мебельные тенденции 4

Європейські меблеві тенденції, що чекає на українські інтер’єри в найближчому майбутньому

Меблеві тенденції в Європі формувалися по-різному, завжди змінюючись і обростаючи новими формами та контурами. Наслідуючи моду минулого, квартири та будинки європейців прикрашали вишукані та своєрідні меблі.

меблеві тенденції 3

Частіше вона купувалась для створення певного стилю, і виконувала роль прикраси приміщення. Зараз же намагаються віддалятися від «непотрібних» меблів, замінюючи їх функціональними. Адже влада віддана практичності, і мало хто з європейців захоче віддати вільне місце в кімнаті для меблів, які не долають своїх завдань.

Європейські меблеві тенденції спираються головним чином на багатогранність меблів та її мобільність.

меблеві тенденції

Сучасні меблі, крім своїх функцій, не повинні ще й захоплювати багато місця в приміщенні, залишаючи простір. Але європейські дизайнери не намагаються, включивши одні функції в меблі, обмежити інші. Для них важливе вміння скомбінувати різні конструкції так, щоб вони виконували різні завдання, але були цілісним об’єктом меблів.

меблеві тенденції 2

Тому на меблевих ринках все частіше зустрічаються модульні меблі , що складається з частин, кожна з яких окремо має одні завдання, а при компонуванні – зовсім інші. Крім того, сучасні меблі готові трансформуватися, підлаштовуючись під запити людини.

Європейські фахівці все частіше проектують меблі, які можна поставити в будь-якій кімнаті будинку. І при цьому вона буде доречною. Відбувається своєрідне знищення всіх кордонів, які інколи цілком умовні. А поєднання кімнат розширює простір.

меблеві тенденції 1

Європейські меблеві тенденції наповнюють меблі певним змістом, створюючи так звані «розумні» меблі.

Інтелектуальними стають і матраци, і обстановка. Міні-комп’ютери, якими обладнуються меблі, дозволяють їй самостійно стати комфортним для господаря.

Щодо матеріалів, то дизайнери тут себе не обмежують. Меблі конструюються з тендітного скла та металевих конструкцій. Але все ж таки незамінним залишається дерево, оскільки вважається універсальним матеріалом.

Меблеві кольори та форми теж мінливі. І тут можна спостерігати дизайнерські крайнощі. Все менше у квартирах ставати меблевих прямих кутів. Меблі округляються.

Прокрутити вгору