Відкрита цегла в інтер’єрі – чи справді цей позачасовий образ є класикою

Відкрита цегла була величезною тенденцією близько 10 років тому, надаючи атмосферу дуже класного індустріального мансарди будь-якому простору або привносячи сільський відтінок навіть у найсучасніші будинки. Але в 2024 році любов до відкритої цегли все ще сильна, чи вона все ще в тренді?

Цегляні стіни, що підходять для різноманітних естетичних елементів дизайну інтер’єру, вважаються позачасовим вибором дизайну, який завжди буде в тренді. Відкриття природної краси під вашим гіпсокартоном може здатися очевидним безпрограшним вибором, не потребуючи технічного обслуговування та лише трохи дизайнерської майстерності. Але зовнішній вигляд існує так довго, чи він починає старіти?

Ми поспілкувалися з експертами з дизайну, які обмірковують, чи є відкрита цегла трендом дизайну інтер’єру, який ми хочемо використовувати вдома в 2024 році, і як найкраще оформити його таким чином, щоб він виглядав як сучасним, так і класичним.

Відкрита цегла все ще в тренді?

Оголена цегла — це вічна обробка, яка може передати все, від сільської простоти до шикарного міського життя, залежно від того, як ви її стилізуєте. Оголені цегляні стіни, улюблені за природну текстуру та теплі рум’яні тони, які вони привносять у простір, є класичною рисою дизайну.

Якщо цегляну стіну залишити оголеною, вона може надати будь-якій кімнаті естетику життя. Сповнена характеру та історії, цегла — це легендарний матеріал, який, якщо його розкрити та поєднати з сучасними оздобленнями та кольорами, додасть шару текстури дому будь-якого стилю. 

Популярним місцем для обіймання цегляної стіни є кухня. Відкрита цегла чудово підходить для додавання текстури кімнатам, які традиційно складаються з чітких ліній, шаф і нескінченних місць для зберігання, наприклад, ваша кухня. Надаючи чарівність сучасного сільського вигляду, цегляна деталь допоможе створити органічну колірну палітру та додасть необхідного тепла кімнаті, яка інакше виглядає сучасно – чудово, щоб зробити простір затишним, не заважаючи йому.

Оголена цегла ніколи не вийде з моди. Це класичний промисловий матеріал, який використовується для будівництва конструкцій протягом сотень років. Відкрита цегляна стіна додає тепла, простору, автентичності та шанобливого ставлення до класичних матеріалів та елементів. 

Вирішивши обмежити цегляні деталі лише задньою панеллю або окремою акцентною стіною, ви, у свою чергу, можете відкрити свою кухню для безлічі естетики дизайну. Для будинків, яким пощастило мати сільський шарм, який обґрунтовує дизайн, спробуйте додати додаткові відновлені елементи в менші деталі, такі як дерев’яна обшивка, старовинні предмети та відновлена ​​фурнітура, яка з часом створить сільську патину. 

Більше мінімалізму? Не бійся. Відкриті цегляні стіни не потребують особливого ефекту – вони найкращі, коли вони зберігаються простими та мають ефектність. Цегляна стіна, яка не потребує додаткової обробки, ґрунтовки чи стилю, є самостійним елементом і використовується багатьма дизайнерами замість шпалер, яскравих кольорів чи творів мистецтва, щоб додати природної текстури та вплинути на простір.

Навпаки, якщо ви віддаєте перевагу, щоб ваші стіни були наповнені життям і індивідуальністю, стіна-галерея – як у цій квартирі – допоможе зберегти притаманну теплоту, яка виходить від домашнього життя.

Оголена цегла розглядається як основний елемент, який тихо використовується на задньому плані дизайну таким чином, щоб зробити акцент на красі природних матеріалів. Як і інші природні матеріали, такі як мармур, дерево, шкіра та вовна, цегла прекрасний у своїх недоліках і наповнює простір теплом і чарівністю. В цьому є чарівність – і відкриті цеглини переносять вас у давні часи. 

Не знаєте, як найкраще оформити кімнату з відкритими цегляними стінами? Є багато можливостей, коли мова йде про акценти. Завдяки поєднанню сучасної обробки, мармуру та великої дози зеленого оксамиту, це справляюче радість банкетне сидіння підживлюється вінтажним стилем, яке стає ще більш чарівним завдяки позолоченим рамам, які не відповідають стилю галереї.

Вибираючи цегляну стіну, ви підписуєтеся на готову кольорову палітру, що підживлюється землистими червоними, коричневими та теракотовими тонами. Якщо, звичайно, ви його не пофарбуєте. 

Альтернативно, розфарбовуючи цеглу, фокус знімається з природних відтінків цегли та натомість піддається доданню шару текстури та характеру до простору – без домінування схеми. Тому дизайнер вибрала натуральні матеріали, такі як дерево та шкіра, щоб розташуватися поруч із приглушеними нейтральними елементами в просторі. Це миттєво робить кімнату дуже стильною, але водночас привабливою та не надто задушливою.

FAQ

ЧИ ВІДКРИТА ЦЕГЛА В СТИЛІ 2024 РОКУ?

Проста відповідь: так. Відкрита цегла — це віковий матеріал, який додає характеру, текстури та тепла будь-якому простору, а також підходить для безлічі стилів дизайну. 

Хоча це здебільшого синонім високих нью-йоркських квартир із індустріальним відтінком, оголену цегляну стіну (незалежно від того, необроблена чи пофарбована) можна стилізувати та налаштувати відповідно до естетики будь-якого будинку. 

Скористайтеся порадами та натхненням від наших експертів, щоб справді створити оголену цегляну кладку для вашого дому. Незалежно від того, чи це схиляється до теплого сільського стилю, витягуючи кольори, знайдені в цеглі, щоб ще більше підкреслити його, або стилізуючи його більш холодними тонами, щоб збалансувати землисте відчуття, або навіть додавши шар вапна для приглушеної палітри. 

ЧИ ДОДАЄ ЦІННІСТЬ ВІДКРИТА ЦЕГЛА?

З точки зору додавання фактичної вартості до вашої власності, може бути важко визначити точну цифру, але ми можемо бути впевнені, що: що оголені цегляні стіни — це позачасова, актуальна деталь, яка, ймовірно, завжди буде в моді — і, отже, допоможе додати вашому дому затишок, який сподобається будь-якому потенційному покупцю (або відвідувачам).

Стиль суб’єктивний, і хоча деяким людям подобається функціональна цегляна стіна, іншим вона може не надто сподобатися. Але, як і з усіма варіантами дизайну: ви виграєте, а втрачаєте. 

Різноманітний вибір дизайну, як-от оголення цегляної стіни, у великому чи маленькому масштабі, є важливим рішенням, яке потрібно прийняти, коли справа доходить до прикраси вашого будинку. Найкращий підхід — почати з малого та працювати з існуючими характеристиками вашого будинку — спираючись на елементи епохи або зіставляючи кімнату будівельного рівня, зробивши вашу цегляну стіну власною текстурою.

Це справді стиль, який витримує випробування часом і може бути легко перетворений у будь-яку естетику, додавши предмети, які ви любите та цінуєте – зрештою, ключем до будь-якого стилю є просто переконатися, що ви створюєте будинок, який відчуває себе як ви. Будьте впевнені, це ідея дизайну інтер’єру на віки.

Прокрутка до верху