модульная стенка

Модульна стінка в інтер’єрі, як це виглядає і для чого призначено

Стінка модульна, простіше кажучи, набірна, на сьогоднішній день є одним із найпопулярніших товарів на меблевому ринку. Вся справа в її практичності та можливості постійно трансформувати звичний інтер’єр.

модульна стінка 4

Конструкція модульної стіни складається з кількох частин: призначення у кожної різне, але сама вона є цілісну «фігуру», яку при бажанні можна збирати щоразу по-новому. У таких меблів немає жорсткої конструкції, тому вони так подобається людям рухливим, емоційним. Залежно від ваших потреб чи навіть настрою, розташування модулів завжди можна поміняти, а за бажання – докупити нові.

Вітальня із модулів – це дуже зручно!

Такі меблі якнайкраще допомагають вирішувати проблему з розміщенням ваших речей. У неї можна покласти практично все: одяг, взуття, домашнє начиння, книги, постільна білизна… Загалом, все, що вашій душі завгодно. Відмінно підійде для малогабаритної квартири або кімнати, а вітальня заміського будинку з модульною стінкою з натуральної деревини виглядатиме просто шикарно!

модульна стінка 2

Які ж елементи до неї входять? Стінка модульна включає шафи для книг, одягу, серванти, вітрини, стелажі, комоди, тумби для телевізора, модулі для стереоапаратури.

Найчастіше такі стіни ставлять у вітальні. А модифіковані стінки – це комбіновані з ліжком або письмовим столом, що найбільше підходить для дитячих кімнат.

Стінка модульна може бути виконана у будь-якому стилі: від класичного до стилю майбутнього.

модульна стінка 3

Головне тут – вміло підбирати модулі за стилем, а також не перевантажувати приміщення меблями. Фасади стінок можуть бути декоровані склом, дзеркалом, можуть бути гладкими (з того ж матеріалу, що і корпус) або різьбленими. Дверцята модульних стін можуть бути розстібними, розсувними або відкидними. Модулі під одяг зазвичай випускаються з глухими дверцятами.

Стінка модульна може бути виготовлена ​​з масиву дерева, а також з більш дешевих матеріалів – ДСП, МДФ, пластик, метал та скло.

модульна стінка 1

Причому, замовляючи стінку економ-класу, ви не заощаджуєте на якості, оскільки виробник використовує лише перевірені та сучасні матеріали.

Прокрутка до верху