белая мебель в интерьере1

Білі меблі в інтер’єрі: переваги та недоліки

При виборі кольору меблів виникає основне питання: Що важливіше краса або практичність? Плюси та мінуси білих меблів досить очевидні.

Здається стерильним білий колір ніколи не був нудним. Білий досить яскравий відтінок, що поєднується з усією колірною палітрою. Однак, незважаючи на значні переваги, з погляду практичності не всі віддають перевагу білому кольору меблів в інтер’єрі. Оскільки забруднення на предметах інтер’єру такого кольору помітніші. Однак дизайнери в один голос стверджують, що при правильному догляді білі меблі можуть бути дуже практичними.

білі меблі в інтер'єрі3

Це світлий тон додає інтер’єру святковості та урочистості.

Зупинити свій вибір на білому кольорі здатні не багато, оскільки в такому разі необхідно для більшої органічності підібрати кілька світлих тонів. Надмірне використання лише білого кольору загрожує створенню відчуття стерильності, що викликає дискомфорт та незручності.

Щоб вигідно підкреслити всі переваги цієї колірної гами, необхідно грамотно поєднувати білий колір. Надмірність може призвести до того, що приміщення виглядатиме холодним та незатишним. Відтінки білого кольору досить глибокі і виразні, незважаючи на простоту, що здається. За допомогою цих тонів можна без особливих зусиль зорово збільшити простір. Пил менш помітний саме на білих меблях, ніж на меблях темних кольорів. Для того щоб вибрати білі меблі для облаштування житла, в першу чергу необхідно відмовитися від стереотипів.

білі меблі в інтер'єрі

Безумовно, білий колір має свої недоліки. Він дуже виразним, тому його використання в інтер’єрі має бути підпорядковане певним правилам.

З матеріального погляду меблі такого кольору виявляються дорожчими, ніж іншого кольору. Це відбувається внаслідок того, що білий колір є підтвердженням статусу та положення, тому вартість предметів меблів такого кольору зростає. Бажаний ефект не завжди вдається досягти через асоціацію білого кольору в інтер’єрі з лікарняною палатою.

білі меблі в інтер'єрі2

Білі меблі не завжди вписуються в обраний стиль інтер’єру, тому при облаштуванні приміщення важливо знати, чи буде доречним це меблювання в інтер’єрі.

Меблі білих відтінків гармонійно вписуються у сучасні стилістичні напрямки. Для того, щоб зробити догляд за меблями менш витратним, їх слід вибирати зі знімними чохлами.

Прокрутити вгору