мебель в интерьере ванной

Правильні меблі в інтер’єрі ванної

Якщо приміщення ванної кімнати має невелику площу, то для раціонального використання доступного простору при виборі меблів в інтер’єрі варто звернути увагу на кутові скляні полиці.

З їх застосуванням можна з максимальною користю використовувати ті ділянки кімнати, які часто залишаються порожніми, що в невеликих приміщеннях є абсолютно неприпустимим. Такі вироби та зручність їх використання особливо оцінять жінки, які люблять розкладати на поличках різні скляні баночки, флакончики та ємності, які у будь-якій ванній кімнаті завжди удосталь. Завдяки кутовому розташуванню полички можна зробити трохи ширше порівняно із звичайними настінними аналогами. При цьому вони розчиняються в повітряному просторі за рахунок наявності скла, з якого виготовлені ці предмети меблів.

Численні меблеві магазини пропонують сучасним споживачам широкий асортимент доступних моделей, завдяки чому кожна людина може вибрати найбільш вдалий для себе зразок.

Наприклад, можна придбати дво- або триярусні скляні полиці. Будь-яка ванна кімната з ними виглядатиме дійсно розкішно. Що стосується скла для меблів в інтер’єрі ванної, то воно може бути прозорим або тонованим. Існують виробники, які пропонують покупцям варіанти із візерунками, виготовлені за індивідуальним замовленням. Внутрішнє облаштування ванної кімнати виглядатиме справді неповторним із подібними виробами.

Для тих людей, які воліють не виставляти напоказ все своє гігієнічне приладдя, можна порекомендувати кутову шафку для ванної кімнати.

Як і попередній меблевий аксесуар, він задіює простір, що не використовується. Елегантні дверцята таких шафок можуть ховати всередині абсолютно все. Якщо на дверцятах є ще дзеркала, то можна вдосталь милуватися собою, перебуваючи у ванній кімнаті. Розміри кутових шафок можуть досить відрізнятися. З меблів в інтер’єрі ванної можна придбати невеликий компактний варіант або аксесуар, який заповнює собою майже весь кутовий простір від стелі аж до поверхні підлоги.

При виборі таких меблів в інтер’єрі ванної важливо звернути увагу на матеріал, що використовується для її виготовлення.

Як правило, бюджетні варіанти виробляють із ДСП. Така шафка при належній експлуатації здатна прожити дуже довго, поки на зовнішній грунтовці не з’являться своєрідні сколи. Шафка, виготовлена ​​з МДФ, коштує трохи дорожче. Цей вологостійкий матеріал, який широко застосовується для фасадних оздоблювальних робіт, забезпечить виробу високу надійність в експлуатації. Для ванної кімнати найдорожчими меблями є дерев’яні. Але вона має кілька недоліків: деревина з часом темніє і може деформуватися.

При виготовленні меблів в інтер’єрі ванної, призначеної для їхнього облаштування, останнім часом широке застосування знайшли різні спеціальні речовини, які, наприклад, раніше застосовувалися для виробництва лиж. Для таких меблів характерний тривалий термін експлуатації. Якщо шафку планується поставити на підлогу замість підвішування на стіні, тоді рекомендується купити варіант, обладнаний ніжками. Особливо це стосується ванних кімнат з теплою підлогою. Звичайно, вирішальний вибір, як завжди, залежить виключно від особистих переваг і конкретних умов приміщення.

Кутова шафка і кутова скляна полиця для ванної кімнати, скомбіновані разом або розташовані окремо, дають можливість раціональніше використовувати весь вільний простір невеликого по площі приміщення.

Крім того, такі меблі в інтер’єрі ванної здатні створювати особливий затишок та комфорт у будь-якому будинку. А це має дуже велике значення, із чим важко не погодитися.

Прокрутка до верху