТОСТІ ВАШОМУ ДОМУ?

Тут немає сюрпризів. Це все ще кухня, яка в середньому дасть вам 54% рентабельності інвестицій. Це середній показник по країні.

Ви повинні провести своє дослідження, врахувати, коли плануєте продавати, і продовжувати далі. Якщо ви хочете продати в 2024 році і живете в районі, де ремонт кухні не принесе високої рентабельності інвестицій, то ви, ймовірно, просто витратите гроші на ремонт. 

Якщо ви все ще хочете жити у своєму будинку ще кілька років і бажаєте насолоджуватися сучасною кухнею, дерзайте. Додаткова вартість буде пов’язана не лише з продажем будинку, а й з вашим власним комфортом.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ РЕМОНТ ВАННОЇ КІМНАТИ?

Добре виконана реконструкція ванної кімнати може окупити понад 70% витрат на реконструкцію ванної кімнати, що досить добре з огляду на рентабельність інвестицій у ремонт. Знову ж таки, це число буде вищим або меншим залежно від вашого регіону та якості ремонту.

ЯКИЙ РЕМОНТ НЕ ДОДАСТЬ ВАРТОСТІ ВАШОМУ БУДИНКУ?

Пам’ятаєте, як ми казали на початку, що не всі ремонти однакові? Що ж, деякі активно зашкодять вашим шансам продати свій будинок за хорошою ціною. Зазвичай це відбувається через те, що продавець неправильно зрозумів місцевий ринок, або тому, що результат ремонту сприймається як вимагаючий технічного обслуговування або абсолютно непотрібний. На думку наших експертів, найбільше порушників:

1. Дуже специфічні налаштування

Наші експерти дійшли єдиної думки щодо цього. Індивідуалізовані налаштування на ваш смак можуть не сприйняти потенційних покупців. Такі унікальні особливості, як нетрадиційні кольори фарби, екстравагантні вбудовані елементи, важке та вишукане оздоблення та молдинги, або занадто тематичні кімнати можуть обмежити товарний вигляд вашого будинку та потенційну віддачу від інвестицій.

Іншим прикладом надмірної кастомізації є перетворення додаткової спальні на простір із дуже конкретним призначенням. Дизайнер називає театральні зали, домашні тренажерні зали та фотостудії такими, на які варто звернути увагу, оскільки покупці можуть мати власні потреби, і тоді їм доведеться скасувати вашу нещодавню роботу. Звичайно, якщо у вас вдома багато років був домашній тренажерний зал або театр для власного використання, немає потреби від нього позбавлятися.

2. Переобладнання гаражів

Пропустіть цей, якщо ви робите ремонт виключно з метою підвищення вартості. Застерігаємо домовласників, що багато покупців цінують функціональність і зручність гаража для паркування та зберігання речей. Видалення цього приміщення та перетворення його на житловий простір може обмежити привабливість вашого будинку та потенційно знизити його цінність. Якщо у вас є гараж, тримайте його охайним і добре організованим і залиште його.

Намагайтеся не додавати у свій дім невірно оцінені розкішні доповнення. Це одна з найпоширеніших помилок продавців будинків, які мають бюджет на модернізацію. Встановлення екстравагантних функцій, які перевершують стандартну привабливість вашого району, не забезпечує значного повернення інвестицій. 

Прокрутити вгору