7 меблевих тенденцій, які будуть модними у 2024 році

Немає кращого способу задати тон стилю вашої оселі, ніж вибір значущих предметів меблів, які довговічні. Незалежно від того, чи збираєтеся ви інвестувати в новий диван чи плануєте повністю оновити кімнату, вибрані вами предмети впливатимуть на те, як кімната виглядає та функціонує. Щоб допомогти вам вибрати правильні предмети, ми поговорили з експертами з дизайну про меблеві тенденції на горизонті.

Меблі й надалі залишатимуться ґрунтовною та зручною основою для дому. Акцент на яскравих, теплих відтінках і поєднанні матеріалів створять затишну естетику в будь-якій кімнаті. Цього року на вітринах магазинів і в стрічках дизайну домінуватиме унікальна перспектива, яка спирається на ностальгію.

Щоб створити свіжу привабливість із однозначно позачасовим поглядом, ділимося своїми найкращими прогнозами щодо головних меблевих трендів 2024 року.

01з 07

Сонячні відтінки

У 2024 році все буде сонячно. Від акцентних подушок до м’яких диванів і фактурних шпалер елементи дизайну матимуть більш теплі відтінки, як-от абрикосовий, масляно-жовтий і чорнобривці. Ці кольори виглядають особливо привабливо та випромінюють гостинну ауру, особливо в поєднанні з органічною привабливістю натуральних матеріалів, таких як ротанг. Вона пояснює, що це простий спосіб наповнити свій дім відчуттям бадьорості та оптимізму. Нам усім, безсумнівно, може знадобитися трохи цього.

02з 07

Низькі деталі

У наступному році не забувайте про деталі. Ми говоримо про грайливі ніжки на меблях, оббивку, прикрашену складками та рюшами, спідниці столу, одягнені китицями, і яскраві килими, які водночас є унікальними витворами мистецтва. Протягом 2023 року ми спостерігали підвищену увагу до таких деталей дизайну, як рифлення, вибір матеріалів і колір. Здається, новий рік принесе ще більше способів надати дози індивідуальності та стилю ще більш тонким, але таким же ефектним способом.

03з 07

Змішані матеріали

За останні кілька років підвищена увага приділялася текстурним відтворенням і колекційній естетиці, і ми продовжимо спостерігати, як ця тема розгортатиметься в 2024 році. Очікуйте побачити комбінований підхід, коли справа доходить до вибору матеріалів. Збалансованість матеріалів є ключем до створення глибини кімнати. Ми любимо поєднувати одну з наших чудових мохерових тканин із принтом із класичного льону, щоб створити цілісний образ. Ще один спосіб, яким дизайнер меблів буде керуватися цією тенденцією в наступному році, — це змішувати вініл і шкіру, щоб створити гарні деталі з перевагою високої міцності — наприклад, барні стільці, тахти та лавки.

04з 07

Традиційна естетика

Традиційний дизайн повертається в моду найчудовішим чином. Можливо, під впливом привабливості таких епохальних драм, як « Бріджертон », або розкошу, як це видно у « Позолоченому столітті », ми спостерігаємо відродження чудових багатошарових просторів, поєднання принтів, візерунків, кольорів, а також виготовленого на замовлення текстилю та великої кількості дрібних виробів. Елегантні та мінімалістичні простори замінено на естетику, у якій жоден закуток не залишиться непоміченим. Реліквії, колекції та особливі сувеніри побачать свою належну в цьому свіжому та яскравому відході від більш загального вигляду каталогу, який був помітним на ринку.

05з 07

Високоякісні тканини

Незважаючи на те, що наші меблі й надалі залишатимуться зручним місцем для посадки та справжньою основою для дизайну дому, буде перехід до більш високоякісних тканин, коли справа доходить до оббивки. Натуральні, міцні матеріали, як-от льон, замінять тканини, які є більш зручними для сім’ї, до яких ми тяжіли протягом останніх років, насамперед завдяки тому, що в наших домівках ми вибираємо більш екологічно чисті речі. Ефективні тканини почнуть відходити на другий план, але буде більше уваги приділятися «екологічнішим» оздобленням.

06з 07

Стійкі інвестиції

Споживачі дивляться на покупку меблів у 2024 році зовсім по-новому, оскільки вони мають підвищену обізнаність, коли йдеться про екологічність. Інвестиції у високоякісні вироби американського виробництва, які довговічні й не потраплять на звалище через кілька років, є однією з найвідповідальніших речей, які ви можете зробити як споживач. Поєднання високоякісної оббивки з антикварними або вінтажними акцентами та купівля місцевих — це один із способів усунути навантаження на наше довкілля через надмірне виробництво дешевих меблів. Поступове наповнення вашого дому предметами, які вам подобаються — і які створені, щоб довговічно — це вартісний і позачасовий спосіб обставити свій дім, гарантуючи, що вибрані вами предмети не мають терміну придатності, коли справа доходить до їхньої стилістичної відповідності.

07з 07

Зубчасті деталі

Якщо ви плануєте оновити меблі, не цурайтеся чітких деталей. У 2023 році ми побачили відродження гребінця, свято жіночності та пишних силуетів. Я вірю, що ці грайливі, приємні для ока стилі збережуться і в наступному році, але зі свіжим відтінком, який додасть додатковий шар позачасовості.

Прокрутити вгору